dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Mam mozliwosc kupienia dzialki, niestety w tej chwili figuruje ona jako rolna, jest zgoda na jej przeksztalcenie, ale nic w tym kierunku nie zostalo jeszcze zrobione. Moj problem jest taki, ze dysponuje tylko czescia gotowki, a reszte chcialam wziac z kredytu na zakup dzialki. Tylko, czy istnieje taki bank, ktory moglby go udzielic ( bo daja tylko na dzialki budowlane)?

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Przepraszam, ze wyslalo sie dwa razy, ale niezbyt dobrze sie tu orientuje.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że niedługo będe miał ten sam problem. Rozmawiałem niezobowiązująco w BPH PBK S.A. - dazą, na pewno konsumcyjny, może hipoteczny.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Ja tez rozmawialam niezobowiazujaco z BPH ale powiedzieli mi ze na rolna nie dadza

  5. #5

    Domyślnie

    Anonimowy - ile hektarów i jaka kwota?

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Niestety, ponizej hektara. Brakujaca kwota ok.60.000.

  7. #7

    Domyślnie

    60 tys za mniej niż hektar? - gdzie, ja mam na oku 1,5 ha budowlanej (podzielona na działki) za 60 tys - ok 35 km od centrum Krakowa, a rolna w tych samych stronach to po ok. 10 tys za ha.

  8. #8

    Domyślnie

    On 2003-04-11 13:41, Anonymous wrote:
    Mam mozliwosc kupienia dzialki, niestety w tej chwili figuruje ona jako rolna, jest zgoda na jej przeksztalcenie, ale nic w tym kierunku nie zostalo jeszcze zrobione. Moj problem jest taki, ze dysponuje tylko czescia gotowki, a reszte chcialam wziac z kredytu na zakup dzialki. Tylko, czy istnieje taki bank, ktory moglby go udzielic ( bo daja tylko na dzialki budowlane)?
    Ha, też się pytałam. Z bankami jest taki problem, że jak mówisz że chcesz się budować na działce rolnej, to oni myślą, że nikt nie da pozwolenia na budowę, a ty budujesz jakiś dom letniskowy albo coś innego. Ja biegałam kilka razy i np. w PKO BP na 6 osób 3 były na TAK , 3 na NIE(w tym jedna i na tak i na nie, ale inna osoba pytała) Więc olałam temat. Wstępnie rozmawiałam w Kredyt Banku - jeżeli będą pozwolenia - nie widzą problemów.
    Wcześniej na forum był ten temat poruszany. Ktoś składał wniosek nie mówiąc, ze to działka rolna (nie pytali) i też dostał.
    Więc ja jak dostanę pozwolenie, to zacznę składać wnioski i tyle.
    magero

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    On 2003-04-11 14:14, fromel wrote:
    60 tys za mniej niż hektar? - gdzie, ja mam na oku 1,5 ha budowlanej (podzielona na działki) za 60 tys - ok 35 km od centrum Krakowa, a rolna w tych samych stronach to po ok. 10 tys za ha.
    Okolice Warszawy, niestety takie sa tu ceny

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony