dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie

    Witam. Czy ktoś ma doświadczenia ile będzie mniej światła, gdyby
    do łazienkowego okna wstawić szybę (zmatowioną) białą, w każdym razie nieprzeźroczystą, aby nic na zewnątrz nie było widać.
    Czy są producenci okien, którzy takie okna produkują.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Doświadczenie moje sięga mlecznobiałych szyb w toaletach w wagonach kolejowych. (Choć te nie zawsze są mlecznobiałe ). Ale wydaje mi się, że niebędzie dużo ciemniej. Podobnie jak z kloszami do lamp. Mlecznobiałe nie są jakoś wyraźnie ciemniejsze od przezroczystych.

  3. #3

    Domyślnie

    nie lepiej gustowną roletę wewnętrzną albo chociaż zasłonkę???
    widziałem też u kogoś ładny witraż (prawdziwy) na ramce zawieszanej na oknie - są też "witraże" naklejane na szybę z folii

    pozdrowka
    snow

  4. #4

    Domyślnie

    Mam w łazience zamontowane okno z szybą ze szkła matowego. Przepuszcza ona nie znacznie mniej światła niż te montowane w standarcie. Każdy większy producent okien ma taka szybę jako opcje w ofercie.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja zastosowałem folię samoprzylepną. Folia posiada delikatny raster, jest bardzo tania, łatwo się przykleja i wygląda całkiem przyzwoicie. Okno z taką folią przepuszcza trochę mniej światła.

  6. #6

    Domyślnie

    do cz- napisz jak myje się takie okno z nalepioną folią, czy ona nie odłazi po kilku myciach ? (np. w narożnikach)

    DJ

  7. #7

    Domyślnie

    Folia nie odchodzi. Myje się tak samo jak normalne okno. Jest lekko chropowata, ale nie utrudnia to mycia. Można ją kupić w sklepach z tapetami, są różne rodzaje, różna faktura i kolor. Niektórzy sprzedawcy mają próbki folii na szybach.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony