dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 284 z 284
Pokaż wyniki od 5.661 do 5.674 z 5674
  1. #5661
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Stander, mam to samo. Na szczęście jestem w tej chwili w komturii i mam tylko, jak mówi mój kolega, "reżimową telewizję".
    Pozdrawiam

  2. #5662
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    o wątek się znalazł
    I Bogusław też

  3. #5663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Jestem ciekawa czy ci , ktorzy glosowali na PIS teraz powtorza sie czy wrecz przeciwnie.
    Zdanie boguslawa juz znamy.

    Przyznam , ze poprzednio nie glosowalam , a teraz nie mam pojecia , ktore zlo wybrac

  4. #5664
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.127
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Nie mam innego wyjścia.
    Co Jareczek wyczynia ze swoją drużyną fuszermanów juz wiemy.....
    Mania prześladowcza to nie najprzykrzejsza przypadłość.
    Znam o wiele poważniejsze.
    Nalezy mu się dozgonna wdzięczność narodu za wyeliminowanie Leppera i Giertycha z gry.
    Za drugim razem zostaje tylko PO. A PO zostaje tylko PIS.
    I niech tak zostanie!
    Równowaga.

  5. #5665
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naLeśnik
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw
    ....
    Nalezy mu się dozgonna wdzięczność narodu za wyeliminowanie Leppera i Giertycha z gry.
    .....
    o nie !! a po co ich brał do gry?? ....brrr

  6. #5666

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw
    Za drugim razem zostaje tylko PO. A PO zostaje tylko PIS.
    I niech tak zostanie!
    Równowaga.

    Nie do końca - jest jeszcze LiD

  7. #5667
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    To ja się jeszcze zastanowię, kto da więcej kiełbasy.

  8. #5668

    Domyślnie

    Nikt nie zagłosuje na Giertycho-Mikkego?
    www.tvn24.pl/12690,1521107,wiadomosc.html

  9. #5669

    Domyślnie

    A ja to się zastanawiam czym oni /PO i PiS/ się ostatnio różnią, oprócz wodzów rzecz jasna?
    Myślę o tym przepływie za przeproszeniem członków.
    "masz to na co godzisz się"

  10. #5670

    Domyślnie

    no to się porobiło
    Rokita zostawił politykę. Czy PO pójdzie teraz na ostro oddalając się od PiS-u? Czy zacznie rysować się różnica pomiędzy nimi??
    Co z elektoratem "tzw" prawicowym PO?? na kogo oddają głosy zwolennicy Rokity i jego polityki??
    jacek

    zapraszam wszystkich mających pytania z dziedziny elektryki do wątku http://www.murator.com.pl/forum/view...890&highlight= tam zaglądam częściej i łatwiej jest mi wyłapać pytania na które postaram sie w miarę mojej wiedzy odpowiedzieć.

  11. #5671
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.127
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Sprawa się rypła
    Wyszło ewidentnie, że Tuskowi zależy na realizacji osobistych celów -zostają koło niego same dupolizy.
    Pozbawieni zdolności kompromisu jastrzębie typu Nowak Niesioł, Komorowski
    nadają ton linii PO.
    Ponadto wychodzi ewidentnie, że Tusk dryfuje w kierunku LiD-u jako przyszłego, potencjalnego koalicjanta. Rokita by się temu sprzewciwial, stąd marginalizacja jego ludzi.....

    Kaczyński zaś chce przejąć przede wszystkim elektorat Samoobrony i LPR, po to by ich raz na zawsze wyeliminować ze sceny politycznej.
    W kolejnym rozdaniu elektorat ten wzmocni LiD, z którego w międzyczasie odejdą "starszaki".
    Na elektorat dotychczas bierny nikt nie powinien tak na poważnie liczyć, zostałby on zaktywizowany dopiero przez charyzmatycznych przywódców po obu stronach lewica- prawica, a takich nie ma i takiego podziału póki co też nie ma.

  12. #5672
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    straszny burdel w tej polityce. Czy kiedykolwiek doczekamy się dobrych standartów jej prowadzenia. Jedni szukają haków na drugich, bardzej brutalnie lub soft. A społeczeństwo wszyscy mają w d.upie.

  13. #5673
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    stander

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw
    Kaczyński zaś chce przejąć przede wszystkim elektorat Samoobrony i LPR, po to by ich raz na zawsze wyeliminować ze sceny politycznej.
    Oho! Już się zaczyna idealizacja celów. Chce przejąć, bo chce przejąć. Ciekawy sposób mieli na eliminację Leppera i Giertycha, umożliwiając im nieustanne przypominanie narodowi, że istnieją i mają się świetnie, a nadto piastują poważne urzędy. Pozwolili im opleść Polskę siecią powsadzanych na stołki "specjalistów merytorycznie kompetentnych".
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO DOMU!

  14. #5674
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    stander

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Rokita zachował się tak, jak można było się spodziewać po nim w takiej sytuacji. A jego żony nie da się słuchać, plecie gadki w stylu Renaty Beger. "Jaś się teraz zajmie domem". O ile on ma klasę, to ona za grosz.
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO DOMU!

Strona 284 z 284

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony