dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 49
  1. #1

    Domyślnie Wanna akrylowa - ale jaka???

    No własnie, jaką wannę akrylową polecacie - jakiej firmy? Co ma wpływ na trwałość wanny poza gruboscią akrylu? Jaką wanne akrylową Wy wybraliście i jak wygląda ona po latach użytkowania? Bardzo proszę o zaznaczenie jak długo użytkujecie wannę i o wskazanie, czy jest ona intensywnie użytkowna czy nie bardzo (bo niewątpliwie w sporadycznie używanej wannie w łazience gościnnej wanna niszczy się mniej niż w łazience uwywanej codziennie przez np. 4 osoby). Juka

  2. #2

    Domyślnie

    A ja widzę coraz częstszy powrót do wanien stalowych. Moze nie są takie ładne (trudniej uformować), mogą nie być "ximne" (styropian, wełna to załatwiają), a są trwałe, nie wychodzą na nich plamy itp. Tak więc jeśli akrylowa to tylko dobrej firmy, wówczas spada ryzyko kupienia bubla.

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie: dobrej, czyli której?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam wannę narożną z Koła. Wydaje się lepsza od stalowych bo nie jest taka zimna w dotyku.
    Pozdrawiam
    TCzarek

    "Internet ułatwia czynienie bliźniemu, co mu niemiłe."
    Stanisław Lem

  5. #5

    Domyślnie

    Mam od 10 lat wannę Pool spa i sprawuje się super żadnych plam, przebarwień. Do nowego domu chciałem kupić też Pool spa ale polecili mi wanny w podobnej cenie a podobno lepsze firmy Victoria

  6. #6

    Domyślnie

    Pomyśl też o Ravaku, daje 10 lat gwarancji.
    Krzychu

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Mam wannę narożną Ravaka model Rosa . Uzytkuję ją już 11 -ty miesiąc i mogę z czystym sumieniem polecić . Akryl jest dobrej jakości , nie przebarwia się , nie widać zacieków , poza tym jest duża i wygodna .
    Cena też do zaakceptowania .

    Pozdrawiam - Maxtorka

  8. #8

    Domyślnie

    Sanplast narożna - po paru miesiącach jest wszystko OK.
    Poprzednio w mieszkaniu była Koło prostokątna - po prau latach stan bardzo dobry.
    Damian

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki! A może jeszcze ktoś się wypowie?

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Z wyzszej polki Duscholux ,Duravit, Korale, Huppe . Unikaj akryli austriackiego Pamosu. Jest tez Rocca zarowno akryl jak i stal, jest tez Indusa. Producentow moc, trwalosc i jakosc akryli czesto, niestety zalezy od ceny.

  11. #11

    Domyślnie

    A wanna akrylowa z Koła? warto?

  12. #12

    Domyślnie

    Z Koła warto!
    Musisz sobie zadać pytanie, co chcesz w tej wannie robić?
    Ja od razu wiedziałem, że często będę w niej kąpał sąsiadki więc wybrałem największy model.
    Jak wygląda po użytkowaniu...?
    Hmmm... trochę upaskudzona tam i tu, ale ogólnie da się wszystko umyc
    Dodam, że używana jest dość intensywnie
    Szatan, szóstki trzy...

  13. #13

    Domyślnie

    Kupująć wannę akrylową trzeba zwrócić uwagę na grubość powłoki.
    Te cienkie są wiotkie i niestabilne.

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bury_kocur
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    płn wlkp
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    1.699
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ja w poprzednim mieszkaniu miałam Olimpię Cersanitu - bardzo dobrze się sprawowała przez ponad 5 lat. Potem pewnie też, ale już tego nie sprawdzę Minimalne zarysowania się porobiły, ale też używana była bez litości i nie tylko do kąpieli.
    Dlaczego ludzie nie mogą zrozumieć, że dobry gust i prostota idą razem ze zdrowym rozsądkiem.
    R.W. Edis, Decoration and Furnishing of Town Houses, 1881

    dom na miarę - dziennik budowy domu za 1500/m2 pod klucz

  15. #15

    Domyślnie

    Podepne sie do tematu czy ktos ma taka wanne http://allegro.pl/wanna-z-hydromasaz...673573280.html lub jaka wanne dobra polecacie cos w tym stylu.Dzieki.

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Hej, wiem że temat jest stary, ale nie specjalnie umiem odszukać bardziej adekwatny. CZy ktoś z Was kupował wannę w salonie Łazienki z pomysłem? Szukam informacji o wannach akrylowych z ich marki vigour. Pierwszy raz o tej firmie słyszę, ale pasuje mi cenowo. Warto?

    edit: jak z jakością obsługi, serwisem? ktoś coś?

  17. #17

    Domyślnie

    Wanny akrylowe są lekkie i mają fajne kształty, jak się uprzesz to możesz lekkie zadrapania zniwelować. Za to nie są tak trwałe, jak te z metalu. Ja generalnie polecam właśnie akryl, a kiedyś (chyba dla lansu) bardzo bym chciał mieć drewniane cudo

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    To żadna podpowiedź w sumie Zupełnie nic nie wniosłeś(łaś)... Do poniedziałku musimy się zdecydować. =/ W sumie bardziej boję się kupić nie-wiadomo-co w markecie, niż w specjalistycznym salonie.

  19. #19

    Domyślnie

    Wyszukiwarka mnie tu przekierowała. Mało sie mówi o tej marce. Byłeś? Kupiłeś?

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Byłem, zamówiłem Instalatorzy też z polecenia z salonu. Czekam. Wydaje mi się, że to była bardzo dobra decyzja

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony