dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 112
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 2232
  1. #221

    Domyślnie cegła (płytki) ręcznie formowana, jaka i gdzie we Wrocławiu?

    Witam,

    w salonie będę miał kilka m2 ściany do obłożenia cegłą ręcznie formowaną. Mam problem gdzie to można kupić (i obejrzeć) we Wrocławiu? Sam znalazłem tylko 1 sklep, MBS, który ma taką cegłę, Vandersanden (dokładnie chodzi o płytki o grubości około 2 cm).

    z góry dzięki, pozdrawiam, pm2000

  2. #222

    Domyślnie

    W CH Borek na piętrze jest wystawka z cegły ręcznie formowanej, ale nie pamiętam, jakiego producenta

  3. #223

    Domyślnie

    Kupiłam cegłę ręcznie formowaną w cegielni Hoffmanowskiej http://hoffmanowska.pl, mam kolor - ciemna czerwień, kl 20. Cena nadzwyczaj przyzwoita. Jeśli chcesz ją zobaczyć, napisz.
    Pozdrawiam, Gośka.

  4. #224

    Domyślnie

    Cześć, ja kupiłem na allegro płytki ręcznie formowanej, 40 letniej, niemieckiej cegły i wczoraj przykleiłem na próbę kilka sztuk
    http://allegro.pl/item222379945_plyt...lewacyjne.html




  5. #225

    Domyślnie

    A tak wyszła z fugą na zbliżeniu.


  6. #226

    Domyślnie

    ładne zdjecie , z czego fuga i na jaki klej kleiłeś, czy planujesz wieksze powierzchnie?
    Pokażę swoje ściany jak się zrobią , mają zacząć od poniedziałku.
    Dla chcącego nic trudnego!

  7. #227

    Domyślnie

    Oczywiście, że będę robił ścianę zresztą to była tylko próba. Fuga została mi ze stegu bo kiedyś położyłem toto na ścianę i myślałem, że jest ładnie. Ale akurat fuga jest ekstra bo ma konsystencję mokrego piasku i można ją dowolnie wciskać pomiędzy cegły.

  8. #228

    Domyślnie

    MBS na Klimasa/Bogedaina
    maja tam cegłe i plytke recznie formowaną z CRH klinkier i z jakiejs holenderskiej firmy
    pozdr
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Napisał commor
    Cześć, ja kupiłem na allegro płytki ręcznie formowanej, 40 letniej, niemieckiej cegły i wczoraj przykleiłem na próbę kilka sztuk
    http://allegro.pl/item222379945_plyt...lewacyjne.html




    Witaj!
    Mam pytanie, czy kupowałes tą cegłę na sztuki czy na metry2? Jaki jest wymiar jednej cegły i ile się mieści w metrze? Będę wdzięczna za pomoc bo takiej cegły własnie potrzebuje!!! Dzięki z góry!

  10. #230

    Domyślnie

    mi zostalo po budowie troszke cegły rercznie formowanej, postarzanej z cegielni hoffmanowskiej jakby co

    bedzie tego troszke. Wyglada tak:
    http://galeria.wozik.com/displayimag...bum=36&pos=460

    buduje pod wrocławiem
    Pozdrawiam
    ______________
    www.kociezycie.pl

    oraz foto-dziennik budowy
    http://galeria.wozik.com/thumbnails....bum=36&page=50

    PCHLI TARG czyli co, komu zostało po budowie

  11. #231

    Domyślnie

    Cegły (płytki) kupuje się na m2. 60 szt./m2 wszystko inne można dowiedzieć się na linku z allegro albo bezpośrednio na [email protected] . Ja jestem osobiście w szoku, że tak ładnie wychodzi i zacząłem robić ścianę.

  12. #232

    Domyślnie

    Bardzo Ci dziekuję dobry człowieku za informację A do sprzedawcy też napisałam

  13. #233

    Domyślnie

    Gosiac, ja też zamierzam kilka razy w domu powtórzyć element klinkierowej ściany. więc już dwie jesteśmy. Na razie nie mam naprawdę fajnych fotek, ale poszukajmy i tu możemy się wymieniać informacjami
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  14. #234
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  15. #235

    Domyślnie

    dziewczyny-generalnie płytka elewacyjna w salonie była modna kilka lat temu-teraz jest niestety passe'. Mi tam jednak nadal bardzo się podoba-pod warunkiem że płytka jest zblizona do koloru ścian (np bezowa sciana i bezowa płytka) oraz że płytka jest fakturowana a nie gładka (broń Bóg poler).
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  16. #236

    Domyślnie

    witam
    ja zamierzam w salonie zbudowac całą ściane z klinkieru. Brdzie to ściana pomiedzy salonem a kotłownią. Na tej ścianie bedzie kominek też obudowany tą sama cegłą. Przeliczyłam i doszłam do wniosku, że taniej bedzie postawić od razu z klinkieru niż obkładać potem płytką. Na 99% bedzie to Roben cegła ryflowana burgund( prawie czarna i delikatne przebłyski bordo) a sciany paluje w kolorze bordo(właściwie zostanie jedna ściana plus druga, na której są ogromne okna). Salno mam bardzo jasny, wiec myślę, że nie będzie przytłaczał. Jak coś zrobie to podeślę fotki.

  17. #237

    Domyślnie

    My też planujemy elementy klinkierowe w salonie.
    Jak znajdę, to wstawię kilka fotek, które nas zainspirowały

  18. #238

    Domyślnie

    Dwie pierwsze fotki mnie urzekły....








    Ponadto polecam wątek: Cegła we wnętrzach... ZDJĘCIA

  19. #239

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lunetka
    Dwie pierwsze fotki mnie urzekły....
    mnie tez i to juz dawno temu ...do tej pory jeszcze mi nie przeszlo

  20. #240

    Domyślnie

    Fotki sa super. Jak cos znajdę i nauczę się wklejać to umieszczę, ale generalnie pocieszyliście mnie. Podoba mi się ten jasny klinkier, niestety w sklepach nie posiadają takich, zbliżonych do naturalnej zwykłej cegły. Są różne kolory, śą ręcznie formowane, błyszczące, ale one nie wyglądają takjak bym chciała. Sama nie wiem czy to klinkier się nazywa. Zrobiłam błąd nie budując od razu ściany z cegły, byłoby po sprawie, tym bardziej, że ona też oddziela salon od kotłowni. pozdrawiam Wszystkich i nie popełniajcie tych błóędów, co ja.

Strona 12 z 112

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony