dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 279 z 290
Pokaż wyniki od 5.561 do 5.580 z 5785
  1. #5561
    Lider FORUM (min. 2800)
    Owczar

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3.771
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Poszukuję ekipy do położenia desek na elewację.
    Deski z thermososny. Około 30m2.

  2. #5562

    Domyślnie

    Poszukuję kierownika do budowy domu jednorodzinnego w Hornówku, gmina Izabelin pod Warszawą. Możecie kogoś polecić?

  3. #5563
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Porobiło nam się niefajnie na rynku wykonawców budowlano - remontowych. Wiadomo.... Są jednak wyjątki i trzeba mieć farta żeby upolować taki wyjątek.

    Ja od lat trzymam się najlepszego glazurnika jakiego spotkałam. Mamy za sobą kilka sporych inwestycji i każdorazowo nie tylko nie ma się do czego przyczepić, ale na dodatek facet potrafi wychwycić błędy w projekcie i skorygować je na tak wczesnym etapie, że powinnam mu chyba płacić prowizję od zaoszczędzonej kasy . Jakościowo pierwsza klasa! Inteligentny, myślący, dokładny i sumienny. Pracuje sam i sam bierze odpowiedzialność za swoją robotę. Naprawdę wart każdych pieniędzy. Dziękuję Panu za wszystko i mam nadzieję na dalszą współpracę. Wyjątkowy komfort na rynku usług budowlanych. Zdejmujący inwestorowi ze łba wcale niemało. Dla chętnych - nick na forum: Vadiol tel. 664 837 837
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  4. #5564

    Domyślnie

    Jest tu ktoś, komu ostatnio robił wylewki Artur - Teka?
    Jakiś czas temu pojawiały się głosy, że Artur odpuścił jakość.
    Chciałbym to zweryfikować - mogę prosić o parę słów komentarza - może być na prv.

  5. #5565

    Domyślnie

    Prace na mojej budowie dobiły do takiego stanu, że mogę polecić kilku wykonawców.Ich wspólnym mianownikiem jest to, że niestety ale terminy są bardzo długie ale uważam, że w każdym z przypadków warto było czekać.
    1. Geodeta - GEO SKALA, p. Paweł Zalewski - terminowy, z realnymi cenami, dyspozycyjny
    2. SSO z płytą - p. Mirek G. - znany z poprzednich stron polecanych wykonawców - wszystkie zachwyty zostały już chyba wyrażone, ja się pod nimi podpisuję. Prawdziwy fachowiec i serdeczny człowiek.
    3. Okna - Aprel - fachowcy montażu, nic na skróty
    4. Dachówka i obróbki - p. Artur Sawicki - dach zrobiony zgodnie ze sztuką, efekt wizualny i funkcjonalny - super
    5. Tynki CW / wylewki - p. Bogdan G. - przesympatyczny człowiek i doskonały fachowiec
    Warto dodać, że nie są to fachowcy na raz, chętnie służą pomocą i rada na kolejnych etapach prac, cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości.
    Wszystkie wymienione ekipy i ich pracownicy są słowni, dotrzymali terminów i uzgodnień finansowych.

  6. #5566

    Domyślnie

    Szukam ekipy na wylewki klasyczne, ktoś godny polecenia?

  7. #5567

    Domyślnie

    Polecam tynki wykonane przez p. Antoniego Poparde - CW zacierane piaskiem kwarcowym. Jedyne o co warto przypilnować to ilość metrów do pokrycia. Niestety umawiają się za stawkę za m2 po czym na budowie zapominają o takich ustaleniach jak odliczenie drzwi (które nie wymagają żadnej obróbki) czy trzeba się nastresować i nadyskutować aby zaczęli tynk nie od chudziaka tylko 25cm wyżej co przy całym budynku robi się niezłymi ilościami (w moim przypadku wyliczenia szefa i moje różniły się o ponad 100m2 na średniej wielkości budynku). Pomijam już zawyżone zaokrąglenia przy liczeniu ścian. Zapewne większość inwestorów macha na to ręką i tynkarze mają niezłą premię. Mimo wszystko polecam ustalić metraż znacznie wcześniej przed rozpoczęciem prac i stres z głowy.

  8. #5568

    Domyślnie

    5. Tynki CW / wylewki - p. Bogdan G. - przesympatyczny człowiek i doskonały fachowiec
    Warto dodać, że nie są to fachowcy na raz, chętnie służą pomocą i rada na kolejnych etapach prac, cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości.
    Wszystkie wymienione ekipy i ich pracownicy są słowni, dotrzymali terminów i uzgodnień finansowych.[/QUOTE]

    A jaki był koszt tynków cw i czy można poprosić jakieś namiary na tego Pana?

  9. #5569
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edekzelian Zobacz post
    Szukam ekipy na wylewki klasyczne, ktoś godny polecenia?
    Jutro bedzie wylewki robil u mnie forumowy TEKA wiec bede mogl dac znac jak wyszlo.
    --
    Parterowa stodoła pod Warszawą, pow. użytkowa 153m2m wys. 2,7-2,9m, silka 24+20cm grafit 0,031, strop podwieszany i zasypany 45-55cm celulozy 0,037, podłoga 19cm EPS100 0,038. OZC by Asolt ΦHL:6250W (bez CWU) / 41W/m2. Okna 3szybowe, szczelny montaż na taśmach. Pompa grunt on-off Ecopower C9 + CWU Kospel SWPC300, kolektor spiralny 4x200mb PE32, pompa uruchomiona w grudniu 2020, mieszkamy od grudnia 2021.

  10. #5570

    Domyślnie

    Cytat Napisał gary4 Zobacz post
    Polecam tynki wykonane przez p. Antoniego Poparde - CW zacierane piaskiem kwarcowym. Jedyne o co warto przypilnować to ilość metrów do pokrycia. Niestety umawiają się za stawkę za m2 po czym na budowie zapominają o takich ustaleniach jak odliczenie drzwi (które nie wymagają żadnej obróbki) czy trzeba się nastresować i nadyskutować aby zaczęli tynk nie od chudziaka tylko 25cm wyżej co przy całym budynku robi się niezłymi ilościami (w moim przypadku wyliczenia szefa i moje różniły się o ponad 100m2 na średniej wielkości budynku). Pomijam już zawyżone zaokrąglenia przy liczeniu ścian. Zapewne większość inwestorów macha na to ręką i tynkarze mają niezłą premię. Mimo wszystko polecam ustalić metraż znacznie wcześniej przed rozpoczęciem prac i stres z głowy.
    Radonie?

  11. #5571

    Domyślnie

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    Jutro bedzie wylewki robil u mnie forumowy TEKA wiec bede mogl dac znac jak wyszlo.
    Sprawdź proszę prywatne wiadomości

  12. #5572

    Domyślnie

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    Jutro bedzie wylewki robil u mnie forumowy TEKA wiec bede mogl dac znac jak wyszlo.
    U mnie też robił. Jesli nic się nie zmienilo to już dziś Panu współczuję

  13. #5573

    Domyślnie

    Cytat Napisał tegopanażonazdradza Zobacz post
    U mnie też robił. Jesli nic się nie zmienilo to już dziś Panu współczuję
    A kiedy robił? Jakoś ostatnio?
    Co zepsuł?

  14. #5574

    Domyślnie

    Możecie kogoś polecić od rekuperacji?Dziękuję

  15. #5575

    Domyślnie

    To ja ponownie prośbę o namiary na wykonawcę podbitki

  16. #5576

    Domyślnie

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    Jutro bedzie wylewki robil u mnie forumowy TEKA wiec bede mogl dac znac jak wyszlo.
    To pilnuj go dokładnie na każdym kroku. Niektórym została już tylko renoma, bo ludzie dawno poszli gdzie indziej.

  17. #5577
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    A można coś blizej? Krzywo? Nie trzyma poziomow? Pęka?

  18. #5578
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Podaj więcej szczegółów co się pozmieniało na gorsze to chętnie sprawdzę i przypilnuję

  19. #5579

    Domyślnie

    - Zacieraczką obtarli wszystkie okna od podłogi!
    - Zarysowali szybę w oknie (zacieraczką)
    - "nasypało" im się betonu do rury kanalizacyjnej
    - Wylewka potrafiła mieć 5mm spadku na długości 1.8m
    - Syf jaki zostawiają trzeba zobaczyć, bo trudno opisać.
    - Zatarcie wylewki w niektórych miejscach zostawia wiele do życzenia.

  20. #5580

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    - Zacieraczką obtarli wszystkie okna od podłogi!
    - Zarysowali szybę w oknie (zacieraczką)
    - "nasypało" im się betonu do rury kanalizacyjnej
    - Wylewka potrafiła mieć 5mm spadku na długości 1.8m
    - Syf jaki zostawiają trzeba zobaczyć, bo trudno opisać.
    - Zatarcie wylewki w niektórych miejscach zostawia wiele do życzenia.
    Jakbym widział swoją budowe

Strona 279 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony