dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 277 z 290
Pokaż wyniki od 5.521 do 5.540 z 5785
  1. #5521
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar mroczek90
    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Płońsk
    Kod pocztowy
    09-100
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cześć
    Szukam ekipy do położenia kostki granitowej (nie betonowej) najlepiej jakby ekipa była z Warszawy
    Ktoś ma jakies rekomendacje?

  2. #5522

    Domyślnie

    Ja z kolei szukam ekipy od wylewek z miksokreta. Byle nie teka.

  3. #5523

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Ja z kolei szukam ekipy od wylewek z miksokreta. Byle nie teka.
    a czym teka ci podpadł, że byle nie on ?

  4. #5524

    Domyślnie

    Kiedyś wrzucę zdjęcia i więcej napiszę. Teraz mogę powiedzieć, że to najgorsza ekipa na budowie do tej pory.

  5. #5525

    Domyślnie

    Cytat Napisał mroczek90 Zobacz post
    Cześć
    Szukam ekipy do położenia kostki granitowej (nie betonowej) najlepiej jakby ekipa była z Warszawy
    Ktoś ma jakies rekomendacje?
    Cześć,
    Jeśi chodzi o kostkę to polecam firmę ASPOL: http://granit-warszawa.pl/
    Nie są co prawda z Warszawy, tylko z okolic Pruszkowa.
    U nas układali rok temu i z czystym sercem mogę ich polecić.
    Pozdrawiam,

  6. #5526
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Cytat Napisał mroczek90 Zobacz post
    Cześć
    Szukam ekipy do położenia kostki granitowej (nie betonowej) najlepiej jakby ekipa była z Warszawy
    Ktoś ma jakies rekomendacje?
    Unikaj jak ognia firmy z nazwą MRÓWKA, właściciel - pewien Dariusz
    Dom: 1-piętrowa kostka 13m x 11m, dach 2-spadowy, strych, WG, bez piwnic. Ocieplenie: styrodur 8cm, 15 cm styro na elewacji i nad użytk piętrem, 10 cm dom/garaż ściana i sufit. Na chudziaku 10cm styro 0,037. Okna 3-szyb Vidok, przemarzający środkowy słupek, ościeżnica profil AlphalinePlus.
    Pow ogrzewana liczona wewn pomieszczeń ok 196 m2, kubatura ok 520 m3 plus kotłownia 13 mkw. Instalacja c.o.- 14 grzejników 22cv+ 4 drabinkowe, Junkers Smart 14-3C, zasobnik Junkers 120-5Z, sterownik FW120.

  7. #5527
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Polecam do naprawy okuć, regulacji, wymiany okuć na lepsze/inne/ratowanie przed demolką Pana Roberta, naszego forumowego IVO333, tel 501503805.
    Uratował nasz zestaw składający się z wielkiego fixa oraz drzwi balkonowych rozwierno-uchylnych, wymienił całe okucie, wyregulował inne okna.
    Kilka firm montażowych uciekły chyłkiem na widok tego rozpadającego się devolepskiego "wynalazku".

    Dziękujemy serdecznie, buziaczki
    Dom: 1-piętrowa kostka 13m x 11m, dach 2-spadowy, strych, WG, bez piwnic. Ocieplenie: styrodur 8cm, 15 cm styro na elewacji i nad użytk piętrem, 10 cm dom/garaż ściana i sufit. Na chudziaku 10cm styro 0,037. Okna 3-szyb Vidok, przemarzający środkowy słupek, ościeżnica profil AlphalinePlus.
    Pow ogrzewana liczona wewn pomieszczeń ok 196 m2, kubatura ok 520 m3 plus kotłownia 13 mkw. Instalacja c.o.- 14 grzejników 22cv+ 4 drabinkowe, Junkers Smart 14-3C, zasobnik Junkers 120-5Z, sterownik FW120.

  8. #5528
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał GraMar Zobacz post
    Polecam do naprawy okuć, regulacji, wymiany okuć na lepsze/inne/ratowanie przed demolką Pana Roberta, naszego forumowego IVO333, tel 501503805.
    Uratował nasz zestaw składający się z wielkiego fixa oraz drzwi balkonowych rozwierno-uchylnych, wymienił całe okucie, wyregulował inne okna.
    Kilka firm montażowych uciekły chyłkiem na widok tego rozpadającego się devolepskiego "wynalazku".

    Dziękujemy serdecznie, buziaczki
    Też zawsze polecam. Wie co robi (nawet najtrudniejsze przypadki), lubi to a ja lubię polecać fachowców
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #5529
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Wekto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    786

    Domyślnie

    Cytat Napisał mroczek90 Zobacz post
    Cześć
    Szukam ekipy do położenia kostki granitowej (nie betonowej) najlepiej jakby ekipa była z Warszawy
    Ktoś ma jakies rekomendacje?
    Daniel Kościński - DanBruk - www.dan-bruk.com.pl

  10. #5530

    Domyślnie

    Witam,
    Forumowicze kochani, czy znacie firmy od montażu okien, które w razie potrzeby wyrównają ościeża zaprawą ciepłochronną pod tzw ciepły montaż /piana i taśmy/ ?
    Żeby jeszcze montaż zrobili jak należy. Bardzo proszę o pomoc, bo powinnam już zamawiać okna, a ościeża nieprzygotowane, więc nawet pomiarów nie mogę robić.

    Pozdrawiam

  11. #5531

    Domyślnie

    Cytat Napisał Halszka Zobacz post
    Witam,
    Forumowicze kochani, czy znacie firmy od montażu okien, które w razie potrzeby wyrównają ościeża zaprawą ciepłochronną pod tzw ciepły montaż /piana i taśmy/ ?
    Żeby jeszcze montaż zrobili jak należy. Bardzo proszę o pomoc, bo powinnam już zamawiać okna, a ościeża nieprzygotowane, więc nawet pomiarów nie mogę robić.

    Pozdrawiam
    Z pomiarami poradzą sobie bez przygotowanych ościeży.

  12. #5532

    Domyślnie

    Koledzy i koleżanki,
    od rekuperacji potrzebny, prócz Tora went, która koniecznie, nie wiedzieć czemu, chce peflexy układać.
    Do tego kogoś od instalacji elektrycznej/alarm/tv szukam.
    No i ktoś kto ogarnie ogrzewanie podłogowe i instalacje sanitarne.
    Okolice Piaseczna.
    Help!

  13. #5533

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edekzelian Zobacz post
    Koledzy i koleżanki,
    od rekuperacji potrzebny, prócz Tora went, która koniecznie, nie wiedzieć czemu, chce peflexy układać.
    Do tego kogoś od instalacji elektrycznej/alarm/tv szukam.
    No i ktoś kto ogarnie ogrzewanie podłogowe i instalacje sanitarne.
    Okolice Piaseczna.
    Help!
    Gości od wentylacji niestety nie polecę, ale elektryka i resztę owszem
    Elektryk - Patryk, tel. 697 58 46 20 - młody i kumaty
    Alarm, kamery, TV, internet - forumowy ZBYCH - firma Delta, tel. 502 255 017 - perfekcjoniści
    Ogrzewanie i instalacje sanitarne - Andrzej - firma Termotronik - bis, tel. 501 12 98 81 - super ekipa

    To są wykonawcy, z którymi najlepiej się nam współpracowało i polecam!

    P.S. Jeszce polecam ogrodników: garden-pasje.pl - Wiktor, tel. 789 201 843
    Ostatnio edytowane przez Topaz ; 17-08-2019 o 20:06

  14. #5534
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    suzanita

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128

    Domyślnie

    Niestety po ponad roku, po wystawieniu pięknej laurki Rom-Kon’owi muszę zweryfikować swoją ocenę na… OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

    Z takim chamstwem i bezczelnością daaawno już się nie spotkałem… To co sobą reprezentuje Romuald Konieczka czyli forumowy Rom-Kon, spec od kartongipsów, malowania, filozof… to absolutne dno, to jak traktuje ludzi plasuje go w kręgu tych z którymi nie chcesz mieć nigdy nic do czynienia… Przemiana była spektakularna…A może zawsze taki był tylko robił to skrycie, za plecami..?

    R. Konieczka ( Rom-Kon) spędził u nas na budowie łącznie ok 6 miesięcy – najpierw sufit podwieszany w garażu, później malowanie ścian, drobne poprawki, wykończenie schodów więc człowieka myślę całkiem nieźle można było poznać przez ten czas a na budowie bywaliśmy codziennie...

    Nie wchodząc mocno w szczegóły temat dotyczył drobnej reklamacji oraz kilku dodatkowych tematów do zrobienia. Po pół rocznym naszym oczekiwaniu i ciągłym zwodzeniu przez ww ( od lutego do sierpnia ) w końcu doczekałem informacji, że Pan Romuald Konieczka czyli Rom-Kon jednak nie przyjdzie - temat załatwił rzucając telefonem i później jeszcze dobitnie to podkreślając m.in tymi słowami:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0667.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	59,1 KB
ID:	433655
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0669.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	433656
    Ostatnio edytowane przez suzanita ; 18-08-2019 o 08:39

  15. #5535
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edekzelian Zobacz post
    Koledzy i koleżanki,
    od rekuperacji potrzebny, prócz Tora went, która koniecznie, nie wiedzieć czemu, chce peflexy układać.
    Do tego kogoś od instalacji elektrycznej/alarm/tv szukam.
    No i ktoś kto ogarnie ogrzewanie podłogowe i instalacje sanitarne.
    Okolice Piaseczna.
    Help!
    Masz cos do peflexów?, jakby spiro było take super to dalej by go uzywano. Oczywiscie spiro dalej jest uzywane ale w .. instalacjach przemysłowych, instytucjach, czyli tam gdzie jest bezwzgledny wymóg niepalnosci. Zaprojektowanie domowej instalacji spiro nie jest takie proste, a przesłuchy i zwiekszony szum praktycznie nie do unikniecia. Jak ktos chce to w zasadzie nie ma przeszkód aby spiro w domu stosowac.
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 18-08-2019 o 20:35

  16. #5536

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Masz cos do peflexów?, jakby spiro było take super to dalej by go uzywano. Oczywiscie spiro dalej jest uzywane ale w .. instalacjach przemysłowych, instytucjach, czyli tam gdzie jest bezwzgledny wymóg niepalnosci. Zaprojektowanie domowej instalacji spiro nie jest takie proste, a przesłuchy i zwiekszony szum praktycznie nie do unikniecia. Jak ktos chce to w zasadzie nie ma przeszkód aby spiro w domu stosowac.
    Tamten wpis był przed konsultacjami i przed przeczytaniem literatury. teraz mam juz odmienne zdanie, takze przepraszam wszystkich peflexowców
    wciąż szukam wykonawcy, robicie może okolice Piaseczna?

  17. #5537
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edekzelian Zobacz post
    Tamten wpis był przed konsultacjami i przed przeczytaniem literatury. teraz mam juz odmienne zdanie, takze przepraszam wszystkich peflexowców
    wciąż szukam wykonawcy, robicie może okolice Piaseczna?
    Tak

  18. #5538
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał suzanita Zobacz post
    Niestety po ponad roku, po wystawieniu pięknej laurki Rom-Kon’owi muszę zweryfikować swoją ocenę na… OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

    Z takim chamstwem i bezczelnością daaawno już się nie spotkałem… To co sobą reprezentuje Romuald Konieczka czyli forumowy Rom-Kon, spec od kartongipsów, malowania, filozof… to absolutne dno, to jak traktuje ludzi plasuje go w kręgu tych z którymi nie chcesz mieć nigdy nic do czynienia… Przemiana była spektakularna…A może zawsze taki był tylko robił to skrycie, za plecami..?

    R. Konieczka ( Rom-Kon) spędził u nas na budowie łącznie ok 6 miesięcy – najpierw sufit podwieszany w garażu, później malowanie ścian, drobne poprawki, wykończenie schodów więc człowieka myślę całkiem nieźle można było poznać przez ten czas a na budowie bywaliśmy codziennie...

    Nie wchodząc mocno w szczegóły temat dotyczył drobnej reklamacji oraz kilku dodatkowych tematów do zrobienia. Po pół rocznym naszym oczekiwaniu i ciągłym zwodzeniu przez ww ( od lutego do sierpnia ) w końcu doczekałem informacji, że Pan Romuald Konieczka czyli Rom-Kon jednak nie przyjdzie - temat załatwił rzucając telefonem i później jeszcze dobitnie to podkreślając m.in tymi słowami:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0667.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	59,1 KB
ID:	433655
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0669.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	433656
    Z takim chamstwem to i ja się dawno nie spotkałem. To było wymuszenie naprawy gwarancyjnej - obróbka przy schodach. Oczywiście ja byłem winien temu że schody były źle wykonane i po prostu się wypaczyły. Moja obróbka - tynk miał nadążyć za uciekającymi deskami Oczywiście miałem to wykonać ZA DARMO! I oczywiście Szanowny Pan Inwestor w rozmowie telefonicznej jeszcze podniósł na mnie głos! No to sprowadziłem go po prostu na ziemię... odpowiedziałem chamstwem na chamstwo. A na fotce rzeczone schody i mój nie elastyczny tynk który to nie podążył za odchodzącymi deskami


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	indeks.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	433925
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  19. #5539

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Z takim chamstwem to i ja się dawno nie spotkałem. To było wymuszenie naprawy gwarancyjnej - obróbka przy schodach. Oczywiście ja byłem winien temu że schody były źle wykonane i po prostu się wypaczyły. Moja obróbka - tynk miał nadążyć za uciekającymi deskami Oczywiście miałem to wykonać ZA DARMO! I oczywiście Szanowny Pan Inwestor w rozmowie telefonicznej jeszcze podniósł na mnie głos! No to sprowadziłem go po prostu na ziemię... odpowiedziałem chamstwem na chamstwo. A na fotce rzeczone schody i mój nie elastyczny tynk który to nie podążył za odchodzącymi deskami
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	indeks.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	433925
    Nie kompromituj się...
    Od kiedy połączenie drewna z tynkiem wykonuje się na sztywno? Od czego jest elastyczny akryl?
    Oczywiście prościej jest zwalić na innych, niż zobaczyć i przyznać się do własnych błędów...

    Czy taki wykonawca zasługuje na tytuł: "NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY"???

  20. #5540
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Pozwoliłem sobie usunąć więcej niż jeden ze zgłaszanych postów zawierających naruszenie danych osobowych. Wykonawca to też człowiek i grzebanie oraz upublicznianie linków do jego prywatnych aktywności także jest nie fair.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 277 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony