dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    samada

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry.

    Zwracam się do Państwa z pytaniem czy można bez mojej zgody poprowadzić przez moje mieszkanie nowy komin do termy gazowej (tylko ciepła woda) mojego sąsiada z piętra niżej, do której on obecnie nie posiada przydzielonego kanału spalinowego, ponieważ w istniejących przewodach kominowych (kamienica) jest brak wolnego kanału spalinowego. Czy można mnie do tego zmusić - obecnie nie wyrażam zgody na takie rozwiązanie. Jestem właścicielem mojego mieszkania, mieszkam na trzecim piętrze a nade mną jest jeszcze strych.

    Z poważaniem
    Adam Gołaszewski
    [email protected]

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    trzeba być burakiem żeby takie głupoty wypisywac pomyśl tęż o innych nie jesteś sam na świecie

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Nie mozna. Na tego typu inwestycje powinno byc uzyskane pozwolenie na budowe z wszelkimi jego konsekwencjami prawno-administracyjnymi. Czyli powinna byc zgoda zainteresowanych stron i odpowiednie uzgodnienia.
    Mozna taki komin poprowadzic po scianie zewnetrznej kamienicy - koszt relatywnie wiekszy, zachowujac odpowiednie odleglosci od okien i nie naruszajac nosnosci sciany konstrukcyjnej kamienicy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony