dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 290
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 5785
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał josephineb
    moge polecic swietna ekipe od mebli kuchennych, szaf wnękowych i wolnostojących.

    Wszystko potrafia zrobic "pod wymiar" i sa naprawde swietni.

    Do tego cena i jakosc sa SUPER - warto u nich zamowic meble.

    namiar to P. Daniel 609-541-081

    pozdrawiam
    j_b
    hmm, tylko dwa posty na Forum i oba wychwalajace "ekipe od mebli kuchennych" . Mysle ze wiekszosc Forumowiczow zniecheci ten sposob reklamy...

  2. #62

    Domyślnie

    nie chodzi o reklame

    w moim poprzednim mieszkaniu dwie ekipy poprawialy jedna po drugiej a ile mialam przez to problemow.

    z tymi ludzmi nie ma zadnych problemow.
    Czemu mam o tym nie pisac?

    inni to robia i nikt ich za to nie gani

  3. #63

    Domyślnie

    josephineb,
    Zasada jest prosta - jesli reklamujesz to w Dziale Ogloszen - a jesli nawet poza tym dzialem to przynajmniej otwarcie np. polecam firme brata, szwagra, tescia czy tez meza... Bedzie fair wobec innych uzytkownikow Forum i nikt Cie nie bedzie za to ganil.
    Ale skoro twierdzisz ze to nie jest reklama to mi wybacz - ale Twoje wszystkie posty na Forum wychwalaja jedna i ta sama firme...

    Pozdrawiam,

  4. #64
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    veech'u

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    162
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Mam podobne wrazenie
    8/8 stawiam na męża

  5. #65

    Domyślnie

    oto moje przemyslenia- generalnie jest to ogrpmny problem na foru z tymi kryptoreklamami- otoz ja na przyklad polecam ekipe, ktora buduje mi dom. i dzonili do majstra ze 20 osob z forum- nikt go nie wybral, bo z tego co majster mi mowi to jest po prostu dla nichza drogi.
    drugi przypadek- przyjechal do mnie nijaki skrol- polecany przez forumowiczow hydrulik. byl tanszy od tego ktory u mnie robi, ale dal mi liste osob, ktore niby go polecają. zadzownilem do kobiety z bialoleki, bo niby blisko, chcialem podjechac i pogadac o skrolu. i co- niespodzianka- kobieta w niecenzuralnych slowach podsumowala tego pana.

    wiec jak weryfikowac tychze wykonawcow- nie wiem. chyba tak- redakcja powinna zrobic swoja liste wykonawcow , z certyfikatem. ci powinni byc raz w roku weryfikowani. w zamian za reklame przez muratora powinni byc oblozeni podatkiem na rzecz redakcji - np. 2000 rocznie.
    klienci powinni dzownic do muratora i raportowac wykonawcow. proste - proste a jakie potrzebne.
    bo generalnie w polsce 70 % budow robimy samai a 100% porazek to wina zlych wykonawcow.

  6. #66

    Domyślnie

    podobno krytykowac najlatwiej!! Jak widac powyzej!!

    a mi sie wydawalo, ze to forum o wykonawcach solidnych bardziej czy tez mniej...
    ale pewnie sie mysle, skoro zostałam w ten sposob skrytykowana.

    a generalnie koncze sie przebudowywac i moge jeszcze dac namiary na hydraulika - jak tylko skonczy, ekipe od tynków i malarza jak skoncza reszte pomieszczen, w tej chwili w mowym mieszkaniu moge korzystac tylko z kuchni.

    I robota tych panow mi sie podoba. Wiec o tym napisalam
    Jesli dzieki temu zarobia wiecej! TO SUPER!!!
    czemu swoja ciezko zarobiona kase mam placic partaczom!!!!
    a potem narzekac?????

  7. #67

    Domyślnie Polecam ekipę z Ukrainy - murarzy i tynkarzy

    Robią solidnie i tanio. Widziałem jak pracowali u sąsiada. Efekty ich pracy na prawdę godne pochwały. Po zimowej przerwie przyjeżdżają do Polski na początku maja i będą stawiać mi garaż i robić elewację domu, więc pod koniec maja są do dyspozycji. Robią tylko w okolicach Warszawy. W Polsce pracują od 9 lat. Jesli chodzi o ceny, to musicie rozmawiać bezpośrednio z nimi (po polsku gadają):
    +380343121755 - Iwan (pożecie powołać się na Aleksa z Czosnowa)

    PS. Ciężko ich zostać w domu, ale zauważyłem że ok. 7 rano zazwyczaj są na miejscu.

  8. #68

    Domyślnie Re: Polecam ekipę z Ukrainy - murarzy i tynkarzy

    Cytat Napisał Kiebo
    Robią solidnie i tanio. Widziałem jak pracowali u sąsiada. Efekty ich pracy na prawdę godne pochwały. Po zimowej przerwie przyjeżdżają do Polski na początku maja i będą stawiać mi garaż i robić elewację domu, więc pod koniec maja są do dyspozycji. Robią tylko w okolicach Warszawy. W Polsce pracują od 9 lat. Jesli chodzi o ceny, to musicie rozmawiać bezpośrednio z nimi (po polsku gadają):
    +380343121755 - Iwan (pożecie powołać się na Aleksa z Czosnowa)

    PS. Ciężko ich zostać w domu, ale zauważyłem że ok. 7 rano zazwyczaj są na miejscu.
    czyli co wlasciwie robia?

  9. #69

    Domyślnie

    Tak jak w temacie - robią mury i tynki (wewnętrzne i zewnętrzne).

  10. #70
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mroowa30

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    8

    Domyślnie Płyta fundamentowa

    Witam poszukuję ekipy do zrobienia płyty fundamnetowej w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego od strony Warszawy

  11. #71
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mroowa30

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    8

    Domyślnie Re: Płyta fundamentowa

    Cytat Napisał mroowa30
    Witam poszukuję ekipy do zrobienia płyty fundamnetowej w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego od strony Warszawy
    W tym roku na jesień

    a w przyszłym roku wiosna dom w systemie ytong

  12. #72

    Domyślnie

    poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza i gips-kartonów

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza i gips-kartonów
    ja mam podobny problem jak Ty, nawet juz dzwoniłam do kilku osób polecanych na forum i co? - ano u wszystkich jest jakis problem - bo za wczesnie dzwonie, a to za późno dzwonie bo przeciez ma juz poumawianych klientów, a to za daleko bo trzeba przejechac z Białołeki do Wesołej, a to budowa po drugiej stronie Wisły itd. Wszedzie jest jakies ale. Widocznie wykonawcy mają tak duzo pieniędzy,ze w zasadzie klient jest zbędny. Nikt nawet nie wyraził chęci zobaczenia co by wchodziło w zakres prac.
    No ale cóz szukam dalej.

  14. #74
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał myszkaxs
    Cytat Napisał izat
    poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza i gips-kartonów
    ja mam podobny problem jak Ty, nawet juz dzwoniłam do kilku osób polecanych na forum i co? - ano u wszystkich jest jakis problem - bo za wczesnie dzwonie, a to za późno dzwonie bo przeciez ma juz poumawianych klientów, a to za daleko bo trzeba przejechac z Białołeki do Wesołej, a to budowa po drugiej stronie Wisły itd. Wszedzie jest jakies ale. Widocznie wykonawcy mają tak duzo pieniędzy,ze w zasadzie klient jest zbędny. Nikt nawet nie wyraził chęci zobaczenia co by wchodziło w zakres prac.
    No ale cóz szukam dalej.
    nie to, że dla wykonawcy klient jest zbędny,
    a może podejdź do tego w taki sposób,
    to Ty podtrzebujesz teraz wykonawcy, sądzisz, że on rzuci wszystkich poumawianych bo potrzebujesz fachowca,
    nie jest tak na fachowca niestety się czeka,
    zaspałaś,
    życzę szczęścia w poszukiwaniach

  15. #75

    Domyślnie

    kto zaspał Andrzejku?
    ja mam jeszcze dużo czasu

  16. #76
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mroowa30

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    8

    Domyślnie Re: dobry wykonawca wawa

    Cytat Napisał 71kkk
    polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk
    Proszę o namiar na priva

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1950
    nie to, że dla wykonawcy klient jest zbędny,
    a może podejdź do tego w taki sposób,
    to Ty podtrzebujesz teraz wykonawcy, sądzisz, że on rzuci wszystkich poumawianych bo potrzebujesz fachowca,
    nie jest tak na fachowca niestety się czeka,
    zaspałaś,
    życzę szczęścia w poszukiwaniach
    Być moze nie do końca jasno sie wyrazilam stosując skróty myslowe. To nie ja zaspałam. Wrecz przeciwnie, do wielu wykonwaców dzwonilam w lutym z terminem na lipiec, tak jak wiekszość osób radzilo na forum z duzym wyprzedzeniem, ale od wszystkich sie odbijałam z twierdzeniem ,ze za wczesnie, zadzownic na m-c przed robota a on bedzie pamietał ,ze ja dzwoniłam. A kiedy dzwoniłam teraz i tak jeszcze z wyprzedzeniem 2 miesięcznym do tych samych osób co wczesniej uslyszałam to co napisałam.

  18. #78
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mroowa30

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy wątek. Wiedziałem że, mogę tu liczyć na pomoc

  19. #79
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertus
    Osobiście mogę polecić:
    (-)Zbycha - znanego z naszego forum. Solidna robota i profesjonalne doradztwo
    Podpisuję sie pod tym "obiema rencami" - mimo, że nie jestem inwestorem u którego coś wykonywał i nie znam proponowanych cen- mogę potwierdzić wyjatkową estetykę wykonania- wszystko równo i dokładnie.
    Mam porównanie jakości z innymi "alarmiarzami", gdzie widziałem nieraz otwory w oknach pod kontaktrony "wydłubywane" chyba dłutem lub przecinakiem , kable prowadzone zygzakiem przez pół ściany... więc mogę śmiało coś wydukać o fachowości Zbycha

  20. #80

    Domyślnie

    zdublowałam to co poniżej, dodam,że glazurnik nazywa się Lesław Judka

Strona 4 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony