dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Wlasnie odwiedzilem Bartycka w Warszawie i troszeczke zglupialem ... chce wymienic okna stare na nowe drewniane biale dobre !!! moze tez w rozsadnej cenie ...
    takie ktorych po zakonczeniu okresu gwarancji nie trzeba wyrzucic !!!
    Prosze o pomoc ... jakie okna uzytkujecie ? Jakie sa Wasze doswiadczenia ? Kto z czystym sumieniem poleci swoje biale okna drewniane ?
    Duze dzieki za uwagi
    Pozdrawiam
    Iktorn

  2. #2

    Domyślnie

    gdybym polecił Ci okna drewniane, moje sumienie nie byłoby czyste. oto argumenty:
    spytaj potencjalnego producenta okien o możliwości wykonania konserwacji okna w ramach usługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. konserwacja powinna obejmować renowację powłoki lakierniczej, konserwację okuć i uszczelek. dotychczas stosowane metody oklejania okien taśmą malarską są przestarzałe, a nawet gdyby je zastosować nigdy nie uzyskasz takiego efektu jak w przypadku innych okien. proponuje odwiedzić stronę internetową z "polskieokna" tam udzielają fachowych informacji z których miałem okazję korzystać. ale ta informacja jest na tyle nieprecyzyjna i lakoniczna i tylko mówi że trzeba to wykonać. jeśli chodzi o sposób jak to wykonać aby się nie napracować i efekt był zadowalający tego już nie mówią. zresztą- zbierzesz informacje z różnych źródeł , przeanalizujesz i przekonasz się sam.

  3. #3

    Domyślnie

    Okna drewniane mają swój niepowtarzalny urok, wiążący się z ich wyglądem: rysunek słojów drewna na powierzchni, różnice kolorów na płaszczyznach. Co za tym idzie? Kolor! Drewniane okno w kolorze białym to pomyłka! Jeśli chcesz mieć białe okna to kup sobie plastiki. Wyjdzie prawie o połowę taniej. Poza tym okna drewniane pod biały lakier kryjący są produkowane z trochę mniej reprezentacyjnych fragmentów drewna (nie wypowiadam się o wszystkich producentach, ale ci z którymi miałem do czynienia z rozbrajającą szczerością przyznawali się, że w takim przypadku mikrowczepy to standard). Ale za to niemalże każdy z producentów oferuje na zakończenie okresu gwarancyjnego (standartowo 5 lat) odnowienie powłoki - bezpłatnie. Jednakże wszystkie rozmowy prowadzone są indywidualnie i tylko od Ciebie zalęży, co uda Ci się wytargować. Ja jestem za oknami drewnianymi, ale wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    jak drewniane to zobacz tu (link poniżej)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony