dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42
  1. #1

    Domyślnie

    Jak w temacie. Ze swojej strony mogę zarekomendować niektóre zeszyty "Domowego fachowca" z Castoramy, z zastrzeżeniem, że interesujące dla zaczynającego laika są tylko wybrane pozycje - inne to czysta reklama firm . Bartek

  2. #2

    Domyślnie

    Na forum znalazłem jeszcze następujące pozycje, które polecali inni:
    Poradnik Majstra Budowlanego (znalazłem w pasażu onetu za (42+7,5 zł za wysyłkę),
    Budujemy dom ... (coś koło tego -pozycja Muratora) za jakieś 25 zł + 9,5 w e-księgarni Merlin
    Obie są dostępne. Bartek

    _________________


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Bartt dnia 2003-01-11 23:08 ]</font>

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Poradnik Majstra Budowlanego to podstawa. Inne ksiazki to juz raczej w zaleznosci od specyfikacji robot.

  4. #4

    Domyślnie

    no ja myślę że podstawa to forum i murator


    ale kadzę

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Nie da sie ukryc

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Polskie Normy
    Poradniki: "Ogrzewanie podłogowe","Centralne ogrzewanie, wentylacja, ciepła i zimna woda oraz instalacje gazowe w budynkach jednorodzinnych" wydawca : Ośrodek informacji TECHNIKA INSTALACYJNA W BUDOWNICTWIE.
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    ktoś na forum bardzo polecał książkę Ronalda Meyera "Sami budujemy dom" - trzy tomy w jednym lub tom I pt. "Stan surowy".
    Nie widziałam i nie wiem - ale jesli będę w Księgarni sprawdzę.

    Karina

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Jeszcze raz ja.
    Zapomniałem o niezłej pozycji " Techniki instalacyjne w budownictwie mieszkaniowym. Projektowanie,wykonawstwo, eksploatacja, zmiana sposobu użytkowania" Ulrich Fox, wyd. ARKADY
    Pokazuje ona jak liczą pieniądze i co projektują za naszą zachodnią granicą.
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Znalazłem w księgarni pozycje o której mówiła KarinaZ 3 części każda po 37 zł lub jako jedna księga za 90, mają też zeszyty dla ucznów murarskich, chyba jakieś nabędę. Bartek

  10. #10

    Domyślnie

    Gdzie szukać takich książek? Mam wrażenie, że w zwykłych księgarniach ich nie ma.....
    a może źle szukam

  11. #11

    Domyślnie

    Gdzie szukać takich książek? Mam wrażenie, że w zwykłych księgarniach ich nie ma.....
    a może źle szukam

  12. #12

    Domyślnie

    W pierwszej lepszej księgarni to faktycznie może byc problem, ale w księgarniach technicznych czy w sieciach EMPIK są na 100%.
    Spisz tytuly, autorów i pytaj.
    Pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Księgarnia wysyłkowa AVT 022 864 82. Bartek

  14. #14

    Domyślnie

    Uważam ,że dobrymi książeczkami dla inwestora są zeszyty Domowego Fachowca-esencja praktycznych wskazówek.

  15. #15

    Domyślnie

    Byłem wczoraj i w EMPIKu i w księgarni technicznej. W tej drugiej instytucji, pani powiedziała mi, że skończył się nakład (ludzie wykupili wszystko już w listopadzie). Podobno ma być dodruk ale niewiadomo kiedy. Spróbuję jeszcze dziś w tej księgarni wysyłkowej.

  16. #16

    Domyślnie

    Bartt, czy ten numer tel. do AVT nie jest za krótki? Wydaje się brakować dwóch cyfr

  17. #17

    Domyślnie

    Sorry, 022 864 64 82

  18. #18

    Domyślnie

    Dzięki i pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    Właśnie jestem po przeczytaniu poradnika Muratora "Własny dom" chyba taki tytuł. Opisali budowę czterech domów modelowych. Dużo zdjęć, same ogólniki i okrągłe zdania (jak to w muratorze). Pozycja raczej dla tych co naprawdę na początku drogi, lub budują któryś z tych 4 domów. Przyda się tym co i tak nie zamierzają kontrolować fachowców zbyt dokładnie. Ale cena 26zł nie zniechęca.

  20. #20

    Domyślnie

    Chciałem ostrzec przed sprzedażą wysyłkową w Wydawnictwie AVT. Mnie próbowano oszukać na prenumeracie "Budujemy dom". Dopiero po wielkiej awanturze otrzymałem, to co zamówiłem.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony