dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 242 z 242
  1. #241

    Domyślnie

    Cytat Napisał czmirek Zobacz post
    przypomnialo mi sie jak dzwoni mily gosc i pyta sie; panie po ile okno takie a takie u pana dostane, no i licze ile takie okno kosztuje - rabat 15 % i podaje gosciowi cene, a on mi na to , panie norma ( norma 2000 z czestochowy) daje mi 60 % rabatu a pan tylko 15%.
    niewazna byla cena koncowa dla goscia tylko rabat ot i zycie, a tak na marginesie norma zbankrutowala bo nie mogli sie wyrobic z reklamacjami. pozdrawiam
    hahahaha - dajesz od razu niby 15% "rabatu" i cena taka jak wszędzie, czemu robicie ludzi w wała ? Wiem, że spora część narodu to the bille się nie doliczą i nie sprawdzą u konkurencji. Rozumiem, że za każdym razem ten trik działa ale żeby prawdziwego upustu nie dać ? Ciekawe czy sam jako klient byś chciał być wydymany w ten sposób, śmiem podejrzewać, że nie raz ktoś cię tak wydymał... no ale cóż polak dla polaka jest ... polakiem cebulakiem

  2. #242

    Domyślnie

    Standardowe - będzie Pan zadowolony. Często też pijani majstrowie przychodzili. Jeden mi powiedział żeby na obiad nie było mięsa, bo on jest veganinem...

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony