dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 1500
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30000
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie Komentarze do dziennika Nefer

    Witam na Forum , zycze powodzenia

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Nefer widać, że na dobre zaczęło się kręcić. Nie martw się, że jesteś zielona, tutaj jest wiele dobrych dusz, które dzielą się swoimi uwagami, udzielają rad. Miłej lektury i powodzenia


  3. #3

    Domyślnie

    Nefer

    zabardzo nie wiem co skomentowac chyba to zes zielona i w budowie i w pisaniu w jezyku polskim

    potworny chaos i co to u lichca te 350 000 a ty marzysz o 400 000 bo nie łapie?

    albo nie jestem dobra dusza albo jestem blondyn

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał willdseahorse
    Nefer

    zabardzo nie wiem co skomentowac chyba to zes zielona i w budowie i w pisaniu w jezyku polskim

    potworny chaos i co to u lichca te 350 000 a ty marzysz o 400 000 bo nie łapie?

    albo nie jestem dobra dusza albo jestem blondyn
    Musi być blondyn Wg mnie na 350000 wyceniono w kosztorysie, a Nefer - zakładając, że kosztorys mija się z rzeczywistością - optymistycznie wierzy, że w 400000 PLN wystarczy na realizację marzeń o TOPAZIE

    Język polski wielu osobom sprawia kłopot, prawda willdseahorse


  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Witaj na Forum.
    Bardzo ciekawy Twój dom. Nietypowy. Nadaje się na wąska działkę a jest na dwie rodziny...
    Nie martw się, że jesteś tutaj nowa i co nieco musisz się nauczyć. Kiedyś każdy z nas zaczynał i nie wiedział co i jak.., a potem z czasem i pomocą dobrych i życzliwych ludzi.., robi się coraz lepiej... Zobaczysz...
    Po to jest w (miedzy innymi) to Forum aby budujący się ludzie wymieniali swoje doświadczenia i wiedzę na temat budowy. Ci co już budowę kończą na pewno są mądrzejszy od tych co zaczynają i nie ma w tym niczego dziwnego...
    Życzę Wam wszystkiego dobrego! No i do przodu tylko z budową... Będzie dobrze...

  6. #6

    Domyślnie

    WITAJ!!

    Zielony to PIĘĘĘKNYYY kolorek!!!To kolor wiosny..Wtedy się wszystko rodzi...Roslinki puszczają korzonki, nowe pędy, listki wychlają się do słoneczka.....Toż to prawie jak DOM. Jego proces powstawania, wychylania się z...ileż tam etapów!!!!Pięknych, niezapomnianych,przyprawiających o zawrót głowy.Prawie jak zapach ziemi po wiosennym deszczu lub zapach bzu.( przyspieszone bicie serca, rumień na licu i chęć do życia ) Wdług mnie, i tego co piszesz, masz wszelkie predyspozycje do doprowadzenia dzieła do końca!!!!

    A to o czym nie masz pojęcia dowiesz się na tym FORUM

    A "blondyna " zignoruj...szkoda gadać....

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie Kocham Was :):)

    Bardzo mi pomogliście - chyba nawet zaczynam wierzyć, że to się qrcze uda

    Rzeczywiście - jestem potwornie chotyczna w swoich wywodach...to prawda ... to chyba kwestia szoku podecyzyjnego.

    Rzeczywiście w kosztorysie stoi jak byk 350.000 a mnie się to wydaje trochę mało na taki duży (jednak) dom. Wydaje mi się może duży w perspektywy moich 54 metrów w bloku..

    Będę szcześliwa jak zamknę się w 500k. Kredyty będą spłacać jeszcze moje dzieci, ale będę mogła sprzedać 2 mieszkania ( swoje i teściów) to jakieś 300.000 się uzbiera. A potem to już z górki


    Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za słowa otuchy - reszta w Dzienniku

    Wszystkim życzę przy okazji Szczęśliwego Nowego Roku 2006 i sełnienia wszystkich marzeń.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Nefer Co do kosztów to jest to loteria!!Myśmy wybudowali ( co prawda w innym rejonie Kraju) podobny metraż - 240m2- stan surowy otwary za 137 000PLN. I mam nadzieję ( oraz fundusze) na 300 000PLN do tzw. zamieszkania! Mam również nadzieję że nie będziemy musieli modyfikować naszych założeń! No chyba że w dół.....To już się poświęcę!!!

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Witaj
    Pisz, czytaj, ucz się i doprowadź dzieło do końca
    Nie każdy ma dar do pisania - ale trzeba pisać, jak sie komuś nie podoba to niech nie czyta
    Życzę powodzenia i czekam na ciąg dalszy

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nefer... przykro mi ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze kosztorysy z biur projektowych sa...dziwne, i często kompletnie nieoddajace cen na rynku (czesto liczone z KRSów) a czasem też zaniżane coby potencjalnego inwestora nie odstarszyc od kupienia projektu.
    Jak z wawy jestes to policz tak z 1700 netto za m2 (bez białego montażu)

    A taka mala uwaga w kwesti technicznej - jak dasz rade to moze zmniejsz ciut obrazek przy swoim nicku, co?
    jest strasznie duzy co rozwala ekran - zle sie czyta twoj dziennik bo tekst zaczyna sie od polowy strony ekranu
    pozdrawiam cieplutko

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Tak jest - zmieniono obrazek - był straszny, choć oddawał mój nastrój
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jeszcze jedno!!!
    jak bedziesz wyceniac chałupke przez jakaś firme broń boże nie zakomunikuj im radosnie ze wydaje ci sie ze dom bedzie kosztowac 500 tys!!!
    zapewniam Cie ze ci na pewno wtedy tyle policza

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki - zamierzam zrobić "przetarg" na ekipę ( parę lat w korporacji nauczyło) i nie odkrywać kart.
    Wduchu - po cichutku - założyłam na stan surowy zamknięty 200.000 i od takiego kredytu zacznę A potem - pożywiom uwidzim.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    metea

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Nefer życze powodzenia w budowaniu...będę tu zagladać i czytac jak sie akcja rozwija
    Pozdrawiam

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Widzę, że zostałaś przy dotychczasowych marzeniach.
    Zuch dziewczyna. Widać z charakterem.
    Niejedna brunetko-blondynka pociągnęła budowę sama
    Trzymam kciuki!
    Powodzenia
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  16. #16

    Domyślnie

    Witaj!!!!Domek bardzo mi się podoba,powodzenia w realizacji
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Brawo Nefer, trzeba twardym być, nie miętkim.
    Bardzo ładny ten Twój Topaz. Życzę powodzenia!

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Trzymaj się, ja za Ciebie trzymam kciuki

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Witaj Nefer, jak czytam Twój dziennik, to muszę Ci powiedzieć, że bardzo przypominasz mnie z początków....Nic nie wiedziałam, nic nie potrafiłam...Ale dobre duszki z tego forum, wszystkiego mnie nauczyły
    Trzymam kciuki!
    Pozdrawiam

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar K74
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Jestem pełna podziwu dla szybkości Twoich działań .
    Ja mam działkę od listopada, a o projekcie, to dopiero zaczynam myśleć. Muszę się wziąć do roboty.
    Będę tu zaglądać i ładować akumulator.
    Kasia
    Dziennik: 1 2 3 4; Komentarze: 18

Strona 1 z 1500

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony