dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę moje gadulstwo uznałem, że zamiast debatować z wieloma ludźmi tu i ówdzie stworzę ten wątek i nie będę "zaśmiecać" innych.

    Najpierw wytłumaczę dlaczego budowa z doskoku. Pracuję w firmie gdzie czesto musze wyjezdzac. Zdarzało się, że dopilnowanie fachowców spadało wtedy na moją wspaniałą żonę. Czasem okazywało się, że lepiej rozumie moje wytyczne od "fachowców". Stan surowy postawiłem w roku 2000, wtedy też urodził nam się syn. Wiele czynników sprawiło, że w 2001 niewiele się działo na budowie. W tym roku już jest trochę lepiej, ale nie wiem co bedzie w przyszlym. Po 10 m-cach na Forum i kilku latach czytania Muratora - i nie tylko - wiem co można spaprać na budowie i czego chcę. Nie mam też zaufanej osoby, która by takich rzeczy dopilnowała, bo im dalej, tym więcej szczegółów do sprawdzenia i decyzji.

    Jeżeli ktoś ma ochotę podyskutować sobie ze mną na różne tematy, to to miejsce będzie optymalne, więc zapraszam.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2002-11-07 15:36 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć lider! Pozdrowienia dla Agaty Swoją drogą tak sobie myślę, że to "zdalne sterowanie" to skrzywienie zawodowe (hi, hi, hi). Podziwiam żonę, że to wytrzymuje. A może właśnie dlatego Trzymam kciuki za Wasze plany i oby się wszystkie udały. Pozdrowionka

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Luśka - Agata dziękuje za pozdrowienia. Ma nadzieje, że uda nam się spotkać. Biorąc pod uwagę, że może skorzystamy z Waszego projektanta, to może przy tej okazji. Moje sprawy ruszają powoli z miejsca. Jeżeli pamiętasz, to miałem dwie możliwości. Z powodu wyjazdu w najbliższą niedzielę musiałem już podjąć decyzję, więc stwierdziłem, że lepszy wróbel w garści. Jeżeli zostanie to popchnięte do tego momentu, że już będzie wszystko jasne, to robimy projekt wnętrz na mur-beton. Pozdrowienia dla męża i synów.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki ogromne i oczywiście, jeśli bylibyście w Łodzi - to zapraszamy. Wszelkie namiary masz. Serdeczności

  5. #5

    Domyślnie

    Frankai, toż Ty prawdziwy Nomad jesteś. 50% życia w rozjadach! Budowanie domu w Twoim przypadku to jak łączenie ognia z wodą.
    Jak tyle podróżujesz to może pomyśl o jakim zastępczym domku na 4 kółkach. Fakt, że nie są tanie. Ale jak będziesz tam, gdzie się teraz wybierasz (też tam byłem, świetną colę i kiepskie piwo piłem ), jakiś używany w rozsądnej cenie powinieneś znaleźć.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ckwadrat - w niedzielę wybieram się na ok. tydzień do Hiszpanii. Czy tam robią świetną colę i kiepskie piwo? Co do pierwszego nie wypowiadam się, bo ja coli bez czystej nie piję, bo mnie otrzącha Piwo faktycznie mamy lepsze.
    Domy na 4 kółkach nie wchodzi w grę - odległość między Chinami a Texasem raczej trudno byłoby pokonać, a do Egiptu bezpiecznie dojechać też raczej trudno.
    Co się tyczy domu, to gdzieś chyba wyląduję na emeryturze

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Frankai - gadulstwo Twoje nie zna granic, ale przesympatyczna z Ciebie "bestia".
    Wyrazy uznania.

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Frankai mam jedno pytanko, czy Twoja firma to jakaś część byłego ZAPu ?

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Dobrzykowice - cieplo, cieplo. Czesc ludzi wywodzi sie z ZAP, ale nasza firma rozwija sie w przeciwienstwie do ZAP.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2002-11-07 15:27 ]</font>

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    ZAP przede wszystkim się "rozcienczył" na niezliczoną ilość małych firemek. Pytam bo miałem kolegę który robił w Twojej branzy i w Twoim miescie , "bawił się" programatorami Siemensa

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Jakby ktoś chciał w przyszłości porozmawiać, to jestem uchwytny w MSN Messanger, a przy użyciu także w wersji z kamerką.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony