dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 276 z 290
Pokaż wyniki od 5.501 do 5.520 z 5785
  1. #5501
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Wekto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sdy Zobacz post
    - kogoś do zrobienia schodów skrzynkowych + balustrady , dom 3 poziomowy - kogoś kto zna się na rzeczy i nie zabije wyceną z kosmosu.
    Jeśli Zielona Białołęka to po sąsiedzku (wykonawcy, których mogę polecić z własnego doświadczenia):

    - schody skrzynkowe z bambusa (bambus prasowany łączony ze sklejką, lakierowany). Wykonanie bez zarzutu. Marki, 603-705-866 (Janek).
    - przy okazji okładziny podłogowe wykonane z tego samego materiału. www.fulmen-parkiety.pl

  2. #5502
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Marcin55
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    52
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Do mojej listy dołącza kolejny wykonawca tym razem od kostki, którego mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

    Pan Grzegorz tel. 510-500-427 - kostka brukowa

    Efekty jego pracy możecie zobaczyć na blogu - http://budowajablonkig2.mojabudowa.pl

    Cytat Napisał Marcin55 Zobacz post
    Kolejni wykonawcy, których z czystym sumieniem polecam:

    Schody p. Dariusz Lasek - 608 404 823 (wykonanie schodów uwiecznione na moim blogu)

    Odkurzacz centralny Vacuflo - p. Jakub Home Systems / Bartycka - 534 000 203‬

  3. #5503
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Witam po dłuższej przerwie
    Do mojego wybudowanego sześć lat temu domu potrzebuję ekipy do odmalowania wewnątrz i na zewnątrz.
    Kto teraz jest polecany? Z kim warto pracować?
    Bemowo.

  4. #5504

    Domyślnie

    Poszukuje godnej polecenia ekipy budowlanej, ktora podejmie sie budowy domu do stanu surowego otwartego (plus dach) w tym roku.
    Budowa w Walendowie k/Nadarzyna
    Może ktoś poleci kogoś kto może mieć wolny termin (a różnie z tym bywa u wykonawców i na to liczę).

  5. #5505

    Domyślnie

    czy ktoś zna firmę: Multi-Tech Piotr Konicki? warto korzystać z ich usług? Ewentualnie możecie polecić kogoś do hydroizolacji balkonu?

  6. #5506
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Hydroizolację oraz ocieplenie balkonów i tarasu nad garażem robił mi Bernard Sobkowski z firmy Demobud. Minęły 2 sezony i jest ok. Zamiast papy kładł mi Elastofol

  7. #5507

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Hydroizolację oraz ocieplenie balkonów i tarasu nad garażem robił mi Bernard Sobkowski z firmy Demobud. Minęły 2 sezony i jest ok. Zamiast papy kładł mi Elastofol
    dzięki za info. kontaktowałem się z Bernardem w tamtym roku - niestety powiedział, że nie da rady bo kilka deweloperskich wyzwań przyjął.

  8. #5508

    Domyślnie

    Spróbuj w tym roku. U mnie w zeszłym roku było podobnie, ale tym roku robi chyba już mniej deweloperki i w tym roku zrobił na wiosnę.

  9. #5509
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar asbe
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kawęczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    354

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    mam małą katastrofę na budowie
    niestety, polecany przez kogoś wykonawca elewacji zawiódł na całej linii;
    na poczatku wzbudził moje zaufanie, ale z każdym dniem pracy jego pracowników było juz tylko coraz gorzej;
    efekt jest taki, że musiałam przerwac ich działalnośc i obecnie pilnie poszukuję kogoś, kto wyprowadzi elewację na prostą;
    budynek jest juz po pierwszym naciągnieciu kleju z siatką, ale moim zdaniem przy oknach trzeba poprawić i obrobic glify, naciągnąć klej drugi raz wyrównując całość i położyć strukturę - całośc to około 220 m.kw;
    budynek niski - do okapu około 270 cm, z szerokimi okapam;

    Czy ktoś podejmie się takiego wyzwania - może polecicie kogoś?
    Będę wdzięczna za pomoc.
    Miejsce budowy to powiat piaseczyński gmina Tarczyn.
    Temat niestety "na już ".
    Ostatnio edytowane przez asbe ; 31-05-2019 o 07:02
    Zaczynam od nowa, ale podobnie - wszystko prądem

  10. #5510

    Domyślnie

    Witam,
    ktoś korzystał z usług murarza Andrzej Ciołek 512 488 035, od miesiąca nie mogę doczekać się na wycenę

  11. #5511
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał asbe Zobacz post
    Witam wszystkich,
    mam małą katastrofę na budowie
    niestety, polecany przez kogoś wykonawca elewacji zawiódł na całej linii;
    na poczatku wzbudził moje zaufanie, ale z każdym dniem pracy jego pracowników było juz tylko coraz gorzej;
    efekt jest taki, że musiałam przerwac ich działalnośc i obecnie pilnie poszukuję kogoś, kto wyprowadzi elewację na prostą;
    budynek jest juz po pierwszym naciągnieciu kleju z siatką, ale moim zdaniem przy oknach trzeba poprawić i obrobic glify, naciągnąć klej drugi raz wyrównując całość i położyć strukturę - całośc to około 220 m.kw;
    budynek niski - do okapu około 270 cm, z szerokimi okapam;

    Czy ktoś podejmie się takiego wyzwania - może polecicie kogoś?
    Będę wdzięczna za pomoc.
    Miejsce budowy to powiat piaseczyński gmina Tarczyn.
    Temat niestety "na już ".
    Zadzwoń jutro rano. Będę w okolicy. Zobaczymy. 661071502

  12. #5512
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Poszukuję sprawdzonej ekipy to wykonania ocieplenia - budynek w gminie Brwinów, powiat pruszkowski.
    Pozdrawiam.

  13. #5513
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Poszukuję sprawdzonej ekipy to wykonania ocieplenia - budynek w gminie Brwinów, powiat pruszkowski.
    Pozdrawiam.
    w przyszlym roku ?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #5514
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Ja również chętnie zlecę ocieplenie parterowki, w Pruszkowie, najlepiej jeszcze w tym roku na jesieni

  15. #5515
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    w przyszlym roku ?
    Patrząc realnie na terminy dobrych ekip to pewnie tak. Pracę widziałbym w dwóch etapach - najpierw styropian, siatka, klej (wiosna 2020), a na koniec budowy (wiosna 2021, przed wprowadzeniem się) tynk i elementy dekoracyjne.

  16. #5516
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Patrząc realnie na terminy dobrych ekip to pewnie tak. Pracę widziałbym w dwóch etapach - najpierw styropian, siatka, klej (wiosna 2020), a na koniec budowy (wiosna 2021, przed wprowadzeniem się) tynk i elementy dekoracyjne.
    Ok. Do ogarnięcia

  17. #5517
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar asbe
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kawęczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał asbe Zobacz post
    Witam wszystkich,
    mam małą katastrofę na budowie
    niestety, polecany przez kogoś wykonawca elewacji zawiódł na całej linii;
    na poczatku wzbudził moje zaufanie, ale z każdym dniem pracy jego pracowników było juz tylko coraz gorzej;
    efekt jest taki, że musiałam przerwac ich działalnośc i obecnie pilnie poszukuję kogoś, kto wyprowadzi elewację na prostą;
    budynek jest juz po pierwszym naciągnieciu kleju z siatką, ale moim zdaniem przy oknach trzeba poprawić i obrobic glify, naciągnąć klej drugi raz wyrównując całość i położyć strukturę - całośc to około 220 m.kw;
    budynek niski - do okapu około 270 cm, z szerokimi okapam;

    Czy ktoś podejmie się takiego wyzwania - może polecicie kogoś?
    Będę wdzięczna za pomoc.
    Miejsce budowy to powiat piaseczyński gmina Tarczyn.
    Temat niestety "na już ".
    Muszę napisać parę słów o fachowcu, który mi tę katastrofę zamienił w bajkę. Jestem mu bardzo wdzięczna, że podjął się tego tematu, bo wyglądało to źle, a wiem, że miał napięty grafik.Miał sporo roboty, żeby naprawić to, co poprzednia ekipa zrobiła, ale chłopaki dali radę i to mega sprawnie.
    Ten fachowiec to pan Krzysztof, o którym juz w zeszłym roku ktoś pisał - stąd miałam do niego namiary. Bałam się, że za taką naprawę sobie trochę krzyknie, ale muszę przyznać, że jako jeden z niewielu mnie pozytywnie zaskoczył. Super fachowiec z super ekipą - naprawdę godny polecenia.
    Gdyby ktoś chciał skorzystać z jego usług to podaję kontakt - 607 442 905
    Ostatnio edytowane przez asbe ; 21-07-2019 o 07:41
    Zaczynam od nowa, ale podobnie - wszystko prądem

  18. #5518

    Domyślnie

    Witam,
    Szukam architekta do zrobienia planu rozbudowy małego, parterowego domku. Lokalizacja, do której jestem w stanie dojechać, to Warszawa, Piaseczno, Konstancin Jeziorna.
    Zależy mi na naprawdę profesjonalnym doradztwie.
    Pozdrawiam,
    Halszka

  19. #5519
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar wojtas77
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Jaktorów
    Kod pocztowy
    96-313
    Posty
    76

    Domyślnie

    Potrzebna ekipa do wykonania SSZ garażu (do 35m zabudowy) w Jaktorowie według projektu http://www.projektgarazu.pl/projekty,1,0,304
    poddasze użytkowe, 135m2+garaż, YTONG 24cm, 15cm styropian, wełna 18+10cm, solary próżniowe CWU+CO, rekuperacja, RBR 11 KW.

    Nasza Karmelita:
    https://picasaweb.google.com/1106447...CLiZlPrXq-jBRw
    Projekt:
    http://www.domplan.com.pl/Karmelita%...ta%20Mala.html
    Ogrzewanie:
    https://esterownik.pl/device/3890 temperatura powrotu = temp. wyjścia na podłogówkę za zaworem 3d.
    https://esterownik.pl/statystyki/3890

  20. #5520

    Domyślnie

    Ludziska,
    szukam do wykonania w październiku:
    - instalacji sanitarnych, w tym ogrzewania podłogowego
    - instalacji elektrycznych
    - tynków cementowo wapiennych
    - wylewek
    Okolice Piaseczno.
    Pomożecie?
    Ostatnio edytowane przez Edekzelian ; 30-07-2019 o 13:41

Strona 276 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony