dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 49
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał demotywator Zobacz post
    Byłem, zamówiłem Instalatorzy też z polecenia z salonu. Czekam. Wydaje mi się, że to była bardzo dobra decyzja
    I jak tam postępy?

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiosenna tęcza Zobacz post
    I jak tam postępy?
    Powoli do końca. Instalatorzy z Łazienek pełna profeska.

  3. #23

    Domyślnie

    Podepnę się pod temat.
    Poszukuję wanny prostokątnej 170x70/75 i ze wstępnego rozpoznanie rynku wynika, że producentów jak i modeli wanien jest mnóstwo. Czy są jakieś konkretne firmy czy modele na które warto zwrócić uwagę a nie zabijają ceną? Albo też na co warto zwrócić uwagę przy zakupie wanny, jakie parametry są ok a które nie ? Podzieli się ktoś swoimi spostrzeżeniami?

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Parametry? To znaczy? Wymiary? Dla jednego duża objętość będzie plusem, bo uwielbia kąpiele w towarzystwie, ale innego minusem, bo liczy koszty każdego napełnienia wanny.

  5. #25

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o wymiar ale np. o taką rzecz jak rodzaj acrylu, itp. Właśnie nie wiem na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wannach. Wiem jaką chcę wielkość i kształt ale nie mam pojęcia jakie firmy zasługują na uwagę.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Mam Roca Madalena i jestem zadowolona - bezproblemowe użytkowanie od ponad 4 lat...

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    Nie chodzi mi o wymiar ale np. o taką rzecz jak rodzaj acrylu, itp. Właśnie nie wiem na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wannach. Wiem jaką chcę wielkość i kształt ale nie mam pojęcia jakie firmy zasługują na uwagę.

    Szukaj wanny akrylowej, a nie akrylowanej. Ta druga będzie sporo tańsza, ale warstwa akrylu będzie na niej cieniutka.
    Polecam Pool Spa.

  8. #28

    Domyślnie

    A ja zdecydowanie odradzam wannę Koło Comfort. Jest miękka, wygina się pod naporem wody tak mocno, że trzeba było kilka razy poprawiać silikon. Po 5 latach potwornie zmatowiała i zżółkła. Owszem, nie była specjalnie oszczędzana, ale jak ktoś chce czystą wannę, to musi ją szorować.

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bombbonierkaa

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-103
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja mam wannę z firmy Roca i jest świetna, nic się z nią nie dzieje.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sniper Zobacz post
    A ja zdecydowanie odradzam wannę Koło Comfort. Jest miękka, wygina się pod naporem wody tak mocno, że trzeba było kilka razy poprawiać silikon. Po 5 latach potwornie zmatowiała i zżółkła. Owszem, nie była specjalnie oszczędzana, ale jak ktoś chce czystą wannę, to musi ją szorować.
    Myślisz, że wszystkie modele wanny z Koła już takie będą czy to zależy od modelu?

  11. #31

    Domyślnie

    Ja w ogóle odradzam ceramikę firmy Koło.Moja mama jest właśnie po kapitalnym remoncie łazienki i zafundowała sobie umywalkę w-c i wannę z tej firmy.Wszystko wyglada fatalnie...Pomijając juz dezajn bo ten jeszcze ujdzie ale wykonanie!!! Umywalka i kibelek nie są białe tylko sinobiale.Ceramika jest w niektórych miejscach jakby pofaldowana z takimi wypuklosciami.Oczywiscie reklamacji zero bo juz zamontowane.Z tego wszystkiego najlepiej wyglada wanna tylko strasznie trzeszczy jak sie do niej wchodzi i chce sie poruszyć.

  12. #32

    Domyślnie

    To jakiej firmy jest dobra ceramika?

  13. #33

    Domyślnie

    Z wyższej polki cenowej to Villeroy ale powiem ci ze widziałam ceramikę Roca i zrobiła na mnie naprawdę super wrażenie.Przystepna cena wykonanie rownież bez zastrzeżeń.W obecnym domu mam większość ceramiki Duravit rownież nic złego nie mogę powiedzieć mieszkamy prawie 11 lat i wciąż wszystko wyglada dobrze.

  14. #34

    Domyślnie

    Ja mam wannę Excellent Elegance. Ma ładny, ciepły odcień bieli, wyższy zagłówek, chromowane uchwyty w komplecie, wygląda super i pasuje odcieniem do umywalki Roca, nie pozostają na niej zacieki od wody. Wygodnie się w niej leży, jest bardziej ekologiczna w użytkowaniu od wanny Koło Perfect, ponieważ mieści się w niej mniej wody.
    Jedyne co mnie wkurza, to krawędzie, z których woda nie spływa i osiada na silikonie dzielącym wannę od płytek. Następnym razem poszukam wanny z krawędziami nachylonymi do środka (jeżeli taka istnieje). Poza tym, po spuszczeniu wody, pozostaje na dnie wanny maluteńka kałuża, czyli albo dno jest źle ukształtowane, albo wanna została źle zamontowana.
    Ale podobno czepiam się głupot, więc jest ok.
    Ostatnio edytowane przez MonkaD ; 16-10-2013 o 15:15

  15. #35
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Dobre jakościowo są wanny Vigour. Pool Spa też są polecane, ale to chyba bardziej w kierunku hydromasażu?
    Ostatnio edytowane przez demotywator ; 31-10-2013 o 21:36

  16. #36

    Domyślnie

    Pool Spa mam obecnie i pare miesięcy po zakupie odprysnal akryl Nie wiem dlaczego....Moze jakiś wybrakowany egzemplarz mamy.

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar DZIKU_7
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a co sądzicie o niżej wymienionych:
    - http://www.ceneo.pl/2728517
    - http://www.ceneo.pl/2261236

    bardzo proszę o pomoc

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    Myślisz, że wszystkie modele wanny z Koła już takie będą czy to zależy od modelu?
    Koło Comfort 170x75 to wanna za ~700 zł, waży ok. 17 kg. Obstawiam, że każda wanna tak lekka i w zbliżonej cenie będzie porównywalnie miękka. Pewnie jak każdy producent, Koło ma produkty tanie, ale ma też solidne w cenie od 1000 zł w górę. Można to zresztą sprawdzić w sklepie, naciskając mocno ręką na bok lub dno wanny. Jeśli się ugnie, to na 100% ugnie się również pod naporem 150 litrów wody. A jeśli boki będą się ruszały, to również ranty i przyklejony do nich silikon. U mnie silikon non-stop pęka lub się odrywa, kilka razy był zmieniany na inny i ciągle jest to samo. Do nowego mieszkania kupię wannę Duravit Vero 170x75. Waży 30 kg i jest pioruńsko twarda (sprawdzałem w sklepie). Mam nadzieję, że moja teoria się sprawdzi.

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Ja w ogóle odradzam ceramikę firmy Koło. [...] Ceramika jest w niektórych miejscach jakby pofaldowana z takimi wypuklosciami.
    W sumie to też bym się pod tym podpisał. Mam WC Koło Ego. Chyba najdroższy ich model. Sam kibelek jest fajny, dobrze wykonany, ale deska już lekko zżółkła i bardzo się porysowała. Do kompletu mam jeszcze umywalkę z tej serii. Na początku była ładna, po 5 latach to już masakra. Matowa, miejscami żółta, trudna do wyszorowania. Obraziłem się na tą firmę i nawet jeśli Koło produkuje coś porządnego za 2000 zł/sztuka, to za te pieniądze można mieć Villeroy, Catalano lub Duravit.
    Ostatnio edytowane przez Sniper ; 02-11-2013 o 16:57

  19. #39

    Domyślnie

    Polecam wanny Riho. Mamy model Lusso. Ładna, prosta, prostokątna, łatwa w czyszczeniu, nie rysuje się (póki co używana codziennie przez 1,5 roku).

    Tylko tu i teraz.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Pool Spa mam obecnie i pare miesięcy po zakupie odprysnal akryl Nie wiem dlaczego....Moze jakiś wybrakowany egzemplarz mamy.
    Ja mam PoolSpa jakieś 3 czy 4 lata i wszystko jest ok, a raczej specjalnie się z nią nie patyczkujemy. Różne rzeczy w niej piorę i kąpię łącznie z psem i małym łobuzem, który wali po niej zabawkami.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony