dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał zouza Zobacz post
    Ja mam PoolSpa jakieś 3 czy 4 lata i wszystko jest ok, a raczej specjalnie się z nią nie patyczkujemy. Różne rzeczy w niej piorę i kąpię łącznie z psem i małym łobuzem, który wali po niej zabawkami.
    Ja mogę się wypowiedzieć o tym producencie w kontekście hydromasażu, czyli jednak sporo droższych wanien, bo mój znajomy montował w pensjonacie. Nie narzeka, a z tego co czytałem to często z hydromasażem jest problem.

  2. #42

    Domyślnie

    Ale to widzę że mniej znani producenci są jak najbardziej rzetelni. To dobrze bo zamierzam kupić taką mniej znaną wannę marki SIlla i miałam co do niej obawy. Opinie niby wszystko ok, ale jednak pozostawała taka niepewność. Kurczę, jest tyle wpisów w internecie że akryl się rysuje, pęka, żółknie itp. A tutaj widzę że niekoniecznie. Co do dysz od hydromasażu to czytałam że wiele zależy od sposobu kąpieli, że olejki itp potrafią zapchać dysze, czy ktoś spotkał się z takim problemem? Czy w ogóle to jest jakaś bajeczka speców od marketingu?

  3. #43
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    erleska

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-984
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dobr wannę nie jest trudno kupić. Czasem nawet w dużych sieciówkach można wypatrzyć jakąś fajną

  4. #44

    Domyślnie

    Wanna stalowa to fajny pomysł. Spośród akryli słyszałem dobre opinie o Cersanicie.

  5. #45
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    armatex

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Unisław
    Kod pocztowy
    57-012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mi się zawsze marzyła biała wanna, wystarczająco duża, bym mógł siedzieć w niej godzinami relaksując się po pracy. Teraz wreszcie przyszedł czas remontu i poszukuje sprawdzonych producentów wanien. Na akrylową chyba bym się nie zdecydował, ale na stalową wolnostojącą zdecydowanie tak. Znacie jakiś sprawdzonych producentów bądź salony łazienek, gdzie będę mógł coś takiego znaleźć?

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał armatex Zobacz post
    Na akrylową chyba bym się nie zdecydował, ale na stalową wolnostojącą zdecydowanie tak.
    Kaldewei. Jak jeszcze nie macie ich w ofercie, to wprowadźcie

  7. #47
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie Nowoczesne wanny wolnostojące solid surface

    Konkretnym wyborem są wanny kompozytowe solid surface.
    Dużo lżejsze od konglomeratowych, o wiele lepsze i solidniejsze od akrylowych.
    Najlepsze wanny powstają z materiałów solid surface takich jak Corian, Krion, Cristalplant, GFK Luxum.
    Monolityczne wanny o wysokich walorach użytkowych i estetycznych.
    Warto zwrócić uwagę na ciepłotę materiału i doskonałe właściwości termiczne, które pozwalają na dłuższą, relaksującą kąpiel,
    bez potrzeby dolewania ciepłej wody.
    Wanny wolnostojące z solid surface, to także piękna i trwała biel, także w matowym wydaniu.

    Wanny wolnostojące z solid surface to zdecydowanie najlepszy wybór zwłaszcza, że są dostępne na wymiar, na zamówienie, według projektu, nawet w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach.
    To propozycja klasy premium

    Wanny wolnostojące prostokątne, owalne, do zabudowy, asymetryczne, kwadratowe, wpuszczane w podłogę, dwuosobowe, z półkami, zabudowy wannowe, z hydromasażem, nietypowe i każde jakie tylko można sobie zażyczyć.
    https://luxum.pl/wanny_pl/
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna_z_cienkim_rantem.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	114,1 KB
ID:	426971Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna_monolit.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	50,6 KB
ID:	426972Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna_z_podświetleniem_biała.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	36,0 KB
ID:	426973

    Dla chcących odrobinę dobrze zaprojektowanego luksusu w przystępnych cenach, są wanny wolnostojące solid surface z klasycznych kolekcji
    https://luxum.pl/wp-content/uploads/...istalstone.pdf
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna_5.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	64,7 KB
ID:	426974Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna_1.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	47,7 KB
ID:	426975
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  8. #48

    Domyślnie

    Pozwolę zadać sobie tutaj swoje pytanie.
    Szukam wanny o długości max 130 cm, lecz szerokiej na np. 90 cm. Nigdzie nie ma w ofercie małych a szerokich wanien.
    Szczytem marzeń jest prysznic, jednak w roku łazienki jest piecyk gazowy, podgrzewacz typu "junkers" i przeniesienie go raczej nie wchodzi w grę.
    Jedyne co znalazłam to wysoki brodzik 120x90, jednak w porównaniu z wanną jest trochę płytki.
    A może są wąskie wanny na 70 cm, lecz tak samo głębokie na całej powierzchni dna? Bez spadu "do oparcia się" w jednej ze stron.

  9. #49
    Banned
    Norwis89

    Zarejestrowany
    Mar 2022
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-180
    Posty
    7

    Domyślnie

    Jak masz dużo przestrzeni to wolnostojąca powinna zdać egzamin. W przypadku mniejszej łazienki należy wybrać przyścienną, aby najlepiej wykorzystać przestrzeń i dodatkowo nad nią zrobić szafkę na przechowywanie jakichś rzeczy. Uznanymi producentami wanien akrylowych są chociażby Roca czy Cersanit - warto sprawdzić ofertę tych producentów.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony