dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 280 z 290
Pokaż wyniki od 5.581 do 5.600 z 5785
  1. #5581
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Dzięki za konkrety, właśnie robią robotę u mnie więc jedyne co mi pozostało to przypilnowanie tych okien bo mam kilka sztuk właśnie od podłogi. Albo się potwierdzi i trzeba będzie to jasno tutaj napisać i przenieść na czarną listę albo robota się obroni

  2. #5582
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    AnnaMMs

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-248
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    Gorąca prośba o polecenie generalnego wykonawcy / firmy budowlanej w okolicach Warszawy, Warszawski-zachodni, okolice Leszna.
    Mamy pozwolenie na budowę, projekt indywidualny, nowoczesny, dużo przeszkleń i stali w konstrukcji. Szukamy poleconej firmy, która podejmie się wybudowania naszego wymarzonego domu.

    Z góry dziękuję za pomoc!

    Pozdrawiam,
    Anna

  3. #5583

    Domyślnie

    Czy ktoś z forumowiczów lepił drewno na wylewki wykonane przez polecanego Pana Bogdana (co też robi tynki cw)?

  4. #5584
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edekzelian Zobacz post
    Czy ktoś z forumowiczów lepił drewno na wylewki wykonane przez polecanego Pana Bogdana (co też robi tynki cw)?
    Tak.

  5. #5585

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Tak.
    mogę priv?

  6. #5586

    Domyślnie

    Dzień dobry

    Poszukuję sprawdzonego wykonawcy do przebudowy dachu w domu jednorodzinnym. Lokalizacja: Warszawa-Wawer (Międzylesie)
    Oczywiście na przyszły rok.

    Do zrobienia:
    - rozbiórka starego dachu
    - podmurowania ścianki kolankowej i wykonanie wieńców
    - podwyższenia kominów
    - wykonaniu nowej więźby (dach dwuspadowy z lukarnami)
    - ocieplenie PIRem nakrokwiowo, na pełnym deskowaniu
    - pokrycie blachodachówką (panel lub rąbek). (powierzchnia dachu ok 200m2)

    Oczywiście szukam metodami tradycyjnymi (dużo rozmów i spotkań, ale na razie bez konkretów).
    Być może ktoś z forumowiczów mógłby polecić kogoś sprawdzonego?

    dzięki
    Marcin

  7. #5587

    Domyślnie

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    Dzięki za konkrety, właśnie robią robotę u mnie więc jedyne co mi pozostało to przypilnowanie tych okien bo mam kilka sztuk właśnie od podłogi. Albo się potwierdzi i trzeba będzie to jasno tutaj napisać i przenieść na czarną listę albo robota się obroni
    Jak wyszło?

  8. #5588

    Domyślnie

    No dobra,
    wally666 chyba nie wyszło, skoro obietnice o wstawieniu podsumowania prac z wylewek nie pojawiły się.

    Czy ktoś ze zgromadzonych zlecał wykonanie wylewki "forumowej" firmie teka?

  9. #5589

    Domyślnie

    Przestrzegam przed firma Espiroproperty z Warszawy. Powiem tyle, że zwlekają z naprawami wad a na koniec zostawili mnie z roz...przeciekajacym dachem i smrodem szamba w pokoju na poddaszu dziura w płycie w garderobie i stwierdzili, że zgodnie z formularzem koniec gwarancji minął...

  10. #5590

    Domyślnie

    Dodam, że źle zrobili prysznic w łazience gdzie leje się woda i wychodzi na ścianę w drugim pokoju.

  11. #5591

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorotkazas Zobacz post
    Dodam, że źle zrobili prysznic w łazience gdzie leje się woda i wychodzi na ścianę w drugim pokoju.
    Proponuję zedytować posty, opisać całą historię i nakreślić sytuację. Z zamieszczonych postów wynika, że są pisane w nerwach.

  12. #5592
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edekzelian Zobacz post
    No dobra,
    wally666 chyba nie wyszło, skoro obietnice o wstawieniu podsumowania prac z wylewek nie pojawiły się.

    Czy ktoś ze zgromadzonych zlecał wykonanie wylewki "forumowej" firmie teka?
    Bije sie w piers, najpierw chcialem odczekac chwile przed ostatecznia ocenia wspolporacy z teka a pozniej wypadl mi ten temat zupelnie z glowy dlatego pisze teraz, 10 dni po wylewkach.

    Przede wszsytkim kontakt z wlascicielem jest trudny tj. nie odbiera telefonow w ciagu dnia, na SMSy tez albo nie odpowiada albo oddzwania po kilku dniach. Podobno moje proby umowienia sie z nim zbiegly sie w czasie z problemami ze sprzetem - skrzynia w busie oraz ukradli mu jakies tam weze od kreta i generalnie ostro go to spowolnilo, czy tak bylo naprawde, nie chce oceniac ale faktycznie i na pierwsza wizyte zapoznawcza (pomiary poziomu chudziaka) oraz na sama robote zjawil sie wypozyczonym autem wiec cos moglo byc na rzeczy. Wstepne pomiary wyszly nie najgorzej, mialem 1-2cm roznicy miedzy najdalszymi punktami domu i mowil, ze albo wyprowadze to roznymi grubosciami styropianu (u mnie 19cm - 5+5+5+4cm) albo bedzie po prostu grubsza wylewka. Wylewki mielismy robic 11.11 i z uwagi na date i cemen i piach musialem zamowic z wyprzedzeniem bo wiadomo, w swieta nikt nie pracuje wiec jesli czegos zabranie, nic nie domowimy. Ostatecznie cos sie mu przesunelo i umowil sie, ze bedzie o 6:30 rano w czwartek i przyjechal juz o 6stej. Po rozlozeniu gratow i mixokreta, zabezpieczeniu HSa przez ktorego caly towar byl wprowadzany do domu, robota ruszyla. Ponanosil poziomy wychodzac od drzwi i okien startujacych od podlogi i tego sie trzymali przy procesie zageszczania łatą. O 15stej robota byla skonczona. Chlopaki uwijali sie jak w rosole, ekipa sklada sie z 4 czy 5 osob w tym wspomniany Artur vs. teka. Teka przestrzelil sie tez co do ilosci cementu i musialem kilkadziesiat workow zwrocic do skladu, ale to podobno dlatego, ze wolal zamowic wiecej bo w swieto i tak nikt by im cementu nie dowiozl i robota by stanela. W ciagu roboty musialem domowic piasku bo mialo zbraknac kilka m3 - i tak jak ktos wspomnial, byl to piasek z "jego" zaufanego miejsca. Ostetecznie piachu zostalo kilka calkiem sporo ale nie zmarnuje sie bo pojdzie pod przyszly taras. Zgodnie z umowa, piasek nakrylem gruba folia bo w miedzyczasie zapowiadali opady. U mnie wylewki byly tobione na piachu 0-2mm, plastyfikatorze z dodakiem wlokien oraz na Cemencie Ozarowskim 42.5N (CEMENT OŻARÓW CZYSTY CEM I CEMENT PORTLANDZKI CEM I 42,5 N) - odpowiednim starej "jedynki"

    Teraz ocena samych wylewek - kolor nie jest jednolity, pewnie mieszadlo w miksokrecie juz swoje przeszlo i gdzieniegdzie widac jasniejsze i ciemniejsze miejsca. W newralgicznych punktach zrobione zostaly naciecia celem oddylatowania poszczegolnych "stref" a nastepnie calosc zostala przeszlifowana smiglem przez co wspomniane "dylatacje skutecznie zniknely. Meczylem teke pytaniami czy trzeba przykrywac wylewki bo dom mam nieocieplony i czesciowo miedzy dachem i scianami mam po czesciowo otwarta przestrzen przez ktora chula wiatr - powiedzial zeby przykryc po 2-3 dniach co tez uczynilem. Sam zadzwonil i pytal sie czy wsyzstko jest ok, czy nie wytraca sie mleczko i czy widac jakies pekniecia oraz kazal folie sciagnac po tygodniu co tez uczynilem. W weekend przeszedlem sie z latarka i ogladalem stan wylewek, na calych 150m2 zauwazylem jedna ryse akura na polaczeniu waskiego korytarza z salonem co uznalem za naturalny efekt wysychania podlog. Przykladalem w wielu miejscach late 2m i bylo rowno, poziom wszedzie zachowany (oczko miedzy wyznaczonymi liniami na poziomicy) chociaz pewnie w kilku miejscach banka powietrza o 1mm szla w prawo albo lewo ale nadal w zakresie bledu pomiarowego.

    Nie umiem ocenic czy sklad wylewek jest idealnie taki jak byc powinien, nie bede w nie walil mlotem zeby cos udowodnic. Generalnie jestem zadowolony i pomimo sporych problemow w komunikacji z Arturek vs. Teka, moge polecic jego uslugi.

    Jakies pytania? Jesli znajde czas to w weekend moge strzelic kilka fotek dla zainteresowanych.
    --
    Parterowa stodoła pod Warszawą, pow. użytkowa 153m2m wys. 2,7-2,9m, silka 24+20cm grafit 0,031, strop podwieszany i zasypany 45-55cm celulozy 0,037, podłoga 19cm EPS100 0,038. OZC by Asolt ΦHL:6250W (bez CWU) / 41W/m2. Okna 3szybowe, szczelny montaż na taśmach. Pompa grunt on-off Ecopower C9 + CWU Kospel SWPC300, kolektor spiralny 4x200mb PE32, pompa uruchomiona w grudniu 2020, mieszkamy od grudnia 2021.

  13. #5593

    Domyślnie

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    Bije sie w piers,
    Jakies pytania? Jesli znajde czas to w weekend moge strzelic kilka fotek dla zainteresowanych.
    No i super, że napisałeś to.
    Dobrze, że jesteś zadowolony. To najważniejsze.
    Rozumiem, że uszkodzeń na tynkach i oknach brak? A w rogach pomieszczeń nie jest wyżej niż na środku i również dotarte? Jeśli tak, to może Teka wraca do łask?

  14. #5594
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Ani na HSie ani na oknach ktore ida od podlogi nie zauwazylem zadnych otarc a zwracalem na to uwage po Twoich sugestiach. Wiadomo ze smiglem ktore ma srednice kilkudziesieciu cm nie da sie dojechac w ragach ale nie widzialem tam "fal dunaju".

    Coi do uszkodzen w tynkach to nic nie zauwazylem, u mnie wylewka ma 7-9cm a tasma dylatacyjna kupilem 15cm wiec to tez jakas dodatkowa ochrona przed smiglem.
    Ostatnio edytowane przez wally666 ; 26-11-2019 o 19:05
    --
    Parterowa stodoła pod Warszawą, pow. użytkowa 153m2m wys. 2,7-2,9m, silka 24+20cm grafit 0,031, strop podwieszany i zasypany 45-55cm celulozy 0,037, podłoga 19cm EPS100 0,038. OZC by Asolt ΦHL:6250W (bez CWU) / 41W/m2. Okna 3szybowe, szczelny montaż na taśmach. Pompa grunt on-off Ecopower C9 + CWU Kospel SWPC300, kolektor spiralny 4x200mb PE32, pompa uruchomiona w grudniu 2020, mieszkamy od grudnia 2021.

  15. #5595

    Domyślnie

    Szukam ekipy do montażu drzwi wejsciowych. Drzwi mam już, więc chodzi tylko o montaż.
    Okolice Piaseczna
    Ktoś podrzuci namiary na ekipę?

  16. #5596

    Domyślnie

    Czy ktoś z forumowiczów może polecić ekipę do podbitki? Dom znajduję się w okolicach Grodziska Maz.

  17. #5597

    Domyślnie

    Cześć, czy Pan Bogdan wykonuje tylko tynki CW czy również gipsowe?

  18. #5598

    Domyślnie

    Ooszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania ocieplenia elewacji a także tynków. Czy możecie kogoś polecić w Warszawie?

  19. #5599
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yareckys Zobacz post
    Ooszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania ocieplenia elewacji a także tynków. Czy możecie kogoś polecić w Warszawie?
    Elewacje możemy ogarnąc

  20. #5600

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yareckys Zobacz post
    Cześć, czy Pan Bogdan wykonuje tylko tynki CW czy również gipsowe?
    Zadzwoń i zapytaj. AFAIK tylko CW.

Strona 280 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony