dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41

    Domyślnie

    Wyglada na mocna maszyne Zreszta Makita to porzadna marka.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Jestem już po pierwszych pracach i muszę przyznać , że urządzenie sprawuje się bardzo dobrze.
    Ze względu na pewne doświadczenie jak również moje potrzeby w serwisie zakupiłem sobie dodatkowy element za 14 zł tak aby móc ominąć kosz który niekiedy wydaje się zbędny lub kłopotliwy.
    Może komuś się to przyda będzie miał wygląd i nr potrzebnego elementu.(to jest blokada działania od kosza)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180314_193611.jpg
Wyświetleń:	2146
Rozmiar:	87,2 KB
ID:	409239   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180314_193538.jpg
Wyświetleń:	2085
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	409240  
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzegorz_si Zobacz post
    Ja kupiłem coś takiego:
    https://www.youtube.com/watch?v=NCNNSJ_ZQPY
    Kupiłem tutaj i jest jeszcze jeden za 1300 zł,:
    http://allegro.pl/rozdrabniacz-rozdrabniarka-bosch-axt-25-tc-i7170071015.html#thumb/5

    Używałem na razie raz 3 dni temu. Pociąłem maliny, gałęzie z wierzby, klonu i lilaka. Z gałęziami o średnicy 4-5 cm radzi sobie i się nie zacina. Wsadzałem wyschnięte, więc miał jeszcze gorzej. Grubszych nie wciśniesz bo jest ograniczenie. Te na 5 to góra, ale trzeba dociskać. Cieńsze sam zjada.
    Potwierdzam. Gałęzie brzozy razem z bocznymi odrostami grubości do 4cm wciąga bez popychania i tnie na 2-3cm kawałki.
    Wczoraj zmieliłem zeszłoroczne miskanty - tnie bez problemu i łodygi i liście, również z rozplenicą sobie poraziła.

    Kupiłem za 800zł i myślę, że mniej więcej tyle jest warta. Wydajność mielenia nie jest imponująca, jeśli ktoś ma do rozdrobnienia niewielka ilość gałęzi to daj radę. Przy większej ilości to strasznie długo wychodzi. Do tego zbiornik jest trochę mały i tak zbudowany, że napełnia się część pod nożami, a pozostała nie do końca. Prowadzi to do zapychania i trzeba używać biegu wstecznego.

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Wątek niezbyt stary, więc nie będę zakładał nowego. Jaki rębak, rozdrabniacz do gałęzi polecili byście do zastosowania przydomowego? Oczywiście zasilanie elektrycznie na 230V. Czy w budżecie do 1000-1200 zł kupię coś solidnego?

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Makita UD2500 - ok. 900 PLN
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Potwierdzam Makita- 3lata bezproblemowej eksploatacji, kilkaset kg ścinek, bez awarii. Polecam

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony