dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Opinie i spostrzeżenia na temat firmy Talbud

    Witam serdecznie.

    Poszukuję kontaktu z osobą lub osobami którym firma Talbud z Pietrzykowic postawiła domek. Chciał bym poznać opinię, spostrzeżenia na temat solidności tej firmy.
    Jeśli ten post nie dotyczy bezpośrednio Ciebie, może jednak znasz kogoś z grona swoich znajomych, sasiadów itp. kto posiada domek z Talbudu, będę szczerze zobowiązany za namiar na taką osobę.
    Mile widziane również rozwiniecie powyższego tematu na tutejszym forum. ( w sieci na próżno szukać... nic nie znalazłem na ten temat. )
    Bardzo mi na tym zależy.

    Z góry serdecznie dziękuje.
    Pozdrawiam
    Darek
    [email protected]
    gg. 5789221

  2. #2

    Domyślnie

    cześć.jestem "szczęśliwym" posiadaczem ich domku od 7 laT.
    UWAGA NA JAKOŚĆ I WILGOTNOŚĆ DREWNA![/u]
    spokojny tom

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lestad

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Czesc,

    Czy przybylo moze na forum kilku posiadaczy domkow robionych przez Talbud? Mozecie podzielic sie uwagami?

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lestad

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    odswiezam, moze ktos sie pojawi

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar nowon
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    czeladz
    Posty
    4

    Domyślnie

    jestem w trakcie zakupu domku drewnianego michal firmy Talbud z Pietrzykowic , czy ktos mial do czynienia z ta firma ? prosze o opinie.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agabeata26

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Czy nikt nie kupił domku z tej firmy? Ja jestem posiadaczką domku Tomek R2. Chciałabym wymienić się doświadczeniami na temat tych domków. Aga

  7. #7

    Domyślnie

    Na forum nie znajdziecie rzetelnych opinani na temat żadnej firmy .... tutaj jest pełna anonimowość - polecam przejechać się do domu przez nich zrealizowanego i zobaczyć/porozmawiać na własne oczy.

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zajaczek81

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Też jesteśmy posiadaczami domku Tomek R2 (od 2010 roku) . Jeśli chodzi o wykonanie to znalazłoby się parę drobnych mankamentów , ale jak za tą cenę uważam , że jakość jest ok. Mamy już kilka zim za sobą i deski nie pękają i nie rozchodzą się na łączeniach co by znaczyło , że drewno było dość suche. okna i drzwi bez zarzutu, drzwi wejściowe lekko się wypaczyły po pierwszej zimie ale wystarczyło delikatnie je zeszlifować od spodu. Największa bolączka to szpary między deskami tarasowymi, nasz domek stoi na pełnym fundamencie i sporo zanieczyszczeń miedzy deski wchodzi. W ubiegłym roku zadaszyliśmy taras , bo podczas opadów deszczu woda stała na deskach i wręcz spływała w stronę ściany . Teraz jest dużo większy komfort , wcześniej taras był zadaszony tylko w niewielkim stopniu , nie było możliwości korzystania z niego w deszczowe dni.

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marek196

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-096
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    Firma Talbud z Pietrzykowic to firma której powinno się zabronić budowania nawet drewutni.Ja się nabrałem i chciałbym ostrzec przyszłych klientów w.w. firmy.Brak dokładności,nie wywiązywanie się z umów,zero profesjonalizmu w wykonywaniu usług.Do tego pakietu należy dołożyć bardzo słaba jakość drewna z jakiego budują domy,tzn.mokre nie sezonowane drzewo z którego leje się żywica(w moim przypadku od czterech lat po wybudowaniu),brak konserwacji elementów drewnianych pomimo tego że konserwacja była jednym z elementów umowy.Na tym nie koniec.Jakość wykończenia domku pozostawia wiele do życzenia.Wystające na parterze gwoździe wbijane na poddaszu,brak listew kryjących,przeciekający dach(w czasie deszczu lejąca się woda po kominie do wewnątrz domu, itd.,itd.,itd.Ignorancja na zgłaszane usterki i niedoróbki budowlane.Wszystkie te niedoróbki musiałem poprawiać przez dwa sezony.Jeśli zapłaciłeś za usługę to amen w pacierzu,koniec jakiegokolwiek kontaktu z firmą przy moich usilnych próbach.To obraz firmy Talbud z Pietrzykowic.

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ŁukaszPiatek

    Zarejestrowany
    May 2022
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-215
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Posiadam domek z tej firmy typu Tomek. Domek zakupiony i montowany w latach ok 2003r. stoi do dzisiaj i ma się dobrze. Nie wiem jak dzisiaj bo możliwe że teraz firmą zarzadza syn czy córka i mogło się pozmieniać . Ja nie narzekam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony