dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 285 z 290
Pokaż wyniki od 5.681 do 5.700 z 5785
  1. #5681
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał MatMaverick Zobacz post
    Witam wszystkich.

    Na wiosnę planuję start przygody z budową domu. Czy ma ktoś może do polecenie jakąś sprawdzoną ekipę, która by wybudowała SSO lub SSW.
    Dom mały 200 m2 po podłodze. Parterowy z użytkowym poddaszem. Dwuspadowy dach.

    Pozdrawiam!
    Wal do Mirka Gencel moze cos mu wypadnie przypadkiem przez coronaszal
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #5682

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Wal do Mirka Gencel moze cos mu wypadnie przypadkiem przez coronaszal
    Połowa 2023, dzwoniłem

  3. #5683
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Lightbulb

    Cytat Napisał MatMaverick Zobacz post
    Połowa 2023, dzwoniłem
    ja to go podziwiam, jak on to ogarnia na tyle do przodu.
    Przeciez tyle zmiennych.
    Jamam problem z zaplanowaniem prac na kwartał do przodu - 10x pozniej musze aktualizowac grafik, z roznych powodow:
    pogody,
    opoznien stolarki (to standard) ,
    braku zdecydowania,
    klientow ktorzy "budza sie" na tydzien przed rozpoczeciem prac
    prac dodatkowych
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #5684

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuzza Zobacz post
    Witam!

    Poszukuję sprawdzonej ekipy od wykończeń: kartongipsy, płytki, łazienki Termin wiosna.
    Zależy mi głównie na jakości
    Firma Miesiąc temu skończyli remont naszego mieszkania pod wynajem. Była robiona właśnie łazienka, płytki w kuchni, układanie paneli w całym mieszkaniu, podwieszany sufit w salonie i malowanie całego mieszkania. Jakość super, podobnie z terminowością. Zaczęli w terminie, jaki podali i tak samo zakończyli.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 21-10-2020 o 16:57

  5. #5685
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BETI 76

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Zielonki-Parcela
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jestem nowym użytkownikiem. Poproszę o namiary na dobrego tynakarza tynków kwarcowych i wylewek

  6. #5686
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BETI 76

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Zielonki-Parcela
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    6

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podbitka.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	30,7 KB
ID:	449631
    co sądzicie o podbitce drewnianej i jak często ja trzeba impregnować?

    Polecacie czy tradycyjnie plastik?

  7. #5687
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    zly adres, nie to sub-forum
    --
    Parterowa stodoła pod Warszawą, pow. użytkowa 153m2m wys. 2,7-2,9m, silka 24+20cm grafit 0,031, strop podwieszany i zasypany 45-55cm celulozy 0,037, podłoga 19cm EPS100 0,038. OZC by Asolt ΦHL:6250W (bez CWU) / 41W/m2. Okna 3szybowe, szczelny montaż na taśmach. Pompa grunt on-off Ecopower C9 + CWU Kospel SWPC300, kolektor spiralny 4x200mb PE32, pompa uruchomiona w grudniu 2020, mieszkamy od grudnia 2021.

  8. #5688

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A ode mnie: Yaca Poddasza. Jak nazwa wskazuje bez glazury
    Finlandia, masz na myśli YACEK poddasza? Szukałem "yaca" ale bez skutku.

  9. #5689
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał bodziomg Zobacz post
    Finlandia, masz na myśli YACEK poddasza? Szukałem "yaca" ale bez skutku.
    Hmm.. Jacek Kondraszuk na fb, na grupach wykończeniowych, poddaszowych. Nie śledzę go aż tak, ale miałem okazję poznać zarówno jako człowieka, jak i Wykonawcę u moich klientów. W temacie myślenia o innych wykonawcach jest wzorcowy. A to się ceni, bo mógłby pyknąć płytę na skosie jak leci, a on nie tylko zrobił wycięcie ale i wykonał je pod wymiar większości typowych drzwi. Takie niezauważalne drobiazgi, a doceniam.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #5690
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BETI 76

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Zielonki-Parcela
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    6

    Domyślnie

    Poszukuję pilnie elektryka do zdewastowanej elektryki przez złodzieji
    A do G_K poddasza mam Roberta Hawrylaka robiłu wielu moich znajomych i też bedzie robił u mnie to moge też polecić
    502 469 645 tel.....

  11. #5691

    Domyślnie

    Raf system czyli Rafał Puchała . Polecany wielokrotnie na Forum .

  12. #5692
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BETI 76

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Zielonki-Parcela
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dzięki za polecenie jestem wdzięczna a do
    Pane się odezwę po nowym roku Pan Robert Hawrylak też pana polecał jako GLAZURNIKA

  13. #5693

    Domyślnie Czy ktoś ma namiary na Pana Andrzeja (inżyniera)

    Witam.
    Poszukuję namiarów na Pana Andrzeja (inżynier) , potrzebny do adaptacji projektu.

  14. #5694

    Domyślnie Inspektor nadzoru

    Witam

    Poszukuję inspektora nadzoru, okolice Warszawy, a dokładniej Warszawski Zachodni. Może ktoś mógłby polecić?

    Jak ktoś budował też z dobrym generalnym wykonawcą, to także byłabym wdzięczna za informacje.

    Magda
    Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.

  15. #5695

    Domyślnie

    Czy może ktoś polecić jakiegoś specjalistę do regulacji okien?

  16. #5696
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_kolwiek Zobacz post
    Czy może ktoś polecić jakiegoś specjalistę do regulacji okien?
    Nie znam lepszego fachowca
    https://www.facebook.com/ivoserwis

    Nie dość że się zna, to i człowiek porządny. Uczciwie podjedzie do tematu, a znam takich co od razu wcisną nic nie dającą wymianę uszczelek.

    Ale osobiście zawsze proponuję zacząć od sprzedawcy. Do własnych okien zawsze podchodzi się z sympatią. Czasem aż za bardzo.. Chyba że ma się dość nieudanych prób, bo sprzedawca raczej nie przyzna się że coś jest nie tak
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #5697

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie znam lepszego fachowca
    https://www.facebook.com/ivoserwis

    Nie dość że się zna, to i człowiek porządny. Uczciwie podjedzie do tematu, a znam takich co od razu wcisną nic nie dającą wymianę uszczelek.

    Ale osobiście zawsze proponuję zacząć od sprzedawcy. Do własnych okien zawsze podchodzi się z sympatią. Czasem aż za bardzo.. Chyba że ma się dość nieudanych prób, bo sprzedawca raczej nie przyzna się że coś jest nie tak
    Tutaj leży problem. 3 razy już była przeprowadzana regulacja i do końca nie jestem zadowolony. chciałbym zasięgnąć jeszcze innej opinii aby się dowiedzieć czy jest szansa na poprawę lub czy przypadkiem za bardzo marudzę.

  18. #5698
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    No to będzie najlepsza osoba. Powie Ci uczciwie co i jak (dam głowę że nie będzie szukał winnych tam gdzie ich nie ma) i jeśli da radę naprawić inaczej niż regulacją, to na pewno to zaproponuje.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #5699
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    A czy ów specjalista działa także w Warszawie? Na wiosnę chciałbym wyregulować drewniane drzwi i okna i zaufany fachowiec byłby bardzo pożądany.

  20. #5700
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Działa, ale w temacie drewna to on czasem dzwoni do mnie a ja nie podejmuję się usług na cudzej stolarce, ale wrzuć na forum opis/foty i na pewno uda się coś poradzić.
    Za to do stolarki drewnianej polecam innego:
    http://naprawaokienwarszawa.pl/
    - także daję głowę za fachowość. Ciężko ode mnie ostatnio uzyskać polecenia, ale tych dwóch ludzi dobrze znam od wielu lat.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 285 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony