dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Zadrzewienia

  1. #21

    Domyślnie

    Czy ktoś może doradzić coś na żywopłot:zimozielone, LIŚCIASTE,kolczaste (lub cierniste)?baba

  2. #22

    Domyślnie

    Bukszpan jest zimnozielony i świetnie nadaje się na zywopłoty
    pozdrowienia
    Agnicha

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Ale bukszpan jest chyba niewielki i delikatny. Polecam iglaki: cyprysiki, jalowce i inne, tylko nie strzeliste, bo trudniej formowac

  4. #24

    Domyślnie

    Zimozielone liściaste to moze byc ognik- ładnie kwitnie i potem burza owoców od zółtego przez pomaranczowy do czerwonego.
    Może nie jest bardzo zasłaniający (pewnie przycinanie by pomogło) ale wzrok sie skupia na owocach i to co z tyłu nie rzuca się w oczy. Moje sporo urosły w górę (50 cm w jeden sezon) ale zapewnę musze przyciąć zeby się rozgałęziły. Nie stanowią u mnie zywoplotu ale widuję takie "na mieście" - jak dorosłe to wygląda bombowo.
    BoG

  5. #25

    Domyślnie

    Bukszapan nie jest delikatny !!! Ma twarde zielone listki - nieduże soczysto-ciemnozielone. Można go dowolnie formować i idealnie nadaje się na żywopłoty. Ja osobiscie będę sadzić iglaki, ale pytanie było o liściaste zimnozielone.
    pozdrowienia
    Agnicha

  6. #26

    Domyślnie

    Dzięki za rady , będzie ognik z leśnictwa.130 szt. *0,50 gr sadzonki 4 letnie 50cm wys.Polecam lasy państwowe.baba

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony