dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Ciekaw jestem ilu z was posiada uprawnienia spawalnicze chcby podstawowe.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Cytat Napisał jeżyk
    Ciekaw jestem ilu z was posiada uprawnienia spawalnicze chcby podstawowe.
    Ja
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  3. #23

    Domyślnie

    Podstawowe czy czy może "odbiorowe"

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Jakbym skoczył do starego zakładu pracy(sprzed 14 lat) to może by moje wykopali jeszcze...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał jeżyk
    Ciekaw jestem ilu z was posiada uprawnienia spawalnicze chcby podstawowe.
    //?
    A czy to takie ważne te uprawnienia? te czasy już chyba mineły ,robimy to na własną odpowiedzialność.
    Wielu z was się leczy choć nie jest lekarzami, ja ostatnio robiłem kiełbasę i szynkę a nie mam odpowiednich kwalifikacji a cała rodzina była zachwycona. Tak samo było ze spawaniem -pożyczyłem od kolegi małą spawarkę ( Ta na zdjęciu to wygląda jak potężna maszyna) Pospawałem sobie stół do garażu -taki mały warsztat wcześniej spawałem zawiasy do .bramki metr szerokiej, trzymają już 5. lat Kolega pospawał konstrukcje dużej altany. Myślę że taka spawarka to dobry zakup. Do tej którą spawałem dołożyliśmy wentylator i działa znacznie lepiej. A kabel do przedłużenia powinien byś najgrubszy jaki posiadamy. Używałem ostatnio takiego przedłużacza 2 x 1,5 rozwinąłem go na całą długość ale spawanie było niemożliwe. odgrzebałem stary przedłużacz który został po budowie 4 x 3,5 i spawanie było super ( spawałem katownik 4mm grubości ).
    Jeżeli ktoż potrzebuje specjalnej spawarki to mam namiary na firmę która wam taką zrobi. Nie pisze więcej aby nie byc posądzony o reklamę (współwłascicielem firmy jest mój szwagier) napawde warto.

  6. #26

    Domyślnie

    Pytałem tylko z ciekawości

  7. #27

    Domyślnie

    Korzystając z okazji, mam podobny dylemat co autor tematu. Przymierzam się już od dłuższego czasu do kupna spawarki. W dość znanym sklepie internetowym znalazłem obniżki do 30%, z kolei mój budżet to ok. 2500zł.

    Czy taka spawarka https://allweld.pl/magnum-mig-220-alu-cu-zestaw-0 do celów amatorsko/garażowych będzie odpowiednia? z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony