dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Poszperałem trochę po forum i po liście pl.misc.budowanie (BTW - czy forum muratora nie mogłoby też być dostępne w takiej normalnej formie?) oraz po internecie ogólnie i niestety nie znalazłem nic konkretnego na temat normalnych kominków (nie wkładów, tylko zwykłych kominków budowanych z szamotu. Sam wybudowałem kilkanaście lat temu 2 takie kominik (które zupełnie dobrze funkcjonują). Ale teraz chciałbym zbudować sobie pieco-kominek. Widziałem kilka takich pieców z otwartym paleniskiem w różnych albumach. Ale chciałbym wiedzieć jak są zbudowane (chodzi o konstrukcję wewnętrzną). Nigdzie nie znalazłem rozrysowanego wnętrza takiego kominka ani choćby podstawowych wzorów zależności, które trzeba zachować. Czy ktoś może widział gdzieś takie plany (w książce, internecie) lub ma doświadczenie w budowaniu takich kominków z piecem?

    Marek

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Ja chyba coś takiego sobie kiedyś ściągnąłem, chyba z dom.pl. poszukam i jak znajdę to Ci mogę przesłać faksem. To były takie rysunki przypominające wewnętrzny labirynt dla spalin by nie wydostawały się odrazu z pieca do komina

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Gdybym mógł prosić na fax 0-42-684-25-84 (całą dobę). Tylko z dużymi literami "DLA MARKA WIERZBICKIEGO)

    Z góry dziękuję

    Marek


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony