dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 220
  1. #201

    Domyślnie


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	85a5449361[1]..jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	23,6 KB
ID:	15150 to nasza budowa na etapie ciesielki. postaram sie wkleić aktualne zdjęcia póżniej
    BĘDĘ BUDOWAĆ PLEJADĘ

  2. #202
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Konti

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Krecza121 czekam usilnie na kolejne fotki z etapów budowy Plejady.Pod koniec lipca startujemy z budową właśnie tego projektu pod Olsztynem.Jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich wiadomości na temat budowy i zdjęć oczywiście,wszak one najbardziej cieszą oko Dziennik Gerionowy znamy na pamięć,a od postów minęło już naprawdę sporo czasu i ciężko znaleźć coś świeżego na temat Plejady.Także czekam i piozdrawiam./Konti.

  3. #203

    Domyślnie

    Witajcie
    wklejam linki do dosłownie kilku fotek mojego salonu z Plejady właśnie ( mam problem z wklejeniem zdjęć - pomocy), juz kiedys fotki były na konkurencyjnym portalu niektórzy wiedza
    Niestety ale daleka droga przede mną jeszcze, pomysłów i potrzeb mnóstwo ale kasy brak((

    pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia w budowie Plejad!

    http://picasaweb.google.pl/114075076...83018385641954
    http://picasaweb.google.pl/114075076...83037944262802
    http://picasaweb.google.pl/114075076...83051501849522
    http://picasaweb.google.pl/114075076...83072127686722
    http://picasaweb.google.pl/114075076...83085026924194

  4. #204

    Domyślnie

    i małe sprostowanie: sorry za antene, ale problemy z cyfra chwilowe wiec trzeba sie ratowac pokojowym ufo, sofa tymczasowa, na docelową zbieramy kase, brak krzeseł i stolu ale mam nadzieje - niebawem

    ps; jakość zdjęć nienajlepsza, ale nie moge za wiele oczekiwać od mojego wiekowego juz aparatu..

  5. #205
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kostry

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witaj emem'a!!
    My też budujemy Plejadę i juz wiemy, że na kanapę nie wystarczy. Fajny to domek choc drogi w budowaniu. Mam pytanie o rodzaj płytek w kuchni, możesz podac ich nazwę??

  6. #206

    Domyślnie

    Witaj
    płytki są z tubądzina kolekcja płytek podłogowych, a tu link: http://www.tubadzin.pl/flash.php?lan...dukt_id=102024

  7. #207

    Domyślnie

    zdjęcia emem'y cieszą oko. My wiemy na tym etapie że nie starczy kaski na stół do jadalni i inne rzrczy!! kuchnia świetna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [IMG][/IMG]
    nasza łazienka na razie!!
    [IMG][/IMG]
    taras
    [IMG][/IMG]
    cały domek

    miłego budowania
    BĘDĘ BUDOWAĆ PLEJADĘ

  8. #208
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kostry

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam!!!
    Serdeczne dzięki emem'a za przesłany link do płytek.
    Pozdrawiam i wszystkiego dobrego

  9. #209

    Domyślnie

    nasz domek z zewnątrz się robi....



    właśnie jesteśmy w trakcie elewacji i dekorów. w środku też prace- hydrauliczne.
    przesyłajcie zdjęcia z waszych etapów budowy.
    Ostatnio edytowane przez krecza121 ; 09-10-2010 o 21:15
    BĘDĘ BUDOWAĆ PLEJADĘ

  10. #210

    Domyślnie

    zastanawiam się nad budową plejady 2p lub 2 g
    proszę powiedźcie mi na którą się zdecydować bo różnica w kosztorysie jest spora :
    plejada 2 g 362 tys
    a plejada 2p 466 tys
    z załozeniem ze chcę mieć schody na poddaszu a na nim pokój dla gości / gabinet i stryszek na duperele.

    i najważniejsze pytanie na które nigdzie nie znalazłam odpowiedzi
    CZY JEST MOŻLIWE WYBUDOWANIE I WYPOSAŻENIE DOMU W CAŁKOWITYM KOSZCIE 450 TYS?
    czy to za mało i napewno nie zmieszcze się w tej sumie licząc średni standard wyposażenie itp?

  11. #211

    Domyślnie

    myślę,że skokojnie wybudujesz za te kwote. ja tez zdecydowalam sie na Plejadę. Buduje Plejadę 2 P. widzialam obie. Ładniej się prezentuje @P, poddasze jest śliczne bez ścianek dzialowych jako studio z wydzielona tylko lazienka. warto mies tamie poddasze dla gości. Zaczynam budowac na wiosne, aktualnie jestem w trakcie zalatwiania projektu.SSO mam wyceniony na 180K.Pozdrawiam
    nie jestem sama skoro wokół jest cały świat

  12. #212
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wobeta

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Kod pocztowy
    39-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    też jestem zainteresowana tym pięknym projektem i mam pytanie czy ktoś buduje ten domek na podkarpaciu???

  13. #213

    Domyślnie Stare zdjęcie

    Witam,

    Rzadko tutaj zaglądam. Wstawiam stare zdjęcie z zeszłego roku bo aktualnie nie mam nowszego. Zdjęcie robiłem bardziej trawie, którą zasiałem jakiś miesiąc prędzej, ale dom się też załapał.

    A propo poddasza. Jak prędzej pisałem mam podwyższoną ściankę kolankową o jakieś 15cm. Aby nie było zachwiania proporcji założyłem dłuższe krokwie dachowe, tak aby krawędź dolna dachu była na tym samym poziomie jak oryginał. W efekcie mam szerszą podbitkę, co sobie chwalę bo lepiej chroni przed deszczem. U góry mam łazienkę jak w projekcie, bardzo duży pokój (gabinet) nad salonem. W pokoju tym facjatki sprawdzają się świetnie. Pod każdym oknem mam duże biurko a na nim swobodnie stoi monitor. Bez tych okien miałbym problem bo monitory by się zwyczajnie nie mieściły, a i normalne korzystanie z biurka byłoby raczej nazwijmy to trudne. Pozostała przestrzeń na poddaszu jest otwarta. Jeśli będziecie zainteresowani to zrobię jakieś zdjęcia.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	72,9 KB
ID:	72433  

  14. #214
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewunia88

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Łęczna
    Kod pocztowy
    21-010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Hej. Czy jest ktoś kto buduje w województwie lubelskiem projekt plejada... Wraz z mężem wybraliśmy ten projekt i interesuje nas koszt budowy w naszym województwie... Pozdrawiam

  15. #215

    Domyślnie

    Hej Miguś,

    Z tych 180K ile stanowi robocizna a ile materiały?
    Pzdr Marta

  16. #216
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Konti

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Wybudowaliśmy Plejadę w wersji podstawowej z pojedynczym garażem pod Olsztynem. Tak naprawdę zainspirowaliśmy się właśnie tym wątkiem, no i dziennikiem Geriona rzecz jasna Budowa od wbicia szpadla po gotowy dom z pełnym wyposażeniem wyniosła nas ok. 430 tys.zł (oczywiście bez działki). Być może będzie to pomocna informacja dla Tych,którym chodzi po głowie ten projekt,
    Pozdrawiam/Konti

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konti Zobacz post
    Wybudowaliśmy Plejadę w wersji podstawowej z pojedynczym garażem pod Olsztynem. Tak naprawdę zainspirowaliśmy się właśnie tym wątkiem, no i dziennikiem Geriona rzecz jasna Budowa od wbicia szpadla po gotowy dom z pełnym wyposażeniem wyniosła nas ok. 430 tys.zł (oczywiście bez działki). Być może będzie to pomocna informacja dla Tych,którym chodzi po głowie ten projekt,
    Pozdrawiam/Konti
    Hej,

    My bedziemy stawiac plejadę pod Olsztynem. Czy jest jakaś szansa abyśmy mogli podskoczyc do Was i zobaczyc jak wygląda w rzeczywistosci?

    pozdrawiam serdecznie

  18. #218
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Konti

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał martacbr Zobacz post
    Hej,

    My bedziemy stawiac plejadę pod Olsztynem. Czy jest jakaś szansa abyśmy mogli podskoczyc do Was i zobaczyc jak wygląda w rzeczywistosci?

    pozdrawiam serdecznie
    Hej,

    Nie ma problemu, 2 lata temu sami szukaliśmy Plejady do obejrzenia ale najbliższe stały właśnie pod Poznaniem Proszę o kontakt na maili`a [email protected] i umówimy się na spotkanie.Jest jeszcze sporo do zrobienia, natomiast może znajdziecie rzeczy które Was interesują.

    Pozdrawaim./Michał

  19. #219
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MIKA1234

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    STALOWA WOLA
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    2

    Domyślnie

    Hej..czy ktoś mógłby mi wysłać zdjęcia kuchni w domu plejada ,

  20. #220
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MIKA1234

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    STALOWA WOLA
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    2

    Domyślnie

    Z góry dziękuje i pozdrawiam

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony