dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1

    Domyślnie Na wczasy z psem - zimą i nie tylko...

    Kochani!
    Zbliżają się ferie zimowe i już myślę, co będzie z moim psem na czas naszego wyjazdu. Psi hotel już przerabiałam latem, jest to ponad moje siły psychiczne - wróciłam zatęskniona i niewypoczęta, codziennie wisiałam na "hotelowym" telefonie Czy znacie jakieś miejsca w górach - może domki do wynajęcia, może ośrodki z ogrodzonym terenem - gdzie można pojechać całą rodziną, my, dzieci i pies? Mety letnie już chyba mam, zimą chyba trudniej. Napiszcie czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie.
    Pozdrawiam, Ada

  2. #2

    Domyślnie

    Ada
    Odkąd mamy naszą sunię, zabieramy ją na wszystkie wyjazdy - i nigdy nie mieliśmy problemu żeby znaleźć miejsce na "wczasy z psem". Ostatnio,zimą, byliśmy niedaleko Lądka Zdroju, w takim pałacyku - hotelu (zdaje się że nazywało się to Trzebieszowice) i przyjmowali tam psy. Jedyny problem to snieg na łapkach, no i zawsze ktoś musi z nart zrezygnować żeby z psią zostać .
    W Czechach i na Słowacji też prawie w każdym pensjonacie można być z psem (i do knajp różnych też bez problemu można z psami wchodzić )

  3. #3

    Domyślnie

    Jest dużo ofert gdzie można zabierać zwierzęta domowe. To tylko zależy od oferty, więc najpierw trzeba znaleźć odpowiednią ofertę, i upewnić się czy tylko nic się nie pozmieniało.
    Pozdrawiam
    TCzarek

    "Internet ułatwia czynienie bliźniemu, co mu niemiłe."
    Stanisław Lem

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za odzew. Wiem, że są ośrodki czy inne przybytki, gdzie przyjmują psy, jednak często jest tak, że pytają o wielkość zwierzęcia. Ja mam labradora, więc dwa razy już mi odmówiono Wiem, że jest fajne miejsce na Kaszubach - domki i ogrodzony teren z jeziorem, gdzie bez problemu przyjmują psy (5zł/doba). Jednak zimą chcielibyśmy jechać gdzieś w góry i szukam sprawdzonych miejsc - stąd mój post i prośba do Was: jeśli byliście gdzieś w górach ze swoim psem i możecie polecić to miejsce, bardzo proszę o kontakt! Mój pies jest posłuszny, niehałaśliwy, nic nie niszczy - gdzie możemy pojechać?
    Pozdrawiam, Ada

  5. #5

    Domyślnie

    My co roku wyjeżdzamy z naszą dobermanką na wczasy ,więc napewno TY też znajdziesz miejsce gdzie Was przyjmą

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hector

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    53
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie mam PONa

    a co jakiś czas jeździmy do Rytra obok Krynicy Górskiej i Wierchomli, myślę, że w górach kwatery gdzie przyjmują z pieskiem to znajdziesz bez problemu- tam ludzie normalni, gorzej nad morzem
    -nigdy nie będzie takiego lata -
    GG 8509308

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwiapsik

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Moze niefachowo bo ja pierwszy raz ale chciałabym wtrącić trzy grosze.Z psiakami trudno znależć miejsce do wypoczynku czy to w górach a nad morzem to cud!Mały piesek mały kłopot Duuuuży piesek....mam oba i nie znalazłam takiej kwatery!

  8. #8

    Domyślnie

    Żeby był to aż tak wielki kłopot - nie sądzę, co najwyżej trochę więcej wysiłku. Jeżdżę z psem od kilku lat i bywaliśmy nawet za granicą. Nie każy musi tolerować psa w domu i ja to uszanuję, ale zdarzało mi się dostać miejsce noclegowe tylko ze wględu na psa - w sezonie w górach, czy w chorwacji na 2 noce- a to graniczyło już z cudem [/code]

  9. #9

    Domyślnie

    A ja właśnie wróciłam z Kudowy. Byliśmy z naszym labradorkiem, zapłaciliśmy za niego 15,-zł za dobę, ale za to nikomu nie przeszkadzał Wpuszczali nas z nim do większości knajp, tylko dwa czy trzy razy trzeba było szukać innej. Inna sprawa, że pies grzeczny (chociaż młody i energia go rozpierała).

  10. #10

    Domyślnie

    W srodę zdecydowalismy sie na wyjazd na narty. Wykonałam 1 (jeden) telefon do Karpacza (adres ze strony internetowej) i mamy kwaterę . Jedziemy z całą rodzinka i psem. Za psa nie płacę. Jest tylko jeden warunek - nie zostawiac psa samego w pokoju
    Czyli problemu nie ma !!
    Na miejscu zobaczymy czy wpuszczą nas gdzieś do knajpki ale jak nie to tragedii tez nie będzie.
    Pozdrawiam
    M

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwiapsik

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    witajcie drodzy forumowicze!
    wasze optymistyczne wypowiedzi przekonały mnie że świat nie jest taki zły!
    Może szukałam nie tam gdzie potrzeba
    Tam gdzie dzwoniłam gospodarze chcieli wynająć kwaterę z piesem,tylko pytali jaka rasa pieska ?a z sierścią długą czy krótką ,a szczeka... etc.
    Więc ucziwie odpowiadałam na pytania że sierść ma (długą)że duży i zdarza mu się szczekać ....

    Zmieniali zdanie że oni to właściwie z pieskim chętnie ale małtym
    Ale zaczynam szukać na nowo!!!

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał bingo-ada
    ........................ ( Wiem, że jest fajne miejsce na Kaszubach - domki i ogrodzony teren z jeziorem, gdzie bez problemu przyjmują psy (5zł/doba). .......
    Zdradź proszę gdzie to miejsce? podaj jak możesz namiary na stronkę www
    Pozdrawiam
    Aishan

  13. #13

    Domyślnie

    Mówisz - masz!

    www.kaszubskibor.pl

    Jeszcze tam nie byłam, ale planuję w tym roku w lipcu.

    Pozdrawiam, Ada

  14. #14

    Domyślnie

    Super! Wielkie dzięki
    Aishan

  15. #15

    Domyślnie

    Ja mam bokserke i rzeczywiscie nad morzem przyjmuja w 30 % hoteli z psem . Najgorzej jest w Dzwirzynie jest tam super ladnie ale niestety nie chca z psami , lepiej jest np w Ustce lub Kolobrzegu

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    orff

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-033
    Posty
    1

    Domyślnie Z psem

    Z pieskiem można jechać bez problemu :

    Zawoja - Ośrodek Wypoczynkowy "Krakowianka";świetne wyzywienie, blisko sklepy, moje dwa psy ganiały po halach 15 min. spacerem od ośrodka. Wokół osrodka łąki, rzeka.
    Poronin : Pensjonat "U Młynarza"
    Kacwin: ul.Sw.Anny 103 - P.Magiera, cały dom do dyspozycji wczasowiczów, gospodarze mieszkają dalej, sklepy, blisko przejścia na Słowację.
    Ruciane Nida - a właściwie stanica "czaple" koło Zamordeje - domki w rezerwacie,przy jeziorze,ale nie ma prądu, pozatym jest BOSKO!!!!
    Zakopane : Ośrodek Wczasowy ZNP;
    Wisłok Wielki ( 8 km od Komańczy) - Katolicka szkoła - jest całoroczne schronisko. Za noclegi płaciłam 11 zł od osoby, pies za darmo, koło szkoły sklep, naprzeciw dom, gdzie mozna kupic mleko, miód.






    Cytat Napisał bingo-ada Zobacz post
    Kochani!
    Zbliżają się ferie zimowe i już myślę, co będzie z moim psem na czas naszego wyjazdu. Psi hotel już przerabiałam latem, jest to ponad moje siły psychiczne - wróciłam zatęskniona i niewypoczęta, codziennie wisiałam na "hotelowym" telefonie Czy znacie jakieś miejsca w górach - może domki do wynajęcia, może ośrodki z ogrodzonym terenem - gdzie można pojechać całą rodziną, my, dzieci i pies? Mety letnie już chyba mam, zimą chyba trudniej. Napiszcie czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie.

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tadzia

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja w góry jeżdżę zawsze do Willi Wichrowe Wzgórza w beskidach w Brennej , Jest to niedaleko do Szczyrku , Wisły i Ustronia. Ceny umiarkowane , a najlepsze w maju , czerwcu wrześniu i w czasie ferii zimowych. Dla dzieci raj i dla psa ok.

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    drom

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    1

    Domyślnie

    Trzeba trafić na domek w którym można mieć swojego pupila. Ja w tamtym roku próbowałam wziąć swojego pieska, ale nic z tego ;/. Następnym razem jedziemy z pieskiem
    Ostatnio edytowane przez drom ; 17-12-2013 o 23:46
    Pozdrawiam
    Doradca Kredytowy Marek
    http://szybkikredytnaswieta.pl

  19. #19

    Domyślnie

    Moja sznaucerka żyła 16 lat i z roku na rok jeździła z nami wszędzie. Uzgadniałam to telefonicznie. Fakt, że nieraz słyszałam "nie, absolutnie nie". Na mazurach, gdy zerwała smycz przed jadalnią, żeby być z nami, zaproponowano nam przynoszenie obiadów do pawilonu i tak było. W Rowach absolutnie bez problemu, na Podlasiu też.
    Tęskno mi do niej, ato ponad rok i jeszcze nie jestem gotowa na nabycie psa, ale mam na osiedlu 5-letniego bezdomnego. Po pół roku nas zaakceptował, wita się, biegnie jak zobaczy samochód, dostał budę własnej konstrukcji, porządnie ocieploną i miskę. Pozdrawiam

  20. #20
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    apows

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-106
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał bingo-ada Zobacz post
    Kochani!
    Zbliżają się ferie zimowe i już myślę, co będzie z moim psem na czas naszego wyjazdu. Psi hotel już przerabiałam latem, jest to ponad moje siły psychiczne - wróciłam zatęskniona i niewypoczęta, codziennie wisiałam na "hotelowym" telefonie Czy znacie jakieś miejsca w górach - może domki do wynajęcia, może ośrodki z ogrodzonym terenem - gdzie można pojechać całą rodziną, my, dzieci i pies? Mety letnie już chyba mam, zimą chyba trudniej. Napiszcie czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie.
    Z psiakiem warto wyjechać do Szczawnicy a tam polecam pokoje pod wierzbą http://podwierzba.eu/ , właściciele preferują raczej mniejsze pieski .

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony