dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    niuta

    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Posty
    4

    Domyślnie

    Chciałabym zamówić prenumeratę pism i chciałabym się dowiedzieć czy dochodzą na czas, ew są wcześniej niż w kiosku, czy są jakieś prezenty i bonusy? Wiadomo, że w reklamie zawsze jest cacy, a potem schody... Może jednak lepiej kupować pismo w kiosku?

  2. #2

    Domyślnie

    Dochodzą punktualnie. Nawet przed czasem, bo z miesięcznym wyprzedzeniem. Koło 17 przychodzi numer z następnego miesiąca
    Gadżetów nie dają Bartek

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Małe sprostowanie - ja ta\m jakieś gadżety dostałam, np. w zezsłym roku niespodzianka - kaseta wideo o budowie domów modelowych. Do Dobrego Wnętrza też czasami coś dołączają - no i niby dostaje się filiżankę z Rosenthala, mnie się nie poszczęściło...
    Pronumerata jest tańsza, co do czasu - to bywa różnie, czasami Murator jest już dawno w kiosku a mój egzemplarz jeszcze nie dotarł, ale ostatnio dostaję numery na kilka dni przed ukazaniem się Muratora w kioskach. Dla mnie liczy się przede wszystkim wygoda. Nie trzeba pamiętać o zakupie i szukać w kioskach, EMPIK itp.
    Pozdrawiam,
    gaga2

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Jeżeli wrócę do prenumeraty, to tylko przez dostęp on-line, bo często wyjeżdżam i to by mi się przydało. Jak skończyła mi się ostatnia prenumerata, to kupowałem numery w Salonie za pół ceny A co - nie muszę mieć pachnącego farbą numeru.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Tez bym tak robila jak bym mieszkala w W. lub P.


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: AgnesK dnia 2003-01-19 21:53 ]</font>

  6. #6

    Domyślnie

    Ja się musze niestety przyznać, że 3 numery (prenumeruje od półtorej roku), nie dotarły do mnie. Po kontakcie z redakcją, otrzymywałem zapewnienia, że numer został wysłany. Nie mam powodu, żeby nie wierzyć, totez zacząłem szukać przyczyny gdzie indziej i ... zwaliłem winę (sam dla siebie) na pospolitych okradaczy skrzynek. Redakcja mimo to wysłała mi wszystkie brakujące numery bez dodatkowych opłat. Zmieniłem adres do korespondencji (do rodziców) i powinno być wszystko ok.
    Przy okazji: przypomniało mi się jak w "Alternatywy 4" gospodarz domu Anioł przeglądał mieszkańcom korespondecje ze skrzynek wybierając ją "od tyłu".
    Nawet, hehe, (sam się z siebie śmieje) poleciałem sprawdzić, co jest z tyłu, ale tam jest ... podwórko - teoria upadła.
    Pozdrowienia
    B.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony