dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 288 z 290
Pokaż wyniki od 5.741 do 5.760 z 5785
  1. #5741

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    teka fajnie ze wrociles
    a faktycznie pamietam , ze byl taki epizod, najlepsze jest to, ze ja sie z tym inwestorem mega fajnie dogadywalem, nie pamietam nawet u kogo to bylo - ale wiem, ze bylem bardzo zaskoczony ze Ty sie nie mogles dogadac.
    Natomiast teraz mnie to nie dziwi - dosc czesto jestem po forumowym starym na budowie i generalnie tez czasami mamy mieszane uczucia co do naszych klientow, raz jemu pracuje sie fantastycznie, mi po nim tak sobie - jezeli chodzi o relacje z zamawiajacym
    a czasami jest odwrotnie, wchodze na budowe i widze ze Aprel montowal okna i sobie gadamy - i okazuje sie ze on mial "pod gorke" a ja fantastycznie wspominam budowe.

    Wally666 sporo starej gwardii forumowej sie znalazlo u niego. Yacek Poddasza ktory juz tu praktycznie wcale nie zaglada, my bylismy na kawalku elewacji (panele), Ty byles z posadzkami, ciekawe kto jeszcze z brygady forumowych wykonawcow.

    Ale fakt, jakos tak coraz mniej na tym forum tego starego klimatu, lataja hejterzy, poszukiwacze "do czego by sie tu przyczepic" etc.

    Po takich 2 spektakularnych zadymach tu na forum - BMS i jareko faktycznie zmienilo sie sporo - tamte akcje byly bardzo ciezkiego kalibru i ciagnely sie bardzo dlugo. Ilosc jadu wylanego tam byla zdumiewajaca.
    zawsze znajda sie ludzie,ktorzy czuja sie na tym forum anonimowi.siedziec non stop ,miec powiedzmy 3000 postow rocznie????poznalem tu wielu fajny h ludzi to jest plus,dobrze ze wielu ma dobre mocne betony powylewane.ktos u kogo nie bylem przez okolo 2 lata opisuje mnie w samych negatywach.podobno nie odbieralem telefonow jakis czas,byl taki czas ze sie odcialem ,zawalony robota,wyciszalem telefon,spalem po 4 godziny,lekarze,spuchniete kolana,.forum sie zmienilo.raz na pol roku zajrzalem cos poczytalem i widze ze to jest juz nie tak jak kiedys.z naszej strony?jestesmy tylko ludzmi,czasem bledy popelnialismy,nie raz pekla zlaczka poszedl beton na sciany,kruszywo wyszczerbialo d,iury w szybach drzwi balkonowych.zaraz dzwo ilem i wolalem inwestora.przez 17 lat lania posadzek 3-4 lata temu w Magdalence koncowka siatki przebila mi pierws,y raz w zyciu rurke od podlogowki,przyje hal inwestor zalozyl,zgrzal jakas zlaczke?,no q...wa zycie.ale jak ktos mi kiedys pr,ykleil pekbieta szybe,drze sie na m ie na budowie,za godzine lr,yjezdza zona tego Pana mowi ze szyba pekla bo jakies naprezenia,czy zle ja zamontowali.....poznoej czytam o jakich drzwiach ubrudzonych w betonie-na forum o tym czytam po ponad roku....jada czasem po nas...ktos kto kupuje dzialke za pol miliona w Warszawoe ,to moze daliego teke,Rom-Koma,chlopakow od okien,wykonczeniowki rozp....ic na tym forum.on ma kase.....ja tez mam kase nie narzekam.ktos anonimowy,inwestor....zrobcie sobie drodzy budujacy biala i czarna liste budujacych.to my sie ustosunkujemy .dajcie swoje ulice ,podajcie swoje imiona i nazwiska.jesli kogos urazilem,pr,epraszam.do 99%z Panstwa mam ogromny szacunek

  2. #5742
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Wiem jak wazne sa polecenia , moja kolejna budowa w polowie .Stoja mury i dach przykryty folia. Polecam wielokrotnie wychwalanego na forum murarza Pana Mirka Gencla . Absolutnie i bezdyskusyjnie znakomita jakosc pracy, tempo pracy . Polecam bardzo, zwlaszcza jesli ktos oczekuje , ze budowa bedzie przyjemnoscia , ze nie bedzie trzeba doktoryzowac sie z budowlanki Pan Mirek dba o kazdy szczegół , mury wygladaja idealnie. Telefon do Pana Mirka podawany tu niejednokrotnie 502711910.
    Ostatnio edytowane przez rrmi ; 05-05-2021 o 18:20

  3. #5743
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    teka, do larwy przędzy ja wiem że może byłeś zmęczony, może był trudny dzień ale mam prośbę. Nastepnym razem choć odrobinę postaraj się o poprawienie estetyki tego co piszesz lub chociaż o używanie wielkich liter na początku zdania. Nie obraź się, ale Twój słowotok naprawdę ciężko mi zrozumieć A wracając do meritum, masz wiele racji w tym co piszesz. Niestety inwestorzy uzbrojenie w wiedzę zaczerpniętą od różnych internetowych teoretyków mają czasami idiotyczne oczekiwania w stosunku do wykonawców. Ja zawsze powtarzam, że z każdego fuckupa da się wyjść

  4. #5744

    Domyślnie

    Zbigor postaram sie jednak tak juz cholender mam.nie chcialem nikogo obrazic..tak juz mam ze tylko Ty,Ciebie,Wy,...itd pise z duzej L..Ciebie ,Autorusa i wielu innych pamietam.to nie jest czas,na żale,chociaż?,moze i tak to wyglada.szkoda mi tylko kilku chlopakow,uwierz mi ze na prawde,dobrych i nie to że ich znam.ogolnie biala lista nie jest juz taka jak kiedyś.osoby ktore mialy 100 pozytywnych komentarzy,teraz stali sie takimi ktorych trzeba "sprzedac" na czarne listy.a inwestor to "Świeta krowa",wiele osob jest tu anonimowych,z mojej strony prosze o te zdjecia Panow/Panie ktorym taką szkode wyrzadzilem,bo jak wchodzilem na ich profil mineło juz prawie dwa tygodnie a oni maja ponad 10tys postow......nie pamietam juz Zbigor kiedy tu ostatnio tak pisalem,ale pewnie ponad 2 lata,a przez ostatnie dwa lata zajrzałem tu może z 5 razy.,troche stron wstecz poczytalem i widze,że coś soe zmieniło.kurcze nie może tak być,że jeździcie po nas.A wystarczy jeden na stu który napisze zle zdanie,konkurencja inwestor.?jade jutro po budowie do Pana zforum koło Ożarowa Mazowieckiego.,laliśmy u sasiada i sąsiada sąsiada.Uwoerz mi ,że nie nażekam na brak pracy,dalej kestem ,chociaż,tutaj nie pisze na forum..już nie pojawiam sie na budowach o 4 rano,czy na pomiarach w niedziele o 6,wielu tutaj osobom jak Tobie,Autorusowi i innym budujacym dziekuje za reklame w imieniu moich chlopakow,ale byly też budowy ,gdzie nas nieszanowano.szkoda mi najbardzie RomKoma,choc go nie znam,chwalony na potegę przez kupe lat,a ostatnio jak czytam,,,,,,jeden zle napisał,a chłopak sie tłumaczy.Ktoś,kto go miał na swojej budowie,polecił kupe reklamy mial na tych białych listach.jedna osoba robi entyreklame jemu.mi iwielu chłokakom i ?zero szacunku.nie tak to powinno wyglądać.Ciebie posdrawiam,dzieki za stare polecenia.Sobie powiedzialem ,że częścoej tu bedę zaglądał,czekam na zdjęcia tego Pana który miał tu wysłać zdjecja z naszej budowyi tego Pana -Slawko? u ktorego nie wylewalem posadzek a ktory mnie tak na tym forum kilkakrotnie "ocenił" bo z tego co pamietam nie odebralem telefonu.?pozdrawiam

  5. #5745
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Teka, to jest troche jak z anonimowym hejtem w internecie - jeden rzuci plote, drugi podlapie i przekaze 3ciemu, a ten juz dobuduje cala historie Twoich porazek.

    Teraz lepiej trzymaj sie krzesla bo mimo, ze robiles mi wylewki prawie 1,5 roku temu, dopiero jutro wjezdza ekipa od podlog i wyjdzie, czy jest dobrze czy nie

    Tak jak juz pisales wczesniej, opisalem Wasza wizyte u mnie mozliwie najuczciwiej i najrzetelniej - teraz czas na weryfikacje jakosci prac po porzadnym wysezonowaniu wylewek - na pewno dam znac wszystkim jak wyszlo, nie ma sentymentow w biznesie.

    I zeby nie bylo tak rozowo i ze forumowi spece sa nieomylni - Yacek robil u mnie w calym domu sufity pod malowanie, standard q3 to sie nazywa? Przy odbiorze nie widzialem zadnych uchybiej, bylo dobrze, ale jak wjechala ekipa od wykonczeniowki polazala mi przy halogenie gory i dolki, smugi i przytarcia. Skontaktowalem sie z Yackiem, pokazalem kilka fotek i.... oddzwonil, przyznal ze to juz druga taka wpadka przy obecnej lampie. W ciagu miesiaca wyslal chlopakow i poprawili sufity bez mrugniecia a co wiecej, Yacek sam opisal swoja "wpadke" na profilu FB. Chyle czola
    --
    Parterowa stodoła pod Warszawą, pow. użytkowa 153m2m wys. 2,7-2,9m, silka 24+20cm grafit 0,031, strop podwieszany i zasypany 45-55cm celulozy 0,037, podłoga 19cm EPS100 0,038. OZC by Asolt ΦHL:6250W (bez CWU) / 41W/m2. Okna 3szybowe, szczelny montaż na taśmach. Pompa grunt on-off Ecopower C9 + CWU Kospel SWPC300, kolektor spiralny 4x200mb PE32, pompa uruchomiona w grudniu 2020, mieszkamy od grudnia 2021.

  6. #5746

    Domyślnie

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    Teka, to jest troche jak z anonimowym hejtem w internecie - jeden rzuci plote, drugi podlapie i przekaze 3ciemu, a ten juz dobuduje cala historie Twoich porazek.

    Teraz lepiej trzymaj sie krzesla bo mimo, ze robiles mi wylewki prawie 1,5 roku temu, dopiero jutro wjezdza ekipa od podlog i wyjdzie, czy jest dobrze czy nie

    Tak jak juz pisales wczesniej, opisalem Wasza wizyte u mnie mozliwie najuczciwiej i najrzetelniej - teraz czas na weryfikacje jakosci prac po porzadnym wysezonowaniu wylewek - na pewno dam znac wszystkim jak wyszlo, nie ma sentymentow w biznesie.

    I zeby nie bylo tak rozowo i ze forumowi spece sa nieomylni - Yacek robil u mnie w calym domu sufity pod malowanie, standard q3 to sie nazywa? Przy odbiorze nie widzialem zadnych uchybiej, bylo dobrze, ale jak wjechala ekipa od wykonczeniowki polazala mi przy halogenie gory i dolki, smugi i przytarcia. Skontaktowalem sie z Yackiem, pokazalem kilka fotek i.... oddzwonil, przyznal ze to juz druga taka wpadka przy obecnej lampie. W ciagu miesiaca wyslal chlopakow i poprawili sufity bez mrugniecia a co wiecej, Yacek sam opisal swoja "wpadke" na profilu FB. Chyle czola
    ok jak cos to dzwon..pamietam Twoją ocene,i dzieki za wstepna ocenę.ja nie uciekam,jesli cos bedzie nie tak,wezme chłopaków i podjedziemy

  7. #5747
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    teka wysłałem Ci priva ale doszedł bo masz pełną skrzynkę. Napisz mi proszę ile teraz liczysz posadzkę.

  8. #5748

    Domyślnie

    Cytat Napisał teka Zobacz post
    ..............,czekam na zdjęcia tego Pana który miał tu wysłać zdjecja z naszej budowyi tego Pana -Slawko? u ktorego nie wylewalem posadzek a ktory mnie tak na tym forum kilkakrotnie "ocenił" bo z tego co pamietam nie odebralem telefonu.?pozdrawiam
    Ja mam w nicku Slawko z cyferkami, nie widzę innych o podobnym nicku(albo nie potrafię znaleźć). Owszem, kilka lat temu pisałem i dzwoniłem w sprawie posadzek/wylewek z miksokreta, niestety, nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani na forum, ani na PW, ani SMS, ani telefonu, a próbowałem wiele razy. Owszem napisałem kilka niepochlebnych opinii, ale tylko odnośnie kontaktu. Nigdy nie miałem wysyłać tu zdjęć z Waszej budowy, bo nawet nie mam pojęcia gdzie takowe są a co dopiero na nich być, nigdy się nie widzieliśmy, ani nie słyszeliśmy, także nie wiem czy to było do mnie, czy do kogoś innego, ale piszę gwoli wyjaśnienia.


  9. #5749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    Ja mam w nicku Slawko z cyferkami, nie widzę innych o podobnym nicku(albo nie potrafię znaleźć). Owszem, kilka lat temu pisałem i dzwoniłem w sprawie posadzek/wylewek z miksokreta, niestety, nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani na forum, ani na PW, ani SMS, ani telefonu, a próbowałem wiele razy. Owszem napisałem kilka niepochlebnych opinii, ale tylko odnośnie kontaktu. Nigdy nie miałem wysyłać tu zdjęć z Waszej budowy, bo nawet nie mam pojęcia gdzie takowe są a co dopiero na nich być, nigdy się nie widzieliśmy, ani nie słyszeliśmy, także nie wiem czy to było do mnie, czy do kogoś innego, ale piszę gwoli wyjaśnienia.
    dziekuje .właśnie o te kontakty mi chodziło..A jeśli sie Pan do mnie nie mógł dodzwonić,dopusać to nie ,życzę sobie takiej błazenady,to ,że mnie tu nie ma 2-3 lata,a po jakimś czasie dobrze byłoby usłyszeć jakieś wyjaśnienie,jak Pan wspomniał nie było kontaktu,to czemu wyraża Pan o mnie swoje glupie komentarze?,,bo jest Pan schowany pod swoim nickiem?bezimienny,anonimowy?.mam nadzieje ,że znajd,ie sie ten który tak mnie oczerniał,groził,że wyśle zdjecia,a to bywalec forum ponad 10tys komentarzy.czekam i sie zastanawiam czy w ogole wylewaliśmy tam posadzki.myśle ,że ten Pan już tu na białą listę zaglądał,ostatnio był dostepny wczoraj o 19.03..niech sie odezwie i wyśle te zdjęcia,bo ja ,żadnych na ten temat reklamacji nie kojarze

  10. #5750

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    teka wysłałem Ci priva ale doszedł bo masz pełną skrzynkę. Napisz mi proszę ile teraz liczysz posadzkę.
    nie moge pokasowac starych wiadomosci.cos sie zblokowalo..napis, na 692796235

  11. #5751

    Domyślnie

    Cytat Napisał teka Zobacz post
    dziekuje .właśnie o te kontakty mi chodziło..A jeśli sie Pan do mnie nie mógł dodzwonić,dopusać to nie ,życzę sobie takiej błazenady,to ,że mnie tu nie ma 2-3 lata,a po jakimś czasie dobrze byłoby usłyszeć jakieś wyjaśnienie,jak Pan wspomniał nie było kontaktu,to czemu wyraża Pan o mnie swoje glupie komentarze?,,bo jest Pan schowany pod swoim nickiem?bezimienny,anonimowy?............
    Ja to się zastanawiam co Pan teraz ćpasz lub pijesz. Pomijam, ze słowotok jaki Pan tu wylewa jest mało zrozumiany, Jakieś żale sprzed 5 lat. Napisałem, co napisałem, nie tylko ja, w sprawie kontaktu i co o tym myślę i tyle. Człowieku, to było z 5 lat temu!


  12. #5752

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    Ja to się zastanawiam co Pan teraz ćpasz lub pijesz. Pomijam, ze słowotok jaki Pan tu wylewa jest mało zrozumiany, Jakieś żale sprzed 5 lat. Napisałem, co napisałem, nie tylko ja, w sprawie kontaktu i co o tym myślę i tyle. Człowieku, to było z 5 lat temu!
    Skupmy się na tym co Wać Pan do mnie masz,i nie 5 lat temu tylko 2?3max..Drogi Panie nie mam tyle czasu siedzieć na forum,jak Pan.,bawić ,się w kropki,czy przecinki.Widać Pana to bardzo razi..Cały czas tak pisze,a dziś dla Pana zrobię wyjątek pisząc przez "ą" i "ę".Czemu to Panu nie przeszkadzało jak Pan do mnie dzwonił i chciał,żebyśmy przyjechali wylewać posadzki?.Nic nie ćpam,,ale wodzę,że Szanowny Pan szuka byle powodu,żeby komuś dogryżć.Co ja Panu takiego zrobiłem,nawet mnie Pan na oczy nie widział.,I po co ,były te głupie komentarze?.Czuje się Pan ,aż tak nieszczęśliwy bo Teka do Pana nie przyjechał,nie odebrał telefonu,nie pisze z dużej litery nie stawia kropek i przecinków.Tacy się niektórzy z Was czują,tutaj "nieśmiertelni"?.Inwestor to tutaj zazwyczaj to Pan Bóg,on może sobie pozwolić na dużo więcej.On nie poda swoich danych,nie powie gdzie mieszla,sam wykonując jakiś zawód jest nieomylny.Znajde trochę czasu ,po to ,żeby wyjaśnić sprawy które tutaj były napisane na mój temat kiedy mnie nie było.Pozdrawiam i myślę,że szanowny Pan czuje się lepiej bo postaralem się zrobić wyjątek szukać liter ,kropek i przecinków.

  13. #5753
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Wiem jak wazne sa polecenia , moja kolejna budowa w polowie .Stoja mury i dach przykryty folia. Polecam wielokrotnie wychwalanego na forum Pana Mirka Gencla . Absolutnie i bezdyskusyjnie znakomita jakosc pracy, tempo pracy . Polecam bardzo, zwlaszcza jesli ktos oczekuje , ze budowa bedzie przyjemnoscia , ze nie bedzie trzeba doktoryzowac sie z budowlanki Pan Mirek dba o kazdy szczegół , mury wygladaja idealnie. Telefon do Pana Mirka podawany tu niejednokrotnie 502711910.
    Kolejne polecenie to okna.Stary z forum już po raz kolejny wstawiał nam okna, po raz kolejny wszystko poszło zgodnie z planem i umową. Ekipa ciepły montaż zrobiła dbając o każdy szczegół i to widać. Okna wyglądają doskonale, Stary doradzał i podpowiadal .Wykazal się nadzwyczajną cierpliwością a marudzilam bardzo.Polecam ,Firma Aprel , Pan Krzysztof Wycech 604170274.
    Ostatnio edytowane przez rrmi ; 06-04-2021 o 18:18

  14. #5754
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Kolejne polecenie to okna.Stary z forum już po raz kolejny wstawiał nam okna, po raz kolejny wszystko poszło zgodnie z planem i umową. Ekipa ciepły montaż zrobiła dbając o każdy szczegół i to widać. Okna wyglądają doskonale, Stary doradzał i podpowiadal .Wykazal się nadzwyczajną cierpliwością a marudzilam bardzo.Polecam ,Firma Aprel , Pan Krzysztof Wycech 604170274.
    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Wiem jak wazne sa polecenia , moja kolejna budowa w polowie .Stoja mury i dach przykryty folia. Polecam wielokrotnie wychwalanego na forum Pana Mirka Gencla . Absolutnie i bezdyskusyjnie znakomita jakosc pracy, tempo pracy . Polecam bardzo, zwlaszcza jesli ktos oczekuje , ze budowa bedzie przyjemnoscia , ze nie bedzie trzeba doktoryzowac sie z budowlanki Pan Mirek dba o kazdy szczegół , mury wygladaja idealnie. Telefon do Pana Mirka podawany tu niejednokrotnie 502711910.
    Budowa idzie doskonale i wszystko zgodnie z planem , ale to dzieki najlepszym ekipom z Forum. Polecam kolejnych wykonawcow.
    Elektryka Rafal Puchala , absoloutnie idealnie , rowno , czysto po kazdym dniu pracy , zadbali nawet o podkucia w naroznikach , dzieki czemu ilosc tynku bedzie minimalna . Numer tel do tego Wykonawcy , RafSystem 609336728.

    Alarm , doskonale podpowiedzi i swietne rozwiazania techniczne , rowniez wielokrotnie tu polecany Robert Pieprzycki Arm.pl 501142806

    Dach Artur Sawicki , prawdziwy artysta w swoim fachu , nie wyobrazam sobie ze mozna to zrobic lepiej , polozenie dachowki i obrobki blacharskie to poezja
    Sawicki Dachy 502163274.

  15. #5755

    Domyślnie

    Dawno nie zaglądałam na forum ale cieszę się że wymienieni przez rrmi fachowcy trzymają poziom
    Ja po trzech latach również w/w polecam (nie znam tylko p.Rafała)

  16. #5756
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiasad Zobacz post
    Dawno nie zaglądałam na forum ale cieszę się że wymienieni przez rrmi fachowcy trzymają poziom
    Ja po trzech latach również w/w polecam (nie znam tylko p.Rafała)
    Trzymaja i to bardzo wysoki , budowa z takimi ekipami jest przyjemnoscia i idzie blyskawicznie , zaraz dodam kolejnego wykonawce

  17. #5757
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Wiem jak wazne sa polecenia , moja kolejna budowa w polowie .Stoja mury i dach przykryty folia. Polecam wielokrotnie wychwalanego na forum murarza Pana Mirka Gencla . Absolutnie i bezdyskusyjnie znakomita jakosc pracy, tempo pracy . Polecam bardzo, zwlaszcza jesli ktos oczekuje , ze budowa bedzie przyjemnoscia , ze nie bedzie trzeba doktoryzowac sie z budowlanki Pan Mirek dba o kazdy szczegół , mury wygladaja idealnie. Telefon do Pana Mirka podawany tu niejednokrotnie 502711910.
    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Kolejne polecenie to okna.Stary z forum już po raz kolejny wstawiał nam okna, po raz kolejny wszystko poszło zgodnie z planem i umową. Ekipa ciepły montaż zrobiła dbając o każdy szczegół i to widać. Okna wyglądają doskonale, Stary doradzał i podpowiadal .Wykazal się nadzwyczajną cierpliwością a marudzilam bardzo.Polecam ,Firma Aprel , Pan Krzysztof Wycech 604170274.
    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Budowa idzie doskonale i wszystko zgodnie z planem , ale to dzieki najlepszym ekipom z Forum. Polecam kolejnych wykonawcow.
    Elektryka Rafal Puchala , absoloutnie idealnie , rowno , czysto po kazdym dniu pracy , zadbali nawet o podkucia w naroznikach , dzieki czemu ilosc tynku bedzie minimalna . Numer tel do tego Wykonawcy , RafSystem 609336728.

    Alarm , doskonale podpowiedzi i swietne rozwiazania techniczne , rowniez wielokrotnie tu polecany Robert Pieprzycki Arm.pl 501142806

    Dach Artur Sawicki , prawdziwy artysta w swoim fachu , nie wyobrazam sobie ze mozna to zrobic lepiej , polozenie dachowki i obrobki blacharskie to poezja
    Sawicki Dachy 502163274.
    Kolejny wielokrotnie polecany wykonawca to Pan Bogdan , nikt wczesniej nie wspominał , ze to artysta Tynki wykonane przez Niego powoduja absloutny zachwyt i kazdego kto je widzi, tynki cementowo wapienne , ktore mozna malowac bez gladzi , maestria, bezdyskusyjnie polecam Pan Bogdan tel 607893782

  18. #5758
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    a.m

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-185
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cześć,
    Zabieram się powoli za swój "projekt dom". Ponieważ jednak bardzo przejechałam się wcześniej na ekipach budowlanych przy remoncie mieszkań to wolę sprawdzić polecenia i firmy u wielu źródeł.
    Poszukuję poleconej i solidnej firmy, która zajmuje się budową domów szkieletowych w woj. mazowieckim (styl nowoczesny).
    Przeszukałam internet, ale chętnie poczytam polecenia i na forum. Znaleziona przeze mnie mocno polecana firma miała bardzo wysoką wycenę, więc chcialabym sprawdzić czy takie są realia czy po prostu trafiłam na taką firmę.

    Dziękuję

  19. #5759
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie często zwracam uwagę na innych wykonawców na budowach, ale tych zapamiętałem:
    Idę na taras zaraz wracam.
    Na ich fb jest relacja z budowy domu, gdzie ich spotkałem. Z punktu widzenia wykonawcy stolarki muszę ich pochwalić za dokładność wykonania otworów. Wręcz perfekcyjna, w pozostałych kwestiach dogadywania się do zakresu prac także bardzo w porządku.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #5760

    Domyślnie

    Cześć!
    Poszukuję fachowca do wykończenia ścian (tynk cementowo-wapienny) po wymianie instalacji elektrycznej i usunięciu płytek oraz wykończenie otworów wejściowych - jeden po drzwiach, drugi po usunięciu łuku. Dodatkowo druga praca - demontaż grzejnika, przeniesienie rury odpływowej i przyłącza CWU i ZW. Niestety, zostałem wystawiony i potrzebuję realizacji w najbliższym terminie.
    Ostatnio edytowane przez mat.x ; 31-07-2021 o 10:16

Strona 288 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony