dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 284 z 290
Pokaż wyniki od 5.661 do 5.680 z 5785
  1. #5661

    Domyślnie Kominiarz

    Proszę o namiar na solidnego kominiarza z doświadczeniem we wkładach kominowych.

    Bardzo proszę.

    Chcę ogarnąć temat źle zamontowanego wkładu kominowego /za duża średnica i kielichami do góry/ jeszcze przed jesienią.

  2. #5662

    Domyślnie

    Panowie i Panie,
    czy możecie polecić dekarza z okolic Wołomin, Radzymin, Tłuszcz, Zielonka na termin październikowy?
    Robiłem "casting" w ostatnim czasie na położenie blacho dachówki (200m2) na dach dwu spadowym na istniejący gont i to co miałem (nie)przyjemność oglądać to głowa mała albo nie chce im się robić albo bezczelnie oczekują kupna materiału u określonego handlarza z którego rzekomo nie mają żadnego zysku.
    Generalnie dekarzom w obecnych czasach sodów uderzyła mocno do głowy .
    Jak ktoś coś ma do polecenia to proszę o kontakt.

  3. #5663
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Witam!

    Poszukuję sprawdzonej ekipy od wykończeń: kartongipsy, płytki, łazienki Termin wiosna.
    Zależy mi głównie na jakości

  4. #5664
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuzza Zobacz post
    Witam!

    Poszukuję sprawdzonej ekipy od wykończeń: kartongipsy, płytki, łazienki Termin wiosna.
    Zależy mi głównie na jakości
    Marcin 692120214
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5665
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A ode mnie: Yaca Poddasza. Jak nazwa wskazuje bez glazury
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #5666

    Domyślnie

    Cześć Wszystkim,

    Szukam ekipy do wykonania ocieplenia i elewacji (300m2) w okolicach Leszna, Błoni, Sochaczew, Ożarów. Do wykonania tynki z kolorem w masie, cokoły, podbitka tynkowana, obróbki, wykończenie boniowanie i trochę deski kompozytowej 3d i elastycznej na odcięciu podbita, balustrada francuska. Termin jest właściwie na teraz bo umówioną ekipę temat przerósł i w ogóle się nie podjęła tematu.

  7. #5667
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ten termin może być decydujący, bo "na teraz" to nie jest kwestią "przerastania tematu" przez firmę... a możliwości rynkowe. Szukasz szybko: daj ogłoszenie w portalach, w tym na grupach fb. Szukasz dobrze: zapytaj forumowego Fightera.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #5668

    Domyślnie

    Ekipa była ustawiona od 3 msc. Sam jestem instalatorem więc terminy możliwości rynkowych są mi znane.

    Dzięki za fightera. Może ktoś jeszcze?

  9. #5669
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Marcin55
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    52
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    [QUOTE=Marcin55;7812514]Do mojej listy dołącza kolejny wykonawca tym razem od kostki, którego mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

    Pan Grzegorz tel. 510-500-427 - kostka brukowa

    Efekty jego pracy możecie zobaczyć na moim blogu nowy adres: http://www.budowajablonki.pl

    U mnie budowa już zakończona cały czas coś tam ulepszamy lub zmieniamy w środku. Lecz w trakcie doszło kilku wykonawców więc postanowiłem podsumować i wypunktować w liście wszystkich z których korzystałem i jestem zadowolony.

    Wykonawcy z których korzystałem i polecam

    1. firmę z Radomia p. Pauliny Łysakowskiej w zakresie okien 3-szybowych firmy Vetrex a także drzwi zewnętrzne Wikęd oraz rolety okienne Krispol.
    telefon: 535 335 635 mail: [email protected]
    Super ekipa, relacja z montażu na blogu. Wszystko zgodnie ze sztuką, podkłady parapetowe, taśmy, poszerzenia. Inni powinni brać z nich przykład bo niestety u sąsiadów jak patrzyłem jak inni montują to żenada.

    2. Firmę od pokrycia dachu dachówką - Grupa Dekarska Dach Kowalscy z Józefowa - tel. do p. Bernarda 695 233 299, mail: [email protected]
    Wykonali pokrycie więźby dachowej dachówką firmy Brass Rubin 13V - mają długie terminy. Ekipy się spisały, gwarancja na wykonanie i święty spokój na lata.

    3. Hydraulik - Szymon, tel. 573 177 587 wykonywał hydraulikę od poziomu 0 do dalszych etapów, zarówno u mnie na budowie jak i u sąsiadów. Pełen zakres, 100% podłogówka, kotłownia, Wod-kan, piony. Działa na terenie Warszawy i okolic

    4. Ocieplenie poddasza użytkowego wraz z zabudową karton gips oraz sufity podwieszane również ekipa p.Marcin tel. 576 935 495 www.poddasza.com.pl

    5. Projekt przyłącza gazu i wykonawstwo Arkadiusz Głuszczyk firma InstalProgres - tel. 516 316 356

    6. Wylewki cementowo-wapienne - Grzegorza Rola ROLABUD tel. kont. 889 391 929

    7. Tynki wewnętrzne Anatak - 502 626 122, 509 536 736 [email protected]

    8. Segmentowa Brama garażowa firmy Novoferm - montaż i zamówienie u p.Marzeny Piwowarczyk 601 343 601 - firma Rapi Rafał Piwowarczyk Bramy Automatyka Drzwi, która ma swą siedzibę przy ul. Cymbalistów 6 w Warszawie

    9. Wykonawca elewacji p. Krzysztof Karkosa z Mińska Mazowieckiego tel. 692 702 531‬, dzięki mojemu kierownikowi na uczył się prawidłowo wstawiać paramety zewnętrzne i od tej pory robi to ze sztuką budowlaną Poznał również materiał tj. deska elewacyjna firmy Greinplast od tej pory robi tylko z tego materiału. Wcześniej korzystał z deski z Kosbud do której miał wiele zastrzeżeń.

    10. Zabudowa kominka p.Piotr Burakowski Instalkom - tel. 509 841 680, w terminie, w dobrej cenie wkład z kratek.pl z rabatami wykonawcy. Nie ma się do czego przyczepić.

    11. stacja uzdatniania wody - p.Wojciech Szczepanek AQUADROP - tel. 501 287 200, perfekcyjna ocena sytuacji i dobór urządzeń, aby woda była zdatna do picia

    12. Stolarz Marcin tel. 669 370 639 wraz ze swoją ekipą, wykonał meble kuchenne, garderobę, spiżarnie, szafkę pod umywalki oraz pozostałe zabudowy

    13. InterDecor p. Olgierd 513 132 808 - zakup i montaż drzwi Asilo w przystępnej cenie, zgodnie z umową w podanym terminie.

    14. Schody słynny z forum Pan Dariusz Lasek - 608 404 823

    15. Odkurzacz centralny Vacuflo - p. Jakub Home Systems / Bartycka - 534 000 203‬

    16. Kostka brukowa wykonanie Pan Grzegorz tel. 510 500 427
    Nie posiadałem projektu ale nie był potrzebny zdałem się na sugestie p. Grzegorza i wyszło super.

    17. Projekt przyłącza wodociągowego - Wojciech Gawarkiewicz - 604 242 502

    18. Podbitka dachowa z blachy z obróbkami p. Sławomir z 791 416 216 z Siedlec ale działa w całym mazowieckim. We dwójkę bardzo sprawnie działają

    19. szambo betonowe Budmar Mariusz Kucharski 602 325 904 lub 505 140 874, kompleksowa usługa, mają swoją koparkę obrotową, szybko wstawiają.

    20. montaż napędu do bramy przesuwnej p. Grzegorz 500 030 888


    Nie polecę Elektryka ponieważ zaprzestał już wykonywanie instalacji - zmienił branże na całkowicie niezwiązaną z budowlaną.
    Również nie polecę murarza, gdyż miałem kilka naście zastrzeżeń.

    Mam nadzieje, że powyższa lista będzie pomocna dla innych ja również skorzystałem z kilku wykonawców z forum.

    Powodzenia dla wszystkich którzy są w trakcie budowy lub dopiero będą rozpoczynać swoją przygodę a także tych, którzy są na finiszu "wykończenia domu"

    Gdybyście mieli jakie kolwiek pytania zapraszam na prv.

    pozdr.
    Marcin
    Ostatnio edytowane przez Marcin55 ; 09-12-2021 o 20:58 Powód: interp

  10. #5670
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    To i ja dodam kilka poleceń od siebie.

    Tynki wewnętrzne cementowo wapienne:
    SAIN Hubert Paduch
    509-499-922

    Elektryk, rekuperacja, odkurzacz centralny:
    Kozłów Robert. Instalatorstwo elektryczne i kablowe
    ul. Bociania 28 lok. 14. 02-807 Warszawa
    501319072

    Hydraulik:
    Usługi Hydrauliczne Krzysztof Gustawski
    BISKUPICKA 57/8, 05-840 Brwinów
    509095569

    Okna:
    globart OKNA Nadarzyn
    ul. Pruszkowska 46
    05-830 Nadarzyn
    22 798-08-99

  11. #5671

    Domyślnie

    Poszukuję architekta do adaptacji projektu najlepiej z okolic Warszawa zachód, Ożarów Maz i ten rejon.
    Będzie kilka znaczących zmian w stropie (dom parterowy, dach płaski). Chciałbym schować kanały do rekuperacji w taki sposób aby nie obniżać w żaden sposób wyskości pomieszczeń.
    Czy współpracował ktoś z architektami z APA-WASZKIEWICZ (www.apa-waszkiewicz.com) lub słyszał coś o ich pracach? Mają biuro na Ursusie i akurat mam ich bardzo blisko mojej budowy (15 min piechotą), co może w jakiś sposób zniwelowałoby problem dojazdów na budowę w razie potrzeby.
    Szukam również rzetelnego kierownika budowy, który doradzi, podpowie i wypunktuje wykonawców jeżeli będzie potrzeba. Kierownik również z tych okolic ponieważ chcę uniknąć sytuacji, że będzie "gościem" na budowie bo będzie miał daleko.

    Mam sporo namiarów na różne ekipy ponieważ prześledziłem forum od 2012r. także mój zeszyt z wykonawcami jest już wartościowy, ale to na przyszłość.
    Będę szukał kogoś do SSO no i oczywiście na piedestale p. Mirek GENCEL ale myślę, że z terminami będzie ciężko. Chciałbym zacząć na wiosnę 2021.

  12. #5672

    Domyślnie

    Szukam ekipy, która położy płytki ceglane w domu. Proszę o namiary na kogoś godnego polecenia.

  13. #5673
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PaMik

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-318
    Posty
    2

    Domyślnie

    WARSZAWA ZACHÓD, ale ekipy pracują od Nadarzyna po Łomianki albo jeszcze dalej.

    No dobrze, mieszkamy już od 3 miesięcy na swoim, to mogę już podzielić się namiarami na ekipy. Te które tu wymienię są absolutnie przez nas polecane z czystym sumieniem:

    1. murarze - od fundamentów po więźbę - Piotr i Sylwek Majocha. Absolutnie zgrana ekipa, do niczego nie mogliśmy się przyczepić, kierownik budowy a jednocześnie nasz architekt nie mógł się nadziwić jak sprawnie i dokładnie został wymurowany dom oraz zrobiona więźba. Tynkarz chwalił, że ściany równe, dekarz chwalił, że więźba idealna
    Sylwek - 694327297
    Piotr - 512134864

    2. dekarze - Krzysztof Wielgus lub Krzysztof Płudowski - obie ekipy się znają i obie robią dobrze, K. Wielgus to fachowiec w swojej dziedzinie przez wielkie F. Pomagał, doradzał, podpowiadał (niekoniecznie tak aby jemu było najwygodniej, ale aby po prostu było zrobione na lata i porządnie), nie było miejsca na sztywne relacje inwestor - usługodawca, ale od początku czuliśmy, jakbyśmy się znali od dłuższego czasu i mieliśmy poczucie jakby Krzysiek robił po prostu dla siebie.
    Krzysztof Wielgus - 509310597
    Krzysztof Płudowski - 507612623

    3. tynki wewnętrzne - Pan Kazimierz - totalny ewenement! Pan Kazio jest grubo po 70 i robi tynki cem - wap SAM! Sam jeden nakłada szprycę, potem warstwę właściwą i na koniec z pomocnikiem zaciera to białkiem. Gładź jest zbędna. Cena bardzo konkurencyjna. Ale trzeba się przygotować na dłuższą robotę, bo Pan Kazio ma swoje tempo pracy (nasz dom ok 950m2 ścian - prawie 3 msce). za to tynki są tak równe że wszyscy pytają o namiary na ekipe. Jedynie mamy 2 czy 3 podwójne gniazdka troche nierówno obsadzone, ale będa one w kuchni pod płytkami więc nie ma problemu, ale to uwaga nie do P. Kazia ale do jego pomocnika. Aha, my namiar wyczailismy na białej liście Muratora i jak zobaczyliśmy Pana Kazia na żywo to się przeraziliśmy . Na pierwszy rzut oka Pan Kazio wygląda jak chucherko, które nie podniesie łąty, ale niech to Was nie zmyli, bo w tych wiotkich ramionach drzemie niezmordowana siła Pan Kazio sam sobie wybiera klientów, ale warto zadzwonić i zapytać.
    Pan Kazio - 505632620

    4. wylewki - robiliśmy wylewki z mixokreta i totalnie podpisuje się pod wszelkimi dobrymi opiniami nt. Pana Bogdana. Robiliśmy panele winylowe, pod które wylewki musiały być mega równe i parkieciarze nie mieli ani jednej uwagi. Aha, spotkałam sie z opinią, ze P. Bogdan bierze dużo robót kilkoma ekipami i to prawda - Pan Bogdan ma kilka ekip i nie zawsze robi osobiście, u nas np. doglądał osobiście wieczorami ekipę, ale my naprawdę nie możemy powiedzieć złego słowa na robotę. Trzyma poziom swoich ekip
    Pan Bogdan - 607893782

    5. elektryk - Grzegorz Gabler z Warki, ale dojeżdza aż za Warszawę. Nie możemy się do niczego przyczepić, robota zrobiona sprawnie, czysto, bez zbędnych zagmatwań kabli po ścianach. Grzesiek doradza, co jest szczególnie przydatne przy inwestorach niekorzystających z architekta i planują sami elektrykę (czyli my) ceny Wareckie co jest dodatkowym ogromnym plusem.
    Grzegorz Gabler - 505959334


    6. hydraulicy - polecani już wielokrotnie ludzie Michałą Jurczaka z MABOXA z Jaktorowa. ABSOLUTNIE fenomenalni. Robota wykonana wzorowo, pomocni, MYŚLĄCY (nie ma dla nich zę czegoś nie się nie da). Pan Michał (szef) podczas rozmowy w siedzibie firmy odpowiadał na wszelkie moje pytania cierpliwie i tłumaczył wszystko tak abym zrozumiała, podczas robót pojawiał też się na budowie dopieszczając nas i troszcząc się czy jesteśmy zadowoleni z roboty, za to Pan Piotr (szef ekipy) na budowie to złoto! Uratował nam koncepcję łazienki górnej, kiedy wszyscy mówili że się nie da, on po prostu to zrobił.
    Michał Jurczak - 600247016


    7. stolarka okienna, brama garażowa, drzwi wewnętrzne i rolety zewnętrzne - usługa kompleksowa zrobiona przez Klucz - Serwis z Grójca. Polecam kontaktować się bezpośrednio z szefem firmy Marcinem Łoskim. Były malutkie zgrzyty np. opóźnienie terminu montażu okien, ale jeśli chodzi o montaż to był wykonany wzorowo. Dodatkowo mimo podpisania protokołu odbioru okien, po killku dniach znalazłam kilka drobnych rys na ramie od HST i firma bez zająknięcia wymieniła nam ramki na nowe.
    Marcin Łoski - 510059839

    8. materiały budowlane kupowaliśmy w NORMIE w Mościskach k. Bemowa. Polecam kontakt z handlowcem Danielem - dobre ceny, wszystko do dogadania transporty na czas.
    Daniel handlowiec - 667989388

    9. no i chyba najważniejsze - architekt który był jednocześnie kierownikiem budowy - Pan Piotr Bamburski. robiliśmy projekt indywidualny, więc dokładnie wiedzieliśmy czego chcemy, Pan Piotr narysował dokładnie to o co prosiliśmy, cena jak za projekt indywidualny BARDZO konkurencyjna do innych wycen. Jako kierownik budowy, zawsze był na czas, dokładnie oglądał zbrojenia, wykopy , więźbę itp itd., proste zasady rozliczania za usługę kierownika budowy - polecamy
    Piotr Bamburski - 600234884


    Ogólnie pobudowaliśmy się dość szybko, wszystkie ekipy i materiały wyszukiwaliśmy sami, rozmawialiśmy z fachowcami, radziliśmy się wielu osób. Podczas każdego etapu na naszej budowie byli niezależni specjaliści i do niczego się nie "czepiali". my również byliśmy codziennie na budowie więc doglądaliśmy ekipy, niejednokrotknie mąż całe dnie spędzał na budowie robiąc swoje rzeczy, nie mieszając się do usługodawców, obserwując jednocześnie prowadzone prace. I proszę bez hejtu, bo nie chodzi mi tu o "patrzenie na ręce" , bo po kilku dniach naprawdę nabywaliśmy zaufanie do naszych ekip.


    ABY nie było ze wszystko u nas takie kolorowe to niestety nie mogę polecić ekipy od elewacji i ocieplenia budynku, mimo braku rażących błędów to ekipa bardzo nieuczciwa jeśli chodzi o pieniądze i liczenie "wykonanych metrów", ciężko się dogadać było, nieelastyczni i musieliśmy na wszystko im zwracać uwagę (twierdzili np że nie daje się kapinosu lub listew dylatacyjnych przy oknach), ale to historia na inny wątek...

    A dlaczego napisałam tak długi post? Bo sami czytaliśmy z wypiekami na twarzy fora z okolic Warszawy i szukaliśmy dobrych ekip. kilka ekip mamy z Białej Listy Muratora i uznałam, że teraz, kiedy u nas skończył sie etap budowy, podzielę się dobrze wykonaną robotą z innymi, którzy teraz są w naszej sytuacji sprzed roku

    życzę wszystkim powodzenia i to nie prawda, ze pierwszy dom buduje się dla wroga i że budowa prowadzi do rozwodów
    Patrycja M.

  14. #5674

    Domyślnie

    Cześć,

    Poszukuje ekipy do instalacji rekuperacji w okolicy Piaseczna. Czy macie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia?

  15. #5675

    Domyślnie

    Drodzy czytelnicy,

    jesteśmy na etapie SSZ, a nawet ciut dalej, bo po tynkach. To właściwy moment do wyrażenia swoich rekomendacji na białej liście.
    Lista wg. harmonogramu prac:

    Płyta fundamentowa - Grandherm Ślemieński Paweł https://plyty-fundamentowe.pl/

    Więźba WIĄZAR-DACH Jędras Wojciech

    Dach http://dachfalc.pl/ Krzysztof Naumiuk 693 263 172

    Okna Aprel http://www.aprel.pl/

    Elektryka Rafał Puchała 609 336 728 http://www.rafsystem.com/ sprawnie i fachowo, przed nami jeszcze trochę prac

    Instalacje i reku Ma-Box Michał Jurczak 600 247 016
    Świetny kontakt, profesjonalne podejście, ogromna wiedza, analiza co i jak rozwiązać Została do wykonania jeszcze rekuperacja, kotłownia i uruchomienie kotła.

    Tynki gipsowe wew. maszynowe - ANATAK z Raszyna 502 626 122
    Dobry kontakt, sprawnie i terminowo wykonana praca, dbałość o szczegóły - tynki moim zdaniem wyglądają super równiutko.

    To tyle na ten etap. Poszukuje natomiast kogoś do zabudów g-k oraz elewacji.

  16. #5676
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Nie napisalem gdzie sie budujesz ale z czystym sumienie polece Ci:

    Sufity - Jacek Kontraszuk - Yacek Poddasza - 506 498 596 (ambasador grupy prace wykonczeniowe na FB)
    Elewacje - Marian Tosnowiec z Brwinowa - 694 788 674
    --
    Parterowa stodoła pod Warszawą, pow. użytkowa 153m2m wys. 2,7-2,9m, silka 24+20cm grafit 0,031, strop podwieszany i zasypany 45-55cm celulozy 0,037, podłoga 19cm EPS100 0,038. OZC by Asolt ΦHL:6250W (bez CWU) / 41W/m2. Okna 3szybowe, szczelny montaż na taśmach. Pompa grunt on-off Ecopower C9 + CWU Kospel SWPC300, kolektor spiralny 4x200mb PE32, pompa uruchomiona w grudniu 2020, mieszkamy od grudnia 2021.

  17. #5677
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    Nie napisalem gdzie sie budujesz ale z czystym sumienie polece Ci:

    Sufity - Jacek Kontraszuk - Yacek Poddasza - 506 498 596 (ambasador grupy prace wykonczeniowe na FB)
    Elewacje - Marian Tosnowiec z Brwinowa - 694 788 674
    no tak... a nas to olales.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #5678
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    oj tam do razu olales - pisze kto mi robil elewacje, a ozdoby na niej to juz zupelnie inna sprawa Ale tak, Med-Bud mial duzy udzial w tworzeniu mojej elewacje, od doradztwa i zakupu tynkow az po montaz paneli kwarcowych i parapetow.
    --
    Parterowa stodoła pod Warszawą, pow. użytkowa 153m2m wys. 2,7-2,9m, silka 24+20cm grafit 0,031, strop podwieszany i zasypany 45-55cm celulozy 0,037, podłoga 19cm EPS100 0,038. OZC by Asolt ΦHL:6250W (bez CWU) / 41W/m2. Okna 3szybowe, szczelny montaż na taśmach. Pompa grunt on-off Ecopower C9 + CWU Kospel SWPC300, kolektor spiralny 4x200mb PE32, pompa uruchomiona w grudniu 2020, mieszkamy od grudnia 2021.

  19. #5679

    Domyślnie Szukam ekipy do stanu SSO na luty-kwiecien 2021

    Po 12 latach od postawienia pierwszego domu czas na drugi, chyba ten docelowy
    Szukam ekipy do SSO, start wiosna 2021.
    Budowa w okolicach Nadarzyna.
    Płyta fundamentowa i dom duży (>800m2), ale parterowy, choć dachy w większości płaskie, więc stropów też trochę. Ogólnie sporo żelbetu :-/

    Dzwoniłem dzisiaj do Mirek Gencel (dla zainteresowanych 502711910) - turbo fajna rozmowa, rzadko spotyka się takich fascynatów. Ale niestety terminy dopiero na drugą połowę 2023 roku )))

    Jutro jeszcze parę telefonów do wykonania zebranych z forum, ale już czuję, że się obudziłem z tematem SSO "trochę" za późno. Ktoś poratuje dobrym kontaktem?

  20. #5680

    Domyślnie

    Witam wszystkich.

    Na wiosnę planuję start przygody z budową domu. Czy ma ktoś może do polecenie jakąś sprawdzoną ekipę, która by wybudowała SSO lub SSW.
    Dom mały 200 m2 po podłodze. Parterowy z użytkowym poddaszem. Dwuspadowy dach.

    Pozdrawiam!

Strona 284 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony