dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 178 z 290
Pokaż wyniki od 3.541 do 3.560 z 5785
  1. #3541
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    Mój Kolega Zbyszek Hołda:
    601 815 765
    Od stanu surowego do końca prawie....
    mhm... . Ja tez Zbyszka polecam
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #3542
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Zwróćcie tylko koledze uwagę żeby ciut szybciej robił ofertę. To może mieć istotne znaczenie. Miesiąc to stanowczo za długo. Ja przez ten czas zdązyłem wybrać innego wykonawcę.

  3. #3543
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Zwróćcie tylko koledze uwagę żeby ciut szybciej robił ofertę. To może mieć istotne znaczenie. Miesiąc to stanowczo za długo. Ja przez ten czas zdązyłem wybrać innego wykonawcę.

    Ale za to jak ładnie buduje
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  4. #3544

    Domyślnie

    Witam,
    Ma ktoś numer tel do SŁawomira Trojaka z Delta Technic, elektryka, alarmy, z ul. Janowskiego przy Puławskiej?
    dzięki

  5. #3545
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasiasz1230

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    30

    Domyślnie

    Pilnie szukam kontaktu na kogoś z elektrowni w Konstancinie, ktoś pomoże ?Chodzi o przyłącze na już

  6. #3546
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Zwróćcie tylko koledze uwagę żeby ciut szybciej robił ofertę. To może mieć istotne znaczenie. Miesiąc to stanowczo za długo. Ja przez ten czas zdązyłem wybrać innego wykonawcę.
    Zbyszek tak ma niestety. To jego jedyna wada chyba Fachowiec 1-sort ale starodawny.... on by sie chcial na robote umowic calosciowo... jego laptop to kajecik i skrupulatne zapiski malo takich ludzi zostalo... ale fachowiec rzetelny i prywatnie bardzo uczciwy i sympatyczny czlowiek
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  7. #3547
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zuzaaa

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-984
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuzaaa Zobacz post
    OK dzięki

    a słyszał ktos o Panu Arturze z firmy Teka ?
    hmmmm.... nikt nie robił wylewek z forumowiczów z Panem Arturem z Teka ?

    Zuza

  8. #3548
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Nie wiem czy akurat pan Artur, ale wydaje mi się że oliwkawawa korzystała z usług tej firmy.

  9. #3549

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuzaaa Zobacz post
    hmmmm.... nikt nie robił wylewek z forumowiczów z Panem Arturem z Teka ?

    Zuza
    jaaaa, polecałam p. Artura ze 3strony temu

  10. #3550
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zuzaaa

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-984
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał oliwkawawa Zobacz post
    jaaaa, polecałam p. Artura ze 3strony temu
    OK dzieki, ciekawa byłam czy ktoś jeszcze pozytywnie sie wypowie u kogo Pan Artur pracował

  11. #3551
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    A można wiedzieć jakie są stawki u pana Artura?

  12. #3552
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamfcb Zobacz post
    A można wiedzieć jakie są stawki u pana Artura?
    To tajne http://www.posadzkiplock-teka.pl/pos...ck-sierpc.html

  13. #3553
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    brak mi słów

  14. #3554

    Domyślnie

    Cytat Napisał tuptek-wawer Zobacz post
    Na początku lipca mijajacego roku rozpoczelismy z żoną budowe na Wawrze, a na przełomie września i października kładliśmy papę na dachu postawionego właśnie domu oraz stawialismy ogrodzenie - wszystkie prace robiła dla nas nieoceniona ekipa Pana Staszka. Panowie pracują w czterech (przy części prac w trzech), są dokładni, rzetelni i przykładnie solidni. Pochodzą z okolic Radzynia Podlaskiego, dlatego w czasie budowy urzędują we własnej przyczepie kampingowej i pracuja na ogół 6 dni w tygodniu, na niedzielę (czasem także na sobotę) jadą do domu, pokazac się żonom i dzieciom.
    Powiem krótko: Panowie solidnośc mają we krwi i nie umieją niczego zepsuc, nie chcą odwalic roboty, nie chadzają na skróty, wiedzą co to przerwy technologiczne i właściwy rytm pracy. Dodatkowo służą radą, dzielą się pomysłami i uwagami, a swoje rzemiosło znają na wskroś. Gdy idzie o rozliczenia, nie spotkałem dotąd równie rzeczowego, co Pan Staszek, budowlańca: co ustalone, to postanowione i obowiązujące. Trudno się negocjuje, ale co wynegocjowane to ustalone. Na wczesną wiosnę 2011 zamówilismy sobie Panów do wylewek, tynków, oraz zabudowy i ocieplenia poddasza. Wiem, ze Pan Staszek ma juz spore obłożenie na rok przyszły (a u niego, słowo dane droższe od pieniędzy), ale, kto sie bardzo nie spieszy i nie chce "gonic" z budową na złamanie karku, a zarazem nie podejrzewa niżej podpisanego o interesownośc, może dac sobie szansę skontaktowania się z ekipą, ktorej fachowośc i rzetelnośc są naprawdę godne polecenia.
    Ja, w każdym razie, z serca Pana Staszka Komonia tel 606555756 polecam. Dodatkowo zainteresowanych zobaczeniem efektow pracy pana Staszka na naszej budowie na Wawrze, zachęcam do kontaktu via priv, służąc swoim czasem i gościnnymi, choc surowymi jeszcze, progami.

    Łączę serdeczne noworoczne pozdrowienia i życzenia dla wszystkich forumowiczów

    Andrzej


    Właśnie zakończyłam stan surowy zamknięty. Dzięki wpisowi tuptek-wawer znalazłam ekipę budowlaną, która wzbudziła podziw wszystkich znajomych i sąsiadów Ekipy budowlanej szukałam bardzo długo, ponieważ wcześniej umówiona niespodziewanie zrezygnowała. Ekipa Pana Staszka wykonała stan surowy mojego domu łącznie z więźbą, deskowaniem i papą. Pracowali bardzo sumiennie, dokładnie z zachowaniem pedantycznego porządku, co miało duże znaczenie przy małych rozmiarach działki. Właśnie dzięki ekipie Pana Staszka cały pierwszy etap budowy stał się przyjemnością Całą inwestycję realizowali niezwykle spokojnie, z kilkudniowym wyprzedzeniem informowali o konieczności kolejnych zakupów tak, aby na działce nie było tłoku a jednocześnie prace przebiegały sprawnie. Materiały były obliczane tak dokładnie, że nie było konieczności robienia zwrotów. Budowali tak jak budowałby każdy dla siebie, bardzo oszczędnie, dokładnie i z sercem. Uważam, ze są to ludzie bardzo profesjonalni w swoim zawodzie, a jednocześnie bardzo życzliwi, dlatego każdemu pragnącemu spokojnie budować dom polecam tę ekipę. Kontakt do P.Staszka 606555756

    Śmiało mogę polecić też okna z Fabryki Okien w Warce. http://www.fabrykaokien.com.pl, tel. 48 670 17 13
    Długo szukałam niedrogich i dobrych okien z PCV i porównując przeróżne oferty ciągle wracałam do oferty z Warki, która od początku była najbardziej konkurencyjna. Profesjonalna obsługa (Pani Kasia) i montaż

  15. #3555
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar andro4
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Na swoim, mazowieckie
    Posty
    42
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czy może ktoś polecić geotechnika (Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki), który wykonałby:
    - opinię geotechniczną pod dom jednorodzinny;
    - badania gruntu pod przydomową oczyszczalnię ścieków oraz GWC.

  16. #3556
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Ja korzystałlem z firmy... (nazwy nie pamiętam) jest z Zielonki tel.227818513, bezproblemowo, polecam

  17. #3557
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar andro4
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Na swoim, mazowieckie
    Posty
    42
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamfcb Zobacz post
    Ja korzystałlem z firmy... (nazwy nie pamiętam) jest z Zielonki tel.227818513, bezproblemowo, polecam
    Firma nazywa się BUGEO. Może ktoś jeszcze korzystał z usług tej firmy i może się wypowiedzieć ?

  18. #3558

    Domyślnie

    Szukam bardzo dobrej firmy z Warszawy i okolic do wykonania elewacji zewnętrznej. Tynk bez malowania. Dom - sciana trójwarstwowa. Wiec bez ocieplenia zewnętrznego.

  19. #3559
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ermua Zobacz post
    Szukam bardzo dobrej firmy z Warszawy i okolic do wykonania elewacji zewnętrznej. Tynk bez malowania. Dom - sciana trójwarstwowa. Wiec bez ocieplenia zewnętrznego.
    Ewbuxxxo forumowy Piotrek 667003003
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #3560

    Domyślnie

    Wiem że Ewbuxxxo jest ok, ale nie może do mnie dotrzeć już 4 miesiące na wycenę. Więc szukam innego polecanego

Strona 178 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony