dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sympatiaga

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    interesuje mnie jakie panują opinie na temat materiałów używanych do ocieplania dachów. Czego lepiej używać waty mineralnej czy szklanej np.Rockwola czy Isovera?

  2. #2

    Domyślnie

    Może to nie do końca ładnie z mojej strony ale na tym Forum są TONY informacji na Twoje pytanie.

    Nie ma prostej odpowiedzi i musisz raczej zadać sobie troszkę trudu, poszperać i poczytać.

    A potem pochwal się swoim wyborem i uzasadniem...

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Sympatiaga rzeczywiście postąpiłeś nietaktownie zadając pytanie na forum dyskusyjnym.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Nie wiem czy tony, dużo dyskusji wełna/styropian, ale mineralna/szklana.. czy owcza.. raczej mniej... szukać gdzieś tam sprzed xxx miesięcy też niełatwo

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sympatiaga

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    To moje pierwsze wystąpienie, dzięki za uwagi. Może rzeczywiście słabo sprawdziłem.

  6. #6

    Domyślnie

    Nie martw sie mnie tez tak kiedys zalatwiono. Nie ktorym sie wydaje ze pozjadali wszystkie rozumy i nie wiedza co faktycznie znaczy forum. Oczywiscie tych "madrali" jest tylko garstka, ciekawe czy oni tak szperaja w tych tonach wiwdomosci. Jeszce pare razy odwiedzisz forum i zrozumiesz kto udziela dobrych rad.

  7. #7

    Domyślnie

    A ja odpowiem z przyjemnością ( o ile potrafię)

    Gdzieś czytałem że wełna szklana ma w stosunku do grubości niewiele lepsze parametry izolacyjne od wełny mineralnej.


    PZDR.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Ryszard masz racje - ale Forum udziela informacji szczatkowych, ktore dadza Ci dopiero jakis wiekszy obraz po przeczytaniu wiekszej ilosci wiadomosci. Jesli jestes dlugo na Forum pytania banalne z gatunku "co jest lepsze" powtarzaja sie. Ile razy mozna na nie pisac. Po to jest funkcja wyszukiwania aby rozmowy szly do przodu a nie w kolko "krecily sie" wokol tych samych problemow poniewaz ktos nowy dolaczyl do Forum.
    Nie jest moim zamiarem obrazanie kogokolwiek i jesli Cie urazilem to oficjalnie przepraszam, a glowy pod klawiature nie bede chowal.
    Charakter ma sie taki a nie inny i trzeba sie z nim meczyc .

  9. #9

    Domyślnie

    Ryszard,
    czytaja czytają... swego czasu pprzejżałem wszytskie tematy wątków w "Wymianie Doświadczeń" a było tego pomad 50 stron czytając te wątki, które mnie zaciekawiły.
    I naprawdę jest duuuużo ciekawych informacji.

    Widzę, że moja wypowiedź nie została odebrana tak jak chciałem... (nie pierwszy raz.. ).

    Chodziło mi raczej o to, że jeśłi ktoś ma pewne przemyślenia i doświadczenia z wełną taką czy inną (albo w innym temacie) to dzieli się nimi na Forum. Dzieli się raz (na jakimś wątku), drugi (na innym), trzeci (na jeszcze innym),... i już.

    Skoro już napisał trzy razy to raczej mu się nie chce pisać po raz kolejny. Chyba ludzkie ?

    Oczywiście, że łatwiej i szybciej jest zadać to samo pytanie ale trzeba mieć świadomość, że nie wszytskim będzie się chciało po raz kolejny o tym pisać.

  10. #10

    Domyślnie

    ja dodalbym pytanie:
    czy twarda (w plasterkach) czy miekka (w walkach)?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony