dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Gdzie tanio kupić pelety?

    chciałbym tanio kupić pelety jestem z Mysłowic (woj. śląskie)?

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wmk1

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja też. Kraków. Niestety nic jeszcze nie znalazłem choć szukam intensywnie. [email protected]. Proszę o kontakt jeśli coś się uda znaleźć.

  3. #3

    Domyślnie

    z tego co udało mi się znaleść to na śląsku poza Zaciszem z Cz-wy sprzdają je jeszcze w
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-03-2018 o 08:54

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    AxLe

    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-567
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    524

    Domyślnie

    Poszukajcie postów Atomika, oprócz ceny ważna i to bardzo jest jakość pelletów. Podobno im jaśniejszy tym lepszy. Pellet o szarawym zabarwieniu ma dużą zawartość popiołu i może doprowadzać do błędnej pracy pieca.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał AxLe
    ... Pellet o szarawym zabarwieniu ma dużą zawartość popiołu i może doprowadzać do błędnej pracy pieca.
    Kłaniam się, czasami zdarza mi się pozaglądać na forum, choć raczej nie bardzo często.
    Co do koloru peletów, wg moich doświadczeń, to szarawy jest OK, np. z drewna liściastego, sprawdzałem taki kiedyś z firmy w Nakle nad Notecią i był dobry.

    Na pewno złe z tych co sprawdzałem były pelety koloru dość ciemno brązowego - zawierają one korę, a ta ma dużo kurzu i piasku, jako zewnętrzne warstwy drzewa zawsze zakurzone. Ten kurz (w tym drobny piasek) potem spieka się (skawala) w palniku i daje szlakę - zapycha palnik.
    Moim zdaniem należy unikać peletu brązowego.
    I unikać firm, które mówią, że pelet brązowy jest dobry- chcą upchnąć stare zapasy nieświadomym klientom (chyba że dadzą próbkę do spalenia i faktycznie okaże się dobry, tj. dający mało popiołu i szlaki, a dużo ciepła).

    Gdzie kupić:
    - kolejne żródło informacji o producentach to giełda drzewna
    Tam można znaleźć trochę adresów firm.

    Powodzenia i pozdrawiam
    ...atomik
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-03-2018 o 08:53

  6. #6

    Domyślnie

    Ja zaopatruję się w pelet u dystrybutora Stelmetu we Wrocławiu - , mają w miarę konkurencyjne ceny.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-03-2018 o 08:52

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    emil23

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-562
    Posty
    4

    Domyślnie

    trochę temat przedawniony ale jakby ktoś nadal był zainteresowany pelletem to polecam biogroup.eu..można u nich uzyskać naprawdę niskie ceny jednak uzależnione jest to od wielkości dostawy..pellet jest dobry i na długo starcza..szczegółów możecie dowiedzieć się pod nr tel 603 79 69 70; 601 46 06 26..mają bogatą ofertę(ja np biorę pellet z tofu) i więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Pellet z torfu? Nie pouczyli Cię co masz wypisywać na forum w ramach reklamowania tej firmy?

    Kolejny spamer do wywalenia.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    emil23

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-562
    Posty
    4

    Domyślnie

    kurde literówka mi się wkradła a ty się już plujesz..oczywiście, że z torfu..na tym forum poleca się firmy..ja akurat od nich biorę więc nie wiem o co ci chodzi..

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Na tym forum nie spamuje się wpisami reklamującymi firmy, coś Ci się pomyliło.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  11. #11

    Domyślnie

    Witam!
    Ja zawsze zamawiałam pellet lokalnie u dystrybutora, ale trochę w zeszłym roku mnie zawiódł bo podniósł kosmicznie ceny za dostawę do domu. Poszukałam w necie i kupiłam pellet prosto od producenta firmy [moderowano] wchodzisz, klikasz i zamawiasz i w zasadzie w ciągu kilku dni pellet był u mnie. Teraz zamówię na pewno przed sezonem, może będzie lepsza cena. Pozdrawiam i życzę powodzenia
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 23-07-2016 o 10:21 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  12. #12

    Domyślnie

    a ile tego pelletu zużywasz i jak trafiłaś na stronę Stelmetu??

  13. #13
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Fajna autoreklama...
    Darek B

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000)
    eliks

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Lidzbark
    Kod pocztowy
    13-230
    Posty
    1.102

    Domyślnie

    Jeszcze nie ocipiałem żeby kupować pellet 1000zł za tonę. Takie opalanie mija się z celem bo wychodzi drożej niż gaz...
    Kocioł Edilkamin Laguna P12. Powierzchnia ogrzewana 150m2, instalacja kaloryferowa, grube, stalowe rury. Ściany 36cm beton komórkowy + 10cm styro. W domu 23* bez obniżenia nocnego.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Właśnie zostałeś pokonany doświadczeniem , połowa wątku to jeden wielki

    nooo i posprzątane
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 24-03-2018 o 09:42

  16. #16

    Domyślnie

    Tanio nie znaczy dobrze...taką zasadę wpajano mi całe życie. Zamawiam na , tu mają opał z certyfikatami, najlepszej jakości. No i spoko, że dowożą w całym kraju. Zamawiasz w necie i przywożą
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 31-05-2020 o 18:06

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony