dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. #1

    Domyślnie


    Wiedziałem, że Polska nie jest krajem normalnym.
    Ale, żeby zaraz to nagradzać to nie rozumiem.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    Pomyślałbym, że jesteś złośliwy w stosunku do zwyciężczyni. Ale 15 buziek może Cię usprawiedliwić.
    Co wcale nie znaczy, że musi.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: sanipro dnia 2002-12-25 01:06 ]</font>

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jestem złośliwy.
    Ale gdybym wiedział, że takie są kryteria wyboru to napisałbym na przykład, że mogę torturować w spokoju teściową przez całą dobę a sąsiedzi nie wezwą policji.
    W końcu wolnoć Tomku w swoim domku.

    Robiłbym tak


    albo tak

  4. #4

    Domyślnie

    Ja uważam,że tekst,który wygrał był bardzo dobry w porównaniu do tych innych tam cytowanych,czy w porównaniu do pospolitej tandety w postaci wyklejanek czy nagrań.
    Tak swoją drogą w momencie jak ogłoszono ten konkurs miałem taki zamysł ,żeby w takiej formie to przedstawić-zabrakło wiary w siebie i wiary w to ,że taka lapidarna rzeczowa forma przezwyciężyć może "ciepłe kluchy" w postaci wyklejanek i innych nadmiernych słodkości.
    HEJ!

  5. #5

    Domyślnie

    On 2002-12-23 17:01, Rafter wrote:

    Wiedziałem, że Polska nie jest krajem normalnym.
    Ale, żeby zaraz to nagradzać to nie rozumiem.

  6. #6

    Domyślnie

    On 2002-12-23 17:01, Rafter wrote:

    Wiedziałem, że Polska nie jest krajem normalnym.
    Ale, żeby zaraz to nagradzać to nie rozumiem.
    Mogę zrozumieć twoje rozgoryczenie, ponieważ twego tekstu (oznaczonego innym nickiem) nie nagrodzono. No cóż. Nie kazdy umie przegrywać.

  7. #7

    Domyślnie

    Zauważ, że nie kryję się jako Anonimowy jak wielu ludzi tutaj potrafi to robić.

  8. #8

    Domyślnie

    Oswiećcie mnie proszę
    O co chodzi?

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Oj potrafi ,obecnie onlaine jest siedemnastu użytkowników ,a jak ktoś chce komuś dogryźć to po prostu się nie loguje i winne zawsze zwala się na anonimowego ,czyli na mnie.

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    i na mnie

  11. #11

    Domyślnie

    On 2003-01-02 19:59, Gajka wrote:
    Oswiećcie mnie proszę
    O co chodzi?
    Rafter kwestionuje wetdykt jury.
    Uwzważa, że dziennik Alicjanki został wyrózniony niesłusznie.
    Czy ma rację?

  12. #12

    Domyślnie

    Oj chyba to nie chodzi o dziennik, tylko o konkurs Muratora.

  13. #13

    Domyślnie

    RAN,
    Dziennik Alicjanki jest debeściarski i za takie coś powinna być nagroda. Zresztą w innym wątku tak napisałem.
    Byłem u niej na budowie i ona widziała moją.
    Wszystko w dzienniku zrobiła dokładnie, rzetelnie i tak jak należy.
    Ale jak ktoś mi zasuwa o tańczeniu walca o 4 rano to coś mi się to wydaje naciągane. Dlatego dałem równie absurdalny przykład o torturowaniu teściowej.
    Ale cóż, może nie mam poczucia humoru.
    Może po prostu nie po to buduję dom.
    Choć chyba mimo wszystko buduję w tym samym celu co większość z nas.

  14. #14

    Domyślnie

    Ja też myślę, że ten utwór jest śliczny jak
    ..budyń różowy z soczkiem malinowym...
    Ale to nie ja rozdaję samochody.

  15. #15

    Domyślnie

    Osówka,
    Dzięki za poparcie.
    Można jeszcze mieć dom do produkcji amfetaminy z dużym garażem na "dziuplę" do przebijania numerów silnika.
    Także codzienne libacje i bicie żony nie niepokoi sąsiadów.
    Buźka.


  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    Tez sie usmialem z tego walca o 4 rano. Tak w ogole to teksty nagrodzone byly bardzo mierne i nawet tu na forum znalazly sie lepsze. Nie wierze w uczciwosc takich konkursow bo zawsze znajda sie znajomi, ktorzy znaja czlonkow jury... Tak sie nie dzieje tylko w Polsce - sam bylem swiadkiem jak za granica "losowano" zwyciezce konkursu i zawsze okazywalo sie ze to jest osoba dobrze skumana z losujacymi... Dla mnie ten konkurs to dowod na to ze nagradza sie tandete i wypowiedzi "z tlumu" proste, zeby nie powiedziec prostackie. Murator zaczyna schodzic w dol i zamiast trzymac wysoki poziom znizna sie do mas by zwiekszyc sprzedaz... Tak wiec zamiast pismem specjalistycznym staje sie pismem masowym. Rowniez artykuly znizaja caly czas poziom i sa nieporownywalnie gorsze od tych sprzed kilku lat. Dla mnie to tylko powod do tego by zrezygnowac z prenumeraty - bo za mniejsze pieniadze moge miec rownie masowe wodolejstwo "Ladny Dom", ktory nota bene idzie w przeciwna strone i prezentuje coraz lepsze artykuly. A jak bede chcial poczytac cos specjalistycznego to zaprenumeruje Instalatora albo inne pismo naprawde fachowe. Wracajac do konkursu - to fakt - jestem rozgoryczony bo mialem naprawde niezly i madry tekst a nagradzane byly wypowiedzi prymitywne - po to pewnie by nie zakompleksiac czytelnikow. A skoro taka droge obral Murator to nadzszedl czas rozstania po latach czytania. PS. Z zamiarem rezygnacji z prenumeraty nosilem sie od dawna ale jakos nie moglem sie przelamac - ten konkurs po prostu rozwial moje watpliwosci co do poziomu Muratora.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Rafter...mam prośbę..to moze i moja byś potorturował..
    Teska

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Zgadzam sie z ogólną opinią..dziennik Alicjanki..spoko..przeczytałam..jest super..
    Ale czytając teksty w muratorze ..scisliej mówiac "zdębiałam"..
    beznadzieja..i ...
    Rafter..żarcik upiorny z tesciową..chociaz moją mozna byłoby.
    Teska



  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    I moją też...

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    A co Wam biedne stworzenie zawinilo .... brak zrozumienia ot co, Wielka Inkwizycja tez tak zaczynala

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony