dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Ciekawe jakich jeszcze użyje kłamstw Cerbud dotyczących Wienerbergera i produkowanych przez niego pustaków Porotherm.
    W wątku porotherm-wątpliwości, do którego nie chcę wchodzić, bo uprawiana jest tam wyjątkowo ohydna propaganda rodem z prl,
    Cerbud pyta: " Swoją drogą to czy ktoś orientuje się, czy w Hiszpanii ta firma działa??? Bo wedle naszych danych już nie. Jakiś czas temu nie udało się jej pewnych rzeczy ukryc i musiała się wynieść z tamtego rynku."
    To jest nieprawda. Nigdy w Hiszpanii Wienerberger nie produkował ceramiki.Jedynie co tam produkuje to rury i różne systemy.
    Oto link, który podaje wyniki finansowe firmy oraz określa profil działalności.
    http://www.juegodelabolsa.com/elmont...ere/wp_138.htm

    A to jest link międzynarodowy:
    http://www.wienerberger.com

    (do którego na pewno wszyscy dotarli )


    Zarzut, który Cerbud formułuje jest z gatunku-trzeba udowodnić,że nie jest się wielbłądem.
    Czy następny będzie o tym,że W. został wyrzucony z ...no właśnie tu wstaw dowolny kraj.

    Nie warto się tym zajmować, bo poziom Cerbudu jest żałosny,ale jakoś tak miałam nadzieję,że jednak jesteśmy cywilizowani i na poziomie biznesowym JUŻ nie używa się chamstwa.Dlatego, podejrzewam, Wienerberger nie uczestniczy w wymianie zdań na TAKIM poziomie. Dlatego zyskuje moje zaufanie.Nawet w tym są profesjonalni.
    Z drugiej strony żal,że nasze musi być zawsze takie buraczane i chamskie.Ale może jednak nauczą się czegoś od swojego przeciwnika, którego tak zwalczają.
    NA szczęście "naród" jest przytomny i nie da sobie kitu wciskać.
    Panie Cerbud, nie wysilaj się na odpowiedzi.
    Też sobie miałam odpuścić,ale tak się składa,że z Hiszpanią kontaktuję się codziennie więc grzechem było by nie "zaciągnąć języka".

    Załość.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Żałość bierze gdy ,ktoś wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia ,tylko dlatego że nie lubi redaktora naczelnego czasopisma z którego dyskusja się rozwinęła a sam
    buduje z materiału który był poddany krytyce.

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Skoro zbudowałam z tego materiału, to chyba mam pojęcie.Czego nie można powiedzieć o tobie-bronisz swojego naczelnego i cerbudu jak niepodległości negując nawet fakty.

  4. #4

    Domyślnie

    Skończmy już tę dyskusję, bo robi się nudna. Każdy ma swój rozum i jak napisała opal, podejmie własną decyzję. A posty pana Cerbud na pewno nie zjednały zwolenników temu stowarzyszeniu mikro-cegielni. W końcu poza Wienerbergerem i Cerbudem są jeszcze inni gracze na rynku...

  5. #5

    Domyślnie

    dokladnie, pan Cerbud zrobil sobie krecia robote, w mojej firmie juz by nie pracowal po takiej dyskusji na forum .......
    jak Boga kocham, wiec sie nie odezwe na temat porothermu

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Pan Cerbud dokładnie zrobił krecią robotę ,a jeśli chodzi o zwolnienia to pracodawca powinien pozwalniać tych co korzystają z internetu w godzinach pracy w sprawach prywatnych.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Po co zaraz wprowadzać jakąś segregację. Wywalić wszystkich!

  8. #8

    Domyślnie

    Do Opal
    Bardzo podobała mi się Twoja wypowiedź i dyskretna kpina w niej zawarta. U nas często niestety rzeczywistość wygląda tak jak to zgrabnie określasz, od siebie dodam że nie jest to jedyne określenie( w przypływie wisielczego humoru twierdzę że wciąż jeszcze to wszytko jest połączone na papę i sznurek-myślę o działaniach niektórych wykonawców i dostawców ) na jakie się zdobywam podczas budowy. Co do Porothermu ja również zrobiłem dokładny wywiad zanim się na niego zdecydowałem.

  9. #9

    Domyślnie

    Wlasnie decyduje sie wybor materialu na moj domek. Aktualnie hurtownie proponuja upusty z przechowaniem materialu. Przyklad bloczki BK 24 - 4,52zl/szt, porotherm 25 - - 3,45 zl/szt. Ale nie o tym chcialem pisac.
    Pozdrowienia dla dyskutujacych w watku "Wienerberger-Cerbud".
    Na co bym sie teraz nie zdecydowal dzieki przedstawicielowi Cerbudu mam jasna sytuacje Jakie to szczescie ze tak jak napisala Opal (brawo, popieram Cie w calej rozciaglosci) nie buduje na Antarktydzie, tam przeciez juz nie ma firmy W. bo sie nie sprawdzila.
    Mam niejasne wrazenie ze wypowiedzi Cerbuda sa w stylu tych MegaTomka z forum Onetu i jemu podobnych oszolomow. Nie cierpie stylistyki wypowiedzi pana Urbana i ksiedza Rydzyka, tak wiec opinie gloszone z ich mownic nie ruszaja mnie.
    Inna kwestia - mysle ze wiarygodnosc Wienerbergera najlepiej zweryfikuja klienci.
    Pozdrawiam
    Adamski

  10. #10

    Domyślnie

    Panowie! to nie to forum.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony