dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 287 z 290
Pokaż wyniki od 5.721 do 5.740 z 5785
  1. #5721
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał katinka74 Zobacz post
    A czy ktoś z Państwa może polecić firmę do wykonania elewacji zewnętrznej styropian grafit 18cm, z elementami deski odciskanej w tynku, boni?
    My ogarniamy takie elewacje, ale nie odciskamy deski - bo robimy to dobrze dlatego deski klejone a nie odciskane

  2. #5722
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anouk5

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-119
    Posty
    15

    Domyślnie

    Czy ktoś z Państwa może polecić sprawdzonego kierownika budowy? Budowa w okolicach Pruszkowa. Zależy mi na kimś, z kim jest dobry kontakt, kto doradzi, podpowie w razie problemów, a nie tylko pojawi się kilka razy na budowie i złoży podpis w dzienniku.

  3. #5723

    Domyślnie

    Możecie polecić ekipę od elewacji, która zrobi ocieplenie ze styropianu, siatkę, klej, tynk mineralny i pomaluje całość farbą silikonową? Domek jest niewielki, parterowy, więc może dałoby radę ogarnąć robotę w tym roku.

    Fighter, do Ciebie napisałam już maila w tej sprawie, ale wciąż nie mam odpowiedzi.

    Pozdrawiam

  4. #5724
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał anouk5 Zobacz post
    Czy ktoś z Państwa może polecić sprawdzonego kierownika budowy? Budowa w okolicach Pruszkowa. Zależy mi na kimś, z kim jest dobry kontakt, kto doradzi, podpowie w razie problemów, a nie tylko pojawi się kilka razy na budowie i złoży podpis w dzienniku.
    Tomasz Hofman. 603 123 326 Z tego co pamiętam mieszka w Pruszkowie albo okolicach. Nadzorował moją budowę i mogę go polecić

  5. #5725
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie Architekt poszukiwany

    Szukam architekta do projektu indywidualnego. Proszę o sprawdzone kontakty.

  6. #5726
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Szukam architekta do projektu indywidualnego. Proszę o sprawdzone kontakty.
    no nie mow ze cos nowego budujesz
    tak wogole jak tam Twoja elewacja sie miewa ?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  7. #5727
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Halszka Zobacz post
    Możecie polecić ekipę od elewacji, która zrobi ocieplenie ze styropianu, siatkę, klej, tynk mineralny i pomaluje całość farbą silikonową? Domek jest niewielki, parterowy, więc może dałoby radę ogarnąć robotę w tym roku.

    Fighter, do Ciebie napisałam już maila w tej sprawie, ale wciąż nie mam odpowiedzi.

    Pozdrawiam
    przez te podwyzki cen styropianu luty/marzec teraz my jestesmy sparalizowani mailami i telefonami. zadzwon prosze w wolnej chwili 661071502 podam Ci takiego maila mojego technicznego - ktory ma tylko kilka osob - tam jak cos sie pojawia to mam szanse to ogarnac. bo te ogolne skrzynki obecnie sa po prostu zawalone i tego nie da sie ogarnac.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #5728
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    no nie mow ze cos nowego budujesz
    tak wogole jak tam Twoja elewacja sie miewa ?
    No zamierzam znów coś postawić tym razem na sprzedaż.
    Elewacja ok. Co miałoo odpaść odpadło, Część sam poprawiłem na pozostałe drobnostki nie mam czasu. Reszta się 3ma.
    Korzystając z okazji podpowiedz czym zmyć glony z tynku bo ten karbonowy Caparol zielenieje od północnej strony jak zły

  9. #5729
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    No zamierzam znów coś postawić tym razem na sprzedaż.
    Elewacja ok. Co miałoo odpaść odpadło, Część sam poprawiłem na pozostałe drobnostki nie mam czasu. Reszta się 3ma.
    Korzystając z okazji podpowiedz czym zmyć glony z tynku bo ten karbonowy Caparol zielenieje od północnej strony jak zły
    Caparol Capatox, tez kurde zauwazylem ten trend :/ co ciekawe nie u wszystkich
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  10. #5730
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Wekto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    786

    Domyślnie

    Dopisuję się do listy zieleniejących Caparoli

    Marcin, ten tynk Sain na pewno brał od Ciebie


    BTW przeczytałem sposób użycia tego Capatoxu. Nie zalecają użycia oprysku. Nie ma czegoś czym mogę spryskać powierzchnię a glony jakoś znikną w magiczny sposób?

  11. #5731

    Domyślnie

    dlugi czas tu nie pisalem,od tego forum odcialem sie dawno.widac ze powoli zanika.wiekszosc wykonawcow dala sobie spokoj.Nawet Rom-Kom jest tu juz niszczony,zostali tu tylko nieliczni."Teka wraca do lask"

  12. #5732
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    To że to forum zanika nie ma nic wspólnego z tym co się tu wypisuje . Po prostu w dobie facebooka, tiktoka, i innych podobnych kanałów komunikacji, fora dyskusyjne tracą na popularności. To naturalny proces i nie sądzę by miało się to zmienić.

  13. #5733
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Co prawda nie na temat, ale od dawna tak się dzieje jak piszecie... z tym, że mi się już przejadły "licytacje" na fb i zdecydowanie wolę dyskusję tu. Znacznie bardziej rzeczowe i z większym potencjałem.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #5734

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    To że to forum zanika nie ma nic wspólnego z tym co się tu wypisuje . Po prostu w dobie facebooka, tiktoka, i innych podobnych kanałów komunikacji, fora dyskusyjne tracą na popularności. To naturalny proces i nie sądzę by miało się to zmienić.
    to chyba nie do konca to.ja juz tu 2 lata nie pisze,a dalej mam budujacych z forum.kiedys bylem chwony,co dzien po 150250metrow wylanych pisadzek.pisalem,doradzalem non stop,siedzialem tu po pracy,zona krzyczala na mnie,nie mialem czasu dla corki,czy zrobic swoje kolana,na pomiarach bylem o 5 rano w niedziele,objezdzalem 5-7 Waszych budow.lalem.u autorusa i wielu wielu innych.znalazlo sie dwoch ,trzech, co napisalo jakies glupie komentarze,jefen juz dwa lata mial komus zdjecia wyslac mojej roboty-znalazl sie inwestor wally 666,ktoremu dzoekuje za szczery komentarz.a u jednego nawet nie bylem(slawko)facet non stop smaruje mnie w komentarzach..Teka sobie odpuscil juz te forum.znajdzie soe inwestor ktory krytykuje nawet Rom-Koma ktory byl tutaj dla mnie niezniszczalny.milion pozytywnych komentarzy.Hubert Sain juz tutaj nie pisza.a kolega fighter ktory kilka lat temu ,,sprzedal mi takie posadzki u psychicznego inwestora dalej tutaj pisze....prawie wszyscy ktorzy z Was buduja domy sa anonimowi,smaruja nam dupsko.lata ciezkiej pracy imie na ktore pracujemy,znika z pierwszym negatywnym komentarzem.na stu z Was zadowolonych jeden napisze nam pozytywny komentarz.,dlatego np mi juz sie nie chce tutaj byc. zycze wszystkim,prawdziwych super domow,super chlopakow ktorzy Wam zbuduja,czy wykoncza domy,ale jak ktos na prawde cos dobrze zrobi piszcie,bez wyjatkow,bo za jakis czas znajdzie sie jakis frajer ktory znajdzie cos zeby ich ujeb....c.pozdrawiam

  15. #5735

    Domyślnie

    Napisał agb Zobacz post
    Ja z kolei szukam ekipy od wylewek z miksokreta. Byle nie teka.
    a czym teka ci podpadł, że byle nie on ?

    Avatar agb

    agb napisał:
    31-07-2019 13:58
    Domyślnie
    Kiedyś wrzucę zdjęcia i więcej napiszę. Teraz mogę powiedzieć, że to najgorsza ekipa na budowie do tej pory.

  16. #5736

    Domyślnie

    Cytat Napisał teka Zobacz post
    Napisał agb Zobacz post
    Ja z kolei szukam ekipy od wylewek z miksokreta. Byle nie teka.
    a czym teka ci podpadł, że byle nie on ?

    Avatar agb

    agb napisał:
    31-07-2019 13:58
    Domyślnie
    Kiedyś wrzucę zdjęcia i więcej napiszę. Teraz mogę powiedzieć, że to najgorsza ekipa na budowie do tej pory.
    czekam na te zdjecia inaczej zglaszam sprawe na policje?

  17. #5737

    Domyślnie

    Jutro bedzie wylewki robil u mnie forumowy TEKA wiec bede mogl dac znac jak wyszlo.
    U mnie też robił. Jesli nic się nie zmienilo to już dziś Panu współczuję


    napisal
    tegopanazonazdradza ?

  18. #5738

    Domyślnie

    tegopanażonazdradza Zobacz post
    U mnie też robił. Jesli nic się nie zmienilo to już dziś Panu współczuję
    A kiedy robił? Jakoś ostatnio?
    Co zepsuł?


    tegopanazonazdradza...

  19. #5739

    Domyślnie

    Panie -tegopanazonazdradza.....konkretnie.gdzie robilismy posadzki,co jest zle,kuedy,jakies zdjecia.taki nick jak Pana?wspolczuje,problemy z zonami nie na tym forum.czekam na jakis konkret z Pana atrony.dwa lata mbie tutaj nie bylochcialbym konkretnie sie cos dowiedziec.mysle ze nie doczekam sie szybko odpowiedzi,odpisze na priv.
    jesli nie doczekam sie odpowiedzi zglosze te pomowienia ma policje.czas skonczyc te chore pomowienia ktore cala Polska czyta

  20. #5740
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    teka fajnie ze wrociles
    a faktycznie pamietam , ze byl taki epizod, najlepsze jest to, ze ja sie z tym inwestorem mega fajnie dogadywalem, nie pamietam nawet u kogo to bylo - ale wiem, ze bylem bardzo zaskoczony ze Ty sie nie mogles dogadac.
    Natomiast teraz mnie to nie dziwi - dosc czesto jestem po forumowym starym na budowie i generalnie tez czasami mamy mieszane uczucia co do naszych klientow, raz jemu pracuje sie fantastycznie, mi po nim tak sobie - jezeli chodzi o relacje z zamawiajacym
    a czasami jest odwrotnie, wchodze na budowe i widze ze Aprel montowal okna i sobie gadamy - i okazuje sie ze on mial "pod gorke" a ja fantastycznie wspominam budowe.

    Wally666 sporo starej gwardii forumowej sie znalazlo u niego. Yacek Poddasza ktory juz tu praktycznie wcale nie zaglada, my bylismy na kawalku elewacji (panele), Ty byles z posadzkami, ciekawe kto jeszcze z brygady forumowych wykonawcow.

    Ale fakt, jakos tak coraz mniej na tym forum tego starego klimatu, lataja hejterzy, poszukiwacze "do czego by sie tu przyczepic" etc.

    Po takich 2 spektakularnych zadymach tu na forum - BMS i jareko faktycznie zmienilo sie sporo - tamte akcje byly bardzo ciezkiego kalibru i ciagnely sie bardzo dlugo. Ilosc jadu wylanego tam byla zdumiewajaca.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 287 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony