dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 286 z 290
Pokaż wyniki od 5.701 do 5.720 z 5785
  1. #5701
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Mam do regulacji stolarkę firmy Słowińscy. Pakiety 3 szybowe z czego 2x HS . Okna sam ogarnąłem ale do HSów się nie dotykam bo to już chyba nie mój poziom i nie chcę nic zepsuć. Podobnie z drzwiami wejściowymi Okucia o jakiś zupełny wynalazek o nazwie Baka Protect 4000.

  2. #5702
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Może być ciężko, bo wg powszechnej wiedzy HS nie są regulowane, chociaż wspomniany serwisant od drewna kiedyś usuwał mi gwarancyjne zgłoszenie na przewiew. Konieczna praca była banalna, ale wymagała wiedzy/
    Simonswerki Baka to też dobra marka. 4000 wersja prosta w regulacji, ale przez to także wymaga fachowej diagnozy..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #5703

    Domyślnie

    Czy Robert Hawrylak (Selki) wciąż jest godny polecenia? Czytałem cały wątek, na początku zachwyt, później pojawiły się jakieś wątpliwości. Proszę o więcej opinii.

  4. #5704

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafaeelloo Zobacz post
    Czy Robert Hawrylak (Selki) wciąż jest godny polecenia? Czytałem cały wątek, na początku zachwyt, później pojawiły się jakieś wątpliwości. Proszę o więcej opinii.
    pracował u mnie 4 lata temu. nie polecam.

    inna sprawa - przez te 4 lata nie pojawiły się najmniejsze pęknięcia na ścianach z gk.

  5. #5705

    Domyślnie

    @jak_kolwiek, a robił u Ciebie ściany, czy sufity? I co jest nie tak, że nie polecasz?

  6. #5706

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafaeelloo Zobacz post
    @jak_kolwiek, a robił u Ciebie ściany, czy sufity? I co jest nie tak, że nie polecasz?
    1. źle położona wełna przy murłacie, kominach oraz wyłazie dachowym.
    2. zbyt ubogi stelaż (konstrukcja gk jest zbyt wiotka).
    3. zrobione niechlujne - widać górki na łączeniach płyt (niedoszlifowane), widać ubytki w szpachli na łączeniach. krzywo itp

    na pierwszy rzut oka tego nie było widać ale jak malowałem i robiłem wnętrze to dopiero wtedy dopatrzyłem się wszystkiego.

  7. #5707
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BETI 76

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Zielonki-Parcela
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    6

    Domyślnie

    JA NAPEWNO POLECA Roberta Hawrylaka i nie zgadzam sie co o nim piszesz
    Robił u kilkunastu moich znajomych i wszystko OK
    ALE SZANUJE TWUJ WPIS ....
    ALE JA SIĘ NIE ZGADZAM Z NIM
    A moze było zadzwonić żeby poprawił wiem że jak by co to napewno by się nie uchylał od reklamacji ale lepiej kogoś OBSMAROWAĆ
    I BYĆ Z TEGO ZADOWOLONYM
    Są różni wykonawcy ok ale są też różni INWESTORZY
    Umnie będzie wykonywał poddasze w lutym
    To mu wystawię adykwatną opinie do pracy
    Jak narazie ma u mnie dużego POZYTYWA
    POLECAM

  8. #5708

    Domyślnie

    Cytat Napisał BETI 76 Zobacz post
    JA NAPEWNO POLECA Roberta Hawrylaka i nie zgadzam sie co o nim piszesz
    Robił u kilkunastu moich znajomych i wszystko OK
    ALE SZANUJE TWUJ WPIS ....
    ALE JA SIĘ NIE ZGADZAM Z NIM
    A moze było zadzwonić żeby poprawił wiem że jak by co to napewno by się nie uchylał od reklamacji ale lepiej kogoś OBSMAROWAĆ
    I BYĆ Z TEGO ZADOWOLONYM
    Są różni wykonawcy ok ale są też różni INWESTORZY
    Umnie będzie wykonywał poddasze w lutym
    To mu wystawię adykwatną opinie do pracy
    Jak narazie ma u mnie dużego POZYTYWA
    POLECAM
    wow, śmierdzi kolesiostwem

    "napewno"- na pewno
    "TWUJ" - TWÓJ
    "adykwatną" - adekwatną
    "narazie" - na razie


  9. #5709
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BETI 76

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Zielonki-Parcela
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cieszę się że ktoś jest lepszym pisarzem ortografii
    Ale chodzi o co innego
    SŁABO ŻE MAŁO ŁUDZI ZROZMIAŁO

  10. #5710
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Ale co miało zrozumieć? Ze robisz wykonawcy krecią robotę ł? Tak masz rację akurat to ludzie zrozumieli. U mnie Selki też robił gips kartony, jestem zadowolony z wykonania ale w życiu nie ośmieliłbym się chwalić wykonawcy zanim coś u mnie zrobi. U ciebie ma robić w lutym.... Kilkunastu znajomych nie skomentuję bo szkoda klikania w klawisze. Masz po prostu zerową wiarygodność i nikt przy zdrowych zmysłach nie wziąłby twojego posta na poważnie. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że w ten sposób tylko podkopujesz fachowość wykonawcy.

  11. #5711

    Domyślnie ekipa do wymiany okien

    to moj pierwszy wpis na forum (szukalem ale nie znalazlem odpowiedzi)

    czy na forum jest polecana jakas ekipa do wymiany okien + do wybicia dwoch dodatkowych?

    pozdr,
    orzechowski

  12. #5712
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał orzechowski Zobacz post
    to moj pierwszy wpis na forum (szukalem ale nie znalazlem odpowiedzi)

    czy na forum jest polecana jakas ekipa do wymiany okien + do wybicia dwoch dodatkowych?

    pozdr,
    orzechowski
    Aprel forumowy Stary
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  13. #5713

    Domyślnie

    Cześć. Czy możecie polecić projektanta do zaprojektowania sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych? Najchętniej powiat otwocki. Pozdrawiam.

  14. #5714
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zeuskk

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Chynów
    Kod pocztowy
    05-650
    Posty
    10

    Domyślnie

    Na jesień tego roku chcielibyśmy zacząć budowę domu jednorodzinnego 160m2, prosty z poddaszem i dwuspadowym dachem. Poszukujemy póki co murarzy lub ekipy co wykona wszystko od budowy po wykończenie z okolic Grójca, budowa w Chynowie. Czy ma ktoś sprawdzone kontakty? Może ktoś zna murarza Piotra Wichę? Wyceny dostajemy w granicy 60tys pod więźbę bez pokrycia. Ktoś coś taniej i sprawdzone?

  15. #5715

    Domyślnie

    U mnie sprawdził się dobrze https://www.projektprzylacza.pl/kontakt Być może powiat otwocki również obsłuży.

  16. #5716

    Domyślnie Elewacja

    A czy ktoś z Państwa może polecić firmę do wykonania elewacji zewnętrznej styropian grafit 18cm, z elementami deski odciskanej w tynku, boni?
    Ostatnio edytowane przez katinka74 ; 16-01-2021 o 19:53

  17. #5717

    Domyślnie

    Z końcem zeszłego roku skończyliśmy SSO.
    Spokojnie mogę polecić naszego wykonawcę (jedna ekipa od fundamentów po pokrycie dachowe).
    Grzegorz Krzywiec 504 411 721
    Robota wykonana bardzo solidnie, działa na południu mazowsza.

    Edit:
    Jestem po tynkach, wciąż polecam ekipę od SSO
    Ostatnio edytowane przez mleko ; 22-05-2021 o 16:12

  18. #5718

    Domyślnie

    Z chwaleniem murarzy sugeruję poczekać do momentu wykonywania tynków. Wtedy się okaże z jaką jakością wykonali swoją pracę.

  19. #5719

    Domyślnie

    Zna ktoś firmę, która wykona wiatę garażową.
    Miał być garaż na 2 samochody, ale niestety mieści się jeden. Szukam sprawdzonej firmy od dłuższego czasu - nie znalazłam.

  20. #5720

    Domyślnie

    Cześć, poszukuje dobrej ekipy dekarzy oraz cieśli. Proszę o polecenia. Wiarygodnych i z profesjonalnym podejściem do zleceniodawcy Budowa powiat otwocki.

Strona 286 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony