dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Cytat Napisał VIP Jacek
    Poza tym, żeby płytki dobrze wyglądały, to też trzeba włożyć trochę pracy, a szczególnie jeśli chodzi o fugi.
    Także garaż w płytkach, też do mnie nie przemawia.
    Przypomina mi trochę masarnię.
    Aby cokolwiek dobrze wygladało - zawsze trzeba włożyć w to trochę pracy ...
    - także argument przeciw płytkom na ścianach bezsensowny ...

    Odnośnie masarni - nie wypowiadam się - nie mam masarni ale mam garaż w płytkach i absolutnie nie czuję sie jak w masarni - wręcz przeciwnie - czysto , ładnie i schludnie - utrzymanie czystosci proste i nieuciążliwe - żadne tynki czy struktury nie bedą tak proste w utrzmaniu czystości - a nakład pracy włożony w ich dobre położenie bedzie porównywalny jak nie wiekszy z nakładem włożonym w położenie płytek ...
    --
    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Odświeżam temat.
    Jestem przed tynkami i tak zastanawiam się czy od razu(zamiast tynku tradycyjnego) nie zrobić w garażu i pomieszczeniach technicznych na części ścian(coś w rodzaju lamperii) jakiegoś tynku w kolorze,który mógłby być łatwy do czyszczenia.
    Możecie podrzucić jakąś sensowaną myśl co to by mogło być?

  3. #23

    Domyślnie

    Osobiście mam wielki garaż 2-stanowiskowy i raczej nie widzę go w płytkach na ścianie choć na podłodze pewnie będą, wraz z cokołem 15cm. Nie chodzi tutaj o trudność w wykonaniu, czy koszty, bo pewnie sam bym kładł, ale jakoś wizualnie by mnie chyba męczył... a tak po 5-7 latach można sobie pomalować, odświeżyć i garaż jak nowy. Poza tym farby lateksowe np. Beckersa, to praktycznie i mopem można myć...

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ArekWLKP

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Lubiechowo
    Kod pocztowy
    64-061
    Posty
    30

    Domyślnie

    również odświeżę temat. Mam budynek w którym mam osobno pomieszczenie na 2 auta oraz jedno do majsterkowania. Myślałem co ze ścianami i tak jak w pomieszczeniu do majsterkowania płytka to raczej na pewno tak w pomieszczeniu gdzie będą stały auta planuje nakręcić łaty pionowo i do tego położyć, mocując do łat oczywiście panel podłogowy. W szczeliny pomiędzy panelem a ścianą wrzucić styropian lub wełnę. Panel spokojnie można przetrzeć mopem czy szmatką więc w czystości utrzymać bardzo łatwo a i wygląd schludny. będzie się bardzo ładnie prezentować.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony