dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 62
  1. #41

    Domyślnie :)

    Oczywiście, że chciałabym zbudować od razu wszystko i najlepiej calkiem inny dom i większy i w ogóle, ale.. Jakoś nie chce mi nikt kasy dac na niego
    Etapami będę budować jak się będzie kurczyć kasa ta co jest wtedy może wytrzymam mieszkanie na budowie jak nie będę miała gdzie

    Sama zauważyłaś: jestem "inwestorem" więc decyduje KASA
    Na razie moje nerwy nie chcą wytrzymać ceny mieszkania do 400 tys. za 70 metrów, więc wolę mieć chociaz wykończone 70 metrów domu

    Pozdrawiam
    BJoa

    PS. A propos, jeśli w Muratorze domy Ci się nie podobają, to może możesz polecić coś według Ciebie lepszego. Może akurat nie znam jeszcze tej strony?

  2. #42

    Domyślnie :)

    Witam!
    Czy ktoś jeszcze dyskutuje na temat D02? Bo ja jestem bardzo zainteresowana Przymierzam się do tego domu i byłabym wdzięczna za wszelkie informacje i porady.
    Pozdrawiam
    BJoa

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dymka

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    2

    Domyślnie D02 Rozwojowy-realizacja

    Czy ktoś wie coś na temat tego projektu i jego budowy.
    Bedę bardzo wdzięczna.
    Pozdrawiam!

  4. #44

    Domyślnie

    Prosty, tani domek, nieźle rozwiazany (w swojej klasie), tyle, że nie bardzo .............rozwojowy.
    Bo co zrobic potem z tym zmarnowanym, ciemnym strychem bez wejścia?
    Albo co z tym garażem bez dachu?
    No i bryła.
    Trudno wiele oczekiwać od małego, taniego domku, ale jest wiele ciekawszych.
    Choćby ANGELA (po małych przeróbkach).
    Jeżeli to robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    magnolia

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    1.464

    Domyślnie

    My wybraliśmy rozwojowy.Bo jest mały=niedrogi, ale ma dobrze wykorzystaną przestrzeń. Zrobimy trochę zmian.Jest nas pięcioro, więc potrzeba nam sporo pomieszczeń, a tu jest ich dużo. Rezygnujemy z garażu-stanąlby na srodku działki, poza tym jesteśmy z tych nierozsądnych i nierozgarniętych i nie dociera do nas że samochód nie może stać pod wiatą. Poza tym wyciągamy ten dom- wydłużamy o 1.25 m ścianę boczną- tą w salonie i pomieszczeniu gosp.Uzyskamy większą przestrzeń salonową i na górze przed pokojem rodziców zmieści się jeszcze jedna garderona. Aha-w garderobie na poddaszu zrobimi łazienkę dla nas-wejście z sypialni.
    A bryła i cały styl? Wg. nie jest super- prosta, bez ozdobników, kształt niewydumany, z lekkim powiewem nowoczesnośći, a smaku doda mu deskowanie (klinkier na elewacji też zamienimy na deski) i duży, drewniany taras.
    Pozdrawiam Marta

  6. #46

    Domyślnie D02

    Jeśli kupiłeś, budujesz lub już wybudowałeś ; Proszę o informacje na temat projektu D02 ROZWOJOWY. Jestem poważnie nim zainteresowana, ale jeszcze się waham. Szukam więc wszystkich za i przeciw. POZDRAWIAM[/quote]
    taj_mahal

  7. #47

    Domyślnie

    No i się zdecydowałam...
    taj_mahal

  8. #48

    Domyślnie Projekt D02

    Witam, szukam osób, które wybudowaly lub budują dom D02 z muratora.
    Jakie wprowadziliście zmiany,a co ewentualnie można było by zmienić.
    Bardzo chętnie bym go zobaczył, bo zastanawiam się nad podniesieniu ścianki kolankowej i kilka innych zmian.
    Kończę stan zero.
    pozdrawiam

  9. #49

    Domyślnie

    Nikt nie buduje i nie wybudował według tego projektu ?

  10. #50

  11. #51

  12. #52

  13. #53

    Domyślnie

    Witam, chciał bym wznowić dyskusje na temat tego projektu.
    Piszcie piszcie wklejajcie zdjęcia


    http://foto.onet.pl/dba0x,5wtwxg8wguk5,hv7wv

  14. #54

    Domyślnie

    Witaj. Chętnie się przyłączę. Kupiłam ten projekt rok temu. Budowę zaczynam wiosna 2010, więc na razie bez zdjęć niestety. A na forum...no cóż ...bardzo mało się na jego temat pisze. A szkoda.
    Czy robiłeś jakieś zmiany w projekcie ?
    taj_mahal

  15. #55

    Domyślnie

    No właśnie też byłem zaskoczony że tak mało osób się interesuje tym projektem.
    Ja zaczełem budowę w październiku 2008
    Co do zmian to chcę podnieść ściankę kolankową na wysokość około 90cm żeby można było wykorzystać więcej miejsca na poddaszu, i jeszcze chcę poszerzyć garaż o 2 - 3m i zrobić tam pomieszczenia typu spiżarka i pomieszczenie na narzędzia
    Jak na razie to chyba na tyle, ale na pewno jeszcze coś w trakcie się zmieni.
    A ty myślisz o jakiś zmianach ?

  16. #56

    Domyślnie

    Witaj Zdecydowaliśmy się na zlikwidowanie jednych drzwi w garażu i przeniesienie drugich (tych na tarasie) na ścianę boczną. Szerokość okien na
    poddaszu zmniejszyliśmy do szerokości tych na dole. Na dole pokombinowałam ze ściankami działowymi. Góra bez zmian. Nie pomyślałam przy adaptacji projektu o poszerzeniu garażu,a faktycznie by się przydało.
    taj_mahal

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    beniek11

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Kto buduje-Rozwojowy (etap I) - Murator D02

    Witam.
    Szukam ludzi którzy budują ten domek lub mają taki zamiar.
    Chętnie poznam też opinie forumowiczów którzy mają jakieś zdanie na temat tego projektu. http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=16

  18. #58

    Domyślnie

    Marci_n Zaglądam na Twoją galerię w onecie z nadzieją, że jakieś nowe fotki znajdę. Babska ciekawość, sam rozumiesz Jak daleko już jesteś ? Pozdrawiam.
    taj_mahal

  19. #59
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar sansony
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    7

    Red face Rozwojowy D02

    Witam !

    Kto jeszcze wybrał ten projekt ?
    ...zmiany ...zmiany...zmiany... z projektu została podobna bryła i nazwa...hi...hi...

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar sansony
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    7

    Smile D02 Rozwojowy

    Wymiana doświadczeń z "Rozwojowym " ... jak się rozwijają wasze domki ? Jakie wprowadziliście zmiany ?
    W moim domku z projektu została nazwa i podobna bryła...hi Projektant się pocił ale było warto...

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony