dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 119 z 119
  1. #101

    Domyślnie

    Nie wiem, czy ktos już poruszał tą kwestię, ale trzeba uważać na kolory bieli różnych producentów. Cersanit ma biel wchodzącą w niebieski, natomiast Koło, Roca itp. mają biel wchodzącą w żółty. Nie polecam więc łączyć Cersanitu z innymi firmami.

  2. #102

    Domyślnie

    hmm... no nie zgodze się! cersanit i roce to ja połącze ale koła z niczym! kolor kremowy a z czasem ma tendencję do zółknięcia przy oświetleniu dziennym (słoneczne miejsca) deski to juz całkowita masakra.

    a co do zacieków na wannie i umywalki wystarczy raz na 2-3 miesiące pryskać "glass protectorem" z Radaway lub kupić "impregnat łazienkowy" z Hg i wszystko pięknie spływa. Nie trzeba przepłacać za powłoki różne

    ps. szybka przednia w autku tez ma się dobrze po takim pryskaniu

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Napisał brachol Zobacz post
    a może ma ktoś Duravit? Coś na ten temat?
    hej, ja mam duravit i jestem baaardzo zadowolona miska starck 3 i umywalka dcode 105cm szerokości

  4. #104
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał skat Zobacz post
    hej, ja mam duravit i jestem baaardzo zadowolona miska starck 3 i umywalka dcode 105cm szerokości
    oki
    dzięki
    Ja chciałem miske dcode i pewnie umywalkę podobnie

  5. #105

    Domyślnie

    A ja mam miskę wc z Koło Style i wymysliłam sobie do tego umywalkę nablatową z Cersanitu - Iryda - podoba mi się, bo ma kształty lekko zaoblone, nie chciałam typowo nowoczesnej, kanciastej.
    Miska z Koła już zamontowana, a nad umywalką myślę. Wyżej czytam o różnych odcieniach bieli - i nie wiem czy ryzykować.
    Potrzebna mi jest szeroka na 80 cm.
    Co myślicie?
    A może macie jakieś inne zestawienia z Koło Style?

  6. #106

    Domyślnie

    Czy ma ktoś WC Rimfree? Rozwiązanie to wydaje się dość praktyczne ale czy mógy się ktoś wypowiedzieć jak jest w praktyce?

  7. #107
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szklana89

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Rydułtowy
    Posty
    4

    Domyślnie

    hmmm ja nie mam choc widziałam na lazienkaplus.pl w dobrej cenie i też rozważam zakup

  8. #108

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Napisał szklana89 Zobacz post
    hmmm ja nie mam choc widziałam na lazienkaplus.pl w dobrej cenie i też rozważam zakup
    weź nie spamuj

    Moja znajoma wymarzyła sobie umywalkę z Bolesławca. "Bo ceramika nie znaczy biel" Wg mnie OK, jakościowo i z wyglądu. Zastanawiam się tylko nad tym, czy taki design się nie znudzi po czasie...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1383543_648169111894478_186875750_n (aza).jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	225313

  10. #110

    Domyślnie

    Jak na razie wymyśliłam, że kupię
    wanne Duravit D-code
    umywalke Koło Twins
    wc + bidet- KołoPrimo

    Myślicie, że będzie dobrze? Niestety nie widziałam ich na żywo

  11. #111
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    Jak na razie wymyśliłam, że kupię
    wanne Duravit D-code
    umywalke Koło Twins
    wc + bidet- KołoPrimo

    Myślicie, że będzie dobrze? Niestety nie widziałam ich na żywo
    To wybierz się do salonu i obejrzyj

    Umywalki mają fajny design.
    D-code - prostokątną czy narożną?
    wc + bidet - podobnie jak umywalka. A nie zastanawiałaś się nad deską myjącą czyli 2w1?

  12. #112

    Domyślnie

    Cytat Napisał demotywator Zobacz post
    To wybierz się do salonu i obejrzyj

    Umywalki mają fajny design.
    D-code - prostokątną czy narożną?
    wc + bidet - podobnie jak umywalka. A nie zastanawiałaś się nad deską myjącą czyli 2w1?
    niestety nie wszedzie można je spotkać.
    umywalke już widziałam, wc też, z bidetu rezygnujemy, deska myjąca poza zasięgiem finansowym.
    tylko wanny nie mogę nigdzie znaleźć żeby zobaczyć, zastanawiam się także nad riho lusso

  13. #113
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    niestety nie wszedzie można je spotkać.
    umywalke już widziałam, wc też, z bidetu rezygnujemy, deska myjąca poza zasięgiem finansowym.
    tylko wanny nie mogę nigdzie znaleźć żeby zobaczyć, zastanawiam się także nad riho lusso
    W Polsce są 32 Biskupice, nie wiem z których jesteś, ale mogę polecić salon Łazienki z pomysłem http://www.lazienkizpomyslem.pl/Kontakt.html jak znajdziesz chcwilę to zadzwoń zapytać, czy można to u nich obejrzeć.

  14. #114

    Domyślnie

    A czy ktoś ma ceramikę z koła traffic?

  15. #115
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aksuda

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    zielona góra
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat firmy Laufen.

  16. #116
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dżender

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja mam w domu kabinę prysznicową firmy Sanplast. Muszę przyznać, ze jestem bardzo zadowolony. To kabina z serii Free Line. Jako leniwiec pospolity doceniam przede wszystkim sterowanie elektroniczne. Bardzo to ułatwia korzystanie. I wyprofilowane siedzisko. Cudo. Jest bardzo wygodne. Moja żona pierwszy raz nie narzeka na czyszczenie, kamień się nie osadza. Więc i ona jest zadowolona, i ja.

  17. #117
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał panna_tutifruti Zobacz post
    Czy ma ktoś WC Rimfree? Rozwiązanie to wydaje się dość praktyczne ale czy mógy się ktoś wypowiedzieć jak jest w praktyce?
    Nie korzystałem. Tzn nie mam zamontowanej w domu miski bezrantowej, ale oglądałem takie i czytałem o nich m.in. tutaj: miski bezrantowe

  18. #118
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaprawawapienna

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-023
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja mam całą ceramikę Roca. Zależy mi i na tym, żeby była oryginalnie zaprojektowana, i na solidności - dlatego to dla mnie najlepsze wyjście. Teraz myślę nad zmianą umywalki na którąś z serii Urban, chyba zdecyduję się na Barcelonę. Wydaje mi się, że dzięki temu moja łazienka zyska ciekawy akcent, dodatkowo zamierzam wprowadzić jeszcze kilka czarnych dodatków, żeby zorganizować całe wnętrze w czerni i bieli.

  19. #119

    Domyślnie

    Poszukuję małej (40 cm na głębokość, szerokość dowolna) umywalki nablatowej (będzie zamontowana na dębowym blacie). Obok WC Roca Victoria. Najlepiej coś wpadającego w styl retro i nie rujnujące kieszeni Czy możecie coś takiego polecić?

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony