dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie

    Taką zerówkę lub przedszkole ). Bartek

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Administruję własnym forum (nawet jeszcze istnieje) z takim wynalazkiem. Generalnie nie sprawdził się. Niektórzy po prostu nabijali licznik, pisząc jednowyrazowe posty do momentu przekroczenia limitu. I tyle.

  3. #3

    Domyślnie

    Również myślę, że to marny pomysł.

  4. #4

    Domyślnie

    Chyba niestety lepszym jest administrator, który pewne wątki poprzenosi a inne wypowiedzi pomyłkowe pokasuje.
    Gdzieś też widziałem, że moderatorem był użytkownik (a nie ktoś z Redakcji).

  5. #5

    Domyślnie

    też sądzę, że to przedszkole jest chybionym pomysłem

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Bartt - po pierwsze masz 30 minut na usunięcie swojej wypowiedzi, a poza tym każdy może napisać do modertora, by usunął jego wątek. Ja też się pomyliłem )

  7. #7

    Domyślnie

    O tych 30 min. to ja już wiem, ale teraz moje pytania są przemyślane. Ktoś, kto zaczyna i strzela pytaniami na oślep na pewno nie wie, że wiadomość usunąć można i nie widzi, że zaśmieca forum
    PS Wychodzi na to, że z przedszkola nici. Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Hej doświadczeni! Powiedzcie jak usunąć nieciekawą wiadomość własną proszę ! Takiej wiedzy jeszcze nie mam...
    dzięki
    pa

  9. #9

    Domyślnie

    Pyzia w każdej chwili możesz ją edytować i backspacem wyczyścić, ponadto w ciągu 30 min można ją całkowicie usunąć ale to sama musisz przetestować, ja jeszcze nie próbowałem, bo w tej chwili nie mam już takiej potrzeby. Pozdrawiam
    PS. A jak twój projekt? Chyba był z horyzontu? Jakieś postępy?

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Myślę, że błędy popełniane przez nowych Forumowiczów /niepotrzebne otwieranie nowych wątków/ wynika ze zbyt ogólnego znaczenia wyrażenia "nowa wiadomość". Może by spróbować zmienić np. na "nowy temat".

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    A ja myślę, że skoro każdy z nas popełniał takie błędy na początku i nikt nam nigdzie nie kazał "czekać", aż dojrzejemy, to teraz wypada nie przesadzać z "porządkiem" na forum i być tolerancyjnym. Jeśli widzicie, że ktoś właśnie się w taki sposób pomylił to zwróćcie uwagę (w miły sposób) a napewno tego błędu więcej nie powtórzy.

    Alicja

  12. #12

    Domyślnie

    On 2003-01-29 21:52, Bartt wrote:
    Pyzia w każdej chwili możesz ją edytować i backspacem wyczyścić, ponadto w ciągu 30 min można ją całkowicie usunąć ale to sama musisz przetestować, ja jeszcze nie próbowałem, bo w tej chwili nie mam już takiej potrzeby. Pozdrawiam
    PS. A jak twój projekt? Chyba był z horyzontu? Jakieś postępy?
    Bartt dzięki za wskazówki; edytować umiałam, ale kiedy chciałam skasoawać wiadomość (nie backspace'm) to wyskakiwał mi error. Wierzba II już zaadaptowana czeka na pozwolenie na budowę i na czerwiec.
    Pozdrawiam i nie mogę się powstrzymać od uwagi, że chyba chcesz przegonić lidera Frankai ilością wiadomości ?...
    pyzia

  13. #13

    Domyślnie

    dzielenie forumowiczow na rownych i ... rowniejszych badz zolnierzy i generalow to kiepski pomysl, przerabiany o ile dobrze pamietam w pewnym ustroju, ktory, zdawac by sie moglo, bezpowrotnie przeminal.
    Pewne reperkusje jeszcze tu i owdzie daja sie odczuc, o zgrozo nawet wsrod budujacych

    James B.



Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony