Cały czas dopytuję się o paro przepuszczalność ścian każdy producent chwali swoje dostałem artykuły od producentów styropianu ściana nie oddycha od producentów wełny oddycha, ale mało wydawnictwo Murator wraz z Atlasem w poradniku r jak remont z Atlasem artykuł „Krótki oddech ściany” pisany przez pana Krzysztofa Milczarka dopisek "w tej i innych budowlanych sprawach można dzwonić do nas pod bezpłatny numer firmowej infolini (0 800 168 083)orazwysyłać listy pocztą elektroniczną:e-mail [email protected] pisze o przepuszczalności ściany ceglanej 443 g
Ściany z betonu komórkowego 1440 g; ściany ocieplonej w systemie ATLAS ROKER 1536; ściana ocieplona w systemie ATLAS STOPTER 211 g a jak jest ze ścianami z keramzytobetonu gdzie się nie pytam odpowiedź jest jedną, iż ściana z jamistego keramzytobetonu nie stanowi żadnej bariery dla pary wodnej, czyli tyle ile przyjmie tyle odda prosiłem o odpowiedź wszystkich, ale nikt nie odpowiada czyżby spisek a może ta ściana jest tak dobra, że wszyscy się jej boją czy ktoś może mi pomóc a może spróbujcie wyciągnąć taką odpowiedź od redakcji bo ja od kilku miesięcy nic nie mogę się dowiedzieć brak odpowiedzi