dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie

    Jeżeli macie godne polecenia ekipy, kierownika budowy, hurtownie, czy jakichkolwiek fachowców z Wrocławia czekam gorąco na informacje.
    Budowę rozpocznę dopiero w 2004 więc mam czas.
    Bartt

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Smoczysko

    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    Myślę, że nie warto czekać !!!
    W 2004 roku zapłacisz "z urzędu" 15% więcej (VAT 22% na materiały budowlane).

  3. #3

    Domyślnie

    Bartt,
    Aktualnie mam stan surowy zamknięty /latem zamierzam się wprowadzić / Jeżeli chodzi o hurtownię to cały materiał dostarczała mi "MBS Stępińska" transport gratis 10 % zniżki na zakupione materiały. Na szczęście fachowcy trafiali mi się na 5 z +
    Pozdrawim i życzę powodzenia.

  4. #4

    Domyślnie

    Barrt moge Cio polecic przedstawiciela z Ytonga jezeli bedziesz dom budowal z ytonga ja buduje e w okolicy oPOLA TAM NIGDZIE NIE DOSTALEM TAKICH DOBRYCH CEN CO WE Wroclawiu urodzilem sie We wroclawiu i mam tam rodzicow nie jest dlamnie trudoscia poruszanie sie po miescie a to telefon 0 601925952 Slawomir Fantazinski A umowa byla podpisywana w Hurtowni Zapomnialem nazwe ale to jest na ulicy Dlugosz . Nie mam zadnych zastrzezen wszystko odbywalo sie zgodnie z umowa na telefon dostawy Ytonga o tej godzinie co w umowie abylo tego na 400/2 domu.i do tego przywozili za Opole pozdrawiam ryszardj zadna zaliczka pieniazki po dostawiae wszystkich materialow

  5. #5

    Domyślnie

    Wrocek, Ryszardj dzięki. Telefon na pewno wykorzystam. Ryszardj, ile ulgi wytargowałeś na Ytong?

  6. #6

    Domyślnie

    Czesc Bart. Beton kupiłem w BERGER BETON tel 353 69 06 - pompa gratis, Siporeks z Milicza, przedstawiciel to Leszek Janikowski,-13% upustu, Drewno w Nadleśnictwie Sława, przetarci w tartaku, oszczędnosc niewielka ale przygoda olbrzymia, Dachówka cementowa IBF w MADAR-PREIS tel 3252358 15 % upustu. Powodzena w negocjacjach .

  7. #7

    Domyślnie

    Tel do Pana Janikowskiego 314 90 71

  8. #8

    Domyślnie

    Właśnie ekipa kończy mi domek. Wszystko sami załatwiają i można negocjować ceny. Ekipa działa w okolicach Wrocławia, robi od początku do końca. Jeżeli chcesz namiary to napisz do mnie [email protected]

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    mogę polecić instalatora od CO, CWU i elektryki.
    Gość jest dość mlody ale zna się na rzeczy, jest otwarty
    na wszelkie nietypowe rozwiązania.
    Slawomir Szynka tel.606836944
    mozna sie powolać na krzyska z Dobrzykowic

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: dobrzykowice dnia 2003-02-06 15:34 ]</font>

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony