dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 11
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 220
  1. #61

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    Gorąco pozdrawiam Aga

  2. #62

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam Aga

  3. #63

    Domyślnie

    Witaj

    Bardzo ładny dom, ale ja mam pytanie w sprawie podłogi w przedpokoju i salonie, co to za płytki? Takie chciałabym mieć w swoim domu.


    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  4. #64
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Bardzo fajny i ładny domek Nie wiem czemu go wcześniej nie oglądałam

    pzdr
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  5. #65

    Domyślnie

    co to za płytki
    Azteca: Hannover Perla

  6. #66

    Domyślnie

    Witaj

    Dzięki za odpowiedź. Napisz proszę, jak się sprawują, czy nie są np. zbyt śliskie itp.
    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał D`arek
    co to za płytki
    Azteca: Hannover Perla
    Witam
    Obecnie jestem na etapie zakupu działki no i nadszedł czas aby powolutku zainteresować się tym wymarzonym projektem.
    Ten domek jest bliski mojemu ideałowi (sam dom + urządzenie extra) stad chciałbym sie dowiedzieć z jakimi praktycznymi kosztami muszę liczyć sie wybierajac ten sam projekt i zakładajac podobny standard urzadzenia.
    Z góry dziekuje
    Pozdrawiam

  8. #68

    Domyślnie

    Płytki nie są śliskie, myje sie je fantastyczne, jeszcze takich nie miałam. Dzięki temu, że są bardzo duże jest mniej fug.
    Kolorystycznie pasuja do brązów, brzoskwini i popieli.

    Dom bez działki kosztował nas ok. 260 tys /z kuchnią/, nie mamy jeszcze pozbruków, kominka i płytek na tarasie. Pozdrawiam

  9. #69
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gerion

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    854
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał D`arek
    Dodam coś od siebie. Nie chcę mieć mrozu na strychu. Przechować byliny/ chociaż niekoniecznie, zmieszczą się też w garażu/, powiesić zimą pranie, przeszyć coś na maszynie, po prostu mieć możliwość w miarę komfortowo korzystać ze strychu w określonym zakresie. A pranie już na strychu suszymy, pralka chodzi raz w tygodniu i całość idzie na górę. Myślałam, że będzie to uciążliwe- takie targanie po wąskich schodkach -ale nie mamy z tym problemu. Pozdrwiam -Żona Darka
    Cześć
    Wpierw moje najlepsze życzenia Wielkanocne, zdrowia, szczęścia i pogody ducha!!

    A teraz pytanie zasadnicze.
    Zabiliście mi poważnego ćwieka z tym ociepleniem poddasza. Lada chwila będę to robił. I nadal nie wiem czy ocieplić poddasze jak Wy, czy tylko strop. Powiedzcie mi moi drodzy, jaka temperatura panowała w tym roku na ocieplonym, Waszym poddaszu?? Czy kwiatki przetrwały? Czy jesteście zadowoleni z dokonanego wyboru??

    pozdrawiam serdecznie

    Gerion

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    o domu pisac nie bede - bo byla by taka sama opinia jak pozostalych
    mam za to pyt dotyczace stołu w jadalni i krzesel - bardzo mi sie podobaja - jesli moglbys podac nazwe "modelu" i producenta

  11. #71

    Domyślnie

    Ja napiszę tylko tyle, że jast przepiękny, i od zewnątrz i w środeczku,
    płytki poprostu super, a dachówka oczywiście kolor ach, tylko sobie
    powzdycham , naprawdę pozazdrościć. Pozdrowionka.

  12. #72

    Domyślnie

    Witam
    Mam pytanie odnośnie okien: jaki wymiar mają okienka w garażu, oraz jak duże jest okno tarasowe (dokładnie ile wysokość i szerokość ).

  13. #73

    Domyślnie

    Jestem zachwycona łazienką w kolorze beżowym - cos podobnego planuję u siebie w domu. Czy mogłbyś podac nazwę i firmę kafelkow na scianach. Sa błyszczące (o takich marze) jak sie sprawują, czy widac na nich slady wody?

    pozdrawiam ulanka

  14. #74
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gerion

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    854
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga - Żona Facia
    Witam
    Mam pytanie odnośnie okien: jaki wymiar mają okienka w garażu, oraz jak duże jest okno tarasowe (dokładnie ile wysokość i szerokość ).
    Właśnie nad tym siedzę
    Okna wedle projektu mają 600x600 w świetle muru. Ja przełozyłem swoje na drugą stronę (2 sztuki) i chyba zmienię na 900x600. Inaczej mam tylko 0,5m2 szyby dla powierzchni garażu 38m2...czyli ciemno jak...Albo zamuruje dokumentnie i tylko sztuczne światło. Jutro decyzja (podpisuję umowe z okniarzem).
    Nie wiem jakie doświadczenia ma D'arek, czy coś zmieniał (nie pamiętam by o tym wspominał).

    pozrdawiam
    Gerion

  15. #75

    Domyślnie

    Gerion dzięki czyli okienka w garażu 600x600.

    D'arek a drzwi tarasowe?

  16. #76

    Domyślnie

    I nadal nie wiem czy ocieplić poddasze jak Wy, czy tylko strop.
    Czy kwiatki przetrwały?
    Gerion - mamy ocieplone poddasze wełną gr.15 cm , ażeby uzyskać wymaganą grubośc 20 cm położymy na stropie 5 cm styropianu - ma to te zalety, że nie muszę mocować rusztu z ceowników żeby dołożyć 5 cm wełny, płyty g-k mocowane będą bezpośrednio do krokwi a styropian na stropie będzie jednocześnie podkładem pod panele podłogowe.
    Co do okien w garażu mają wymiary 60x60 – szt 3 – czy dają wystarczającą ilość światła? Jeśli to tylko garaż a nie pomieszczenie na hobby to wystarczająca, zresztą drobne naprawy przy silniku i tak wykonuję przy otwartej bramie. A... cebule kwiatowe przetrwały doskonale
    jak duże jest okno tarasowe (dokładnie ile wysokość i szerokość ).
    Dokładnie 2,70x2,30 trzyskrzydlowe w salonie, 1,50x2,30 w sypialni,
    Pyt. dotyczące stołu w jadalni i krzeseł - bardzo mi się
    podobają - jeśli mógłbyś podać nazwę "modelu" i
    producenta
    Producent "Fabryka Mebli Giętych " Radomsko kolor WENGE
    Czy mogłbyś podac nazwę i firmę kafelkow na scianach.
    Kafle na ścianach kupione w Giancie ,prod. Chińskiej nazwa bodajże "Osborne Cappuccino" ( w małej łazience).
    Pozdrawiam

  17. #77

    Domyślnie

    Proszę o pomoc: płytki Azteca: Hannover Perla - jaka to jest firma?

    Ma jeszcze zapytanie odnośnie stropu: czy w stropie gęstożebrowym - takim jak Wy macie - można robić dziury do rur DGP? Jeżeli to śmiesznie napisałam to sorki.

  18. #78

    Domyślnie

    Proszę o pomoc: płytki Azteca: Hannover Perla - jaka to jest firma?
    No właśnie producent płytek to hiszpańska firma AZTECA.
    Ma jeszcze zapytanie odnośnie stropu: czy w stropie gęstożebrowym - takim jak Wy macie - można robić dziury do rur DGP?
    W trzech sypialniach mamy anemostaty łączące się z przewodami DGP, czyli otwory robić można i trzeba chociażby do wyprowadzenia wentylacji z łazienek, napowietrzenia inatalacji wod-kan czy rozprowadzenia instalacji elektrycznej na stropie. Pozdrawiam

  19. #79
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    D`arek może takie pytanie już było ale mam pytanko jakie kafle są w łazience? chodzi mi o te zielonkawe.
    I jeszcze jedno jaka jest odległość od ściany kuchennej, tej z oknem do końca salonu?

  20. #80

    Domyślnie

    jakie kafle są w łazience? chodzi mi o te zielonkawe.
    Płytki - czytam z kartonu- Calda Verde, producent "Polcolorit" ,wym : 250x333.
    jaka jest odległość od ściany kuchennej, tej z oknem do końca salonu?
    Odległość od okna kuchennego do okna tarasowego wynosi dokładnie 11m65cm (szczęście ,że miałem 20 metrową miarę pod ręką ). Pozdrawiam

Strona 4 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony