dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 93
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1847
  1. #201

    Domyślnie

    Potwierdzam dobra opinie o ekipie Pana Kazimierza Wickiego tel: 693379089. Robili u nas tynki i wylewki. Wszystko wykonane na najwyzszym poziomie i tempo na maksa
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Napisał majcia
    Potwierdzam dobra opinie o ekipie Pana Kazimierza Wickiego tel: 693379089. Robili u nas tynki i wylewki. Wszystko wykonane na najwyzszym poziomie i tempo na maksa
    u nas tynki robił Kazimierz Wicki, a wylewki Toporek. Nasi panowie od wykończeniówki (do których mam spore zaufanie i nie należą do marudzących na poprzednie ekipy) powiedzieli, że wylewki są bardzo dobre, gładkie, równe itp. Natomiast o tynkach nie mieli dobrego zdania - były wprawdzie gładkie i ładnie się prezentowały, ale niestety były mocno krzywe, miejscami bez powodu bardzo grubo kładzione. Tak więc Toporek tak, Kazimierz Wicki raczej nie.

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Napisał izi7
    Cytat Napisał majcia
    Potwierdzam dobra opinie o ekipie Pana Kazimierza Wickiego tel: 693379089. Robili u nas tynki i wylewki. Wszystko wykonane na najwyzszym poziomie i tempo na maksa
    u nas tynki robił Kazimierz Wicki, a wylewki Toporek. Nasi panowie od wykończeniówki (do których mam spore zaufanie i nie należą do marudzących na poprzednie ekipy) powiedzieli, że wylewki są bardzo dobre, gładkie, równe itp. Natomiast o tynkach nie mieli dobrego zdania - były wprawdzie gładkie i ładnie się prezentowały, ale niestety były mocno krzywe, miejscami bez powodu bardzo grubo kładzione. Tak więc Toporek tak, Kazimierz Wicki raczej nie.
    No prosze co dom to inna opinia Nasz Pan od wykonczeniowki tez byl na budowie w czasie robienia tynków i nie mial do nich zastrzezen
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  4. #204
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    raczej zupelnie odwrotnie - Wicki robi wylewki a tynki Toporek (przynajmniej u mnie tak bylo - wtedy jeszcze pracowali razem, potem podobno zaczeli roboty jak na poczatku tego postu)
    i faktycznie teraz klade kafle i podlogi Wickiego sa swietne a tynki gladkie, ale miejscami nierowne (glazura nie problem wyrownac - gorzej gdy montuje oscieznice i mi sie zgadza na gorze i dole (licuje ze sciana) a posrodku oscieznica odstaje od tynku na pol cm)
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzyzak
    raczej zupelnie odwrotnie - Wicki robi wylewki a tynki Toporek (przynajmniej u mnie tak bylo - wtedy jeszcze pracowali razem, potem podobno zaczeli roboty jak na poczatku tego postu)
    i faktycznie teraz klade kafle i podlogi Wickiego sa swietne a tynki gladkie, ale miejscami nierowne (glazura nie problem wyrownac - gorzej gdy montuje oscieznice i mi sie zgadza na gorze i dole (licuje ze sciana) a posrodku oscieznica odstaje od tynku na pol cm)
    U mnie Wicki robil jedno i drugie Jak wczesniej pisalam bez zastrzezeń.
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  6. #206
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lolomama

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Jestem na etapie wykończeniówki. Część wykonawców wzięłam z forum - tynki gipsowe i wylewki. Tynki - p. Lademan - nieźle, ale teść musiał pilnować, by nie zatynkowali gniazdek (jednego nie przypilnował - ale znaleźliśmy, bo mąż zrobił zdjęcia). Pomijam, że wykonawca spóźnił się ok. 2 tyg. (ale w tym szale budowlanym mu wybaczam). Co do wylewek - Pan Serafin - sprawnie, ale po terminie ok tygodnia i co gorsze - mówił, że posadzka będzie miała ok 6 cm. - w rzeczywistości jest tylko 4 cm. (mam szparę pomiędzy wylewkami a futryna okna nawet po położeniu kafelek - ok 2 cm.), niestety wykonania wylewek nie można sprawdzić na bieżąco. Nie dzwoniliśmy do wykonawcy, bo co zrobi? Doleje mam? Takiej cienkiej warstwy nie można, są podobno specjalne wylewki, ale to cudo jest b. drogie.
    Na razie to tyle uwag do wykonawców z forum. Co do innych ekip mieliśmy rewelacyjnego murarza - sprawnego, choć nie obyło się bez problemów na początku (glina na działce). Czasy teraz takie, ze aż strach kogoś polecać, więc nie będę tego robić.

  7. #207
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jasminee1

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    1

    Domyślnie Pan Leszek - remonty mieszkan

    Ja polecam pana Leszka - młody facet (40 lat), fachowiec, a jednocześnie bardzo sympatyczny. Remont mieszkania (malowanie, cekolowanie, podłogi i wszystkie drobiazgi) zrobił mi pięknie, dbając zawsze o to, zeby nie nabrudzić.
    I zawsze służył dobrą radą - nie wykonywał bezmyślnie tego, co mu się zlecało.

    Potem poleciłam go znajomemu, to stal się u niego kierownikiem remontu - wszystkich fachowców pilnował (od okien, od kanalizacji itd) i gonił za fuszerki

    Jedyny problem, to że nie robi w Gdyni, tylko w Gdańsku i Sopocie.
    Pan Leszek: 0 506 75 74 22

  8. #208
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Witam.
    Na obecnym etapie mogę polecić geodetę z Pruszcza pana Grzegorza Zachłowskiego nr tel. 509-863-951. Słowny, terminowy, dokładny i tani.
    NAjpierw wyznaczał mi budynek pod wymianę gruntu a później tyczył osie.
    Za każdym razem potwierdzał przyjazd na działkę telefonicznie i był o wyznaczonej godzinie.

    Z czystym sumieniem mogę też polecić firmę Thomas Beton.
    Najniższe sumy wśród firm do których dzwoniłem i można trochę ponegocjować.
    Byli o umówionej porze, a beton dobrej jakości.
    Nr tel. 508-018-133
    Firma była wcześniej polecana przez CMyK-a

  9. #209
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Do mojej listy dorzucam firme:

    Aga-M SC. Art. sanitarno - hydrauliczne. Chemia budowlana

    tel/fax. 0 58 300 56 04
    80-125 Gdańsk, Kartuska 249
    pow.Gdańsk, woj. pomorskie

    za szczegolne podejscie do klienta.

    To jedyna firma, ktora zgodzila sie zamowic specjalnie dla mnie kartonik terakoty. Zadnej innej (a obdzwonilem 3/4 dystrybutorow z listy Cersanitu w 3miescie i okolicach) nie chcialo sie nawet oddzwonic (poza panem Kropidlowskim z Zukowa (KROPIDŁOWSKI PH ceramika, płytki, kabiny, wanny, meble, ul. Klasztorna 5), ktoremu rowniez dziekuje za pomoc).

    Tymczasem tu po tygodniu odebralem brakujacy towar - moge powiedziec, ze to wielkie szczescie, bo zabraklo mi 6 szt. kafli na schody i nigdzie nie moglem ich kupic. Wyobrazacie sobie zaskoczenie, gdy w OBI mowia, ze "nie ma, nie bylo i nie bedzie" a ja zalamany, bo schody gotowe i brakuje 1 stopnicy i 2 podstopnic...

    Takze dzis odebralem i nawet pan zza lady pomogl mi to wniesc do auta - to sie nazywa porzadna obsluga.
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  10. #210

    Domyślnie

    ponieważ sama straciłam mnóstwo czasu na szukanie firmy która zrobiłaby mi porządne drzwi stalowe z grubej 2mm blachy a nie z takiej jak puszka po piwie, a czasami takie drzwi są bardzo poszukiwane do specjalnych pomieszczeń w firmach i domach więc

    jeśli ktoś poszukuje dobrego wykonawcy solidnych bezpiecznych DRZWI STALOWYCH - z porządnej grubej blachy, z ociepleniem i bardzo dobrej jakości - to bardzo polecam firmę
    Pani Beata Szulta ZPUH Metpol ul. Olchowa 7, 84-240 Reda tel (5678 35 43 mail [email protected]. Firma bardzo profesjonalna, solidna, terminowa, wykonała mi drzwi o nietypowym wymiarze, z pełnym wyposażeniem i montażem i tanio.
    Do tego wszyscy bardzo sympatyczni
    robią też ładne ogrodzenia, bramy, balustrady - ale to tylko widziałam
    Pozdrawiam Duśka

  11. #211
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Z przyjemnoscia dodaje hydraulika (podlaczal kociol gazowy i zrobil to bardzo dobrze):
    Krzysztof Banski, tel.: 691 198 280.
    Zalety: rozsadna cena (tanio, to juz nigdzie nie jest, wiec nie pisze), dokladnosc, porzadek w ukladaniu instalacji (rozsadne umieszczenie osprzetu, chowanie rzeczy nieuzywanych itd.).
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  12. #212
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    smile

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    5

    Domyślnie dach od korzeni

    potwierdzam dobrą opinię o firmie Pana Nadolskiego.
    Wszystko bezproblemowo, terminowo. Zawsze na telefon dostarczali co było potrzebne. Braliśmy od nich więźbę, deski do szalunków i dachówkę z dekarstwem.
    Pod koniec tylko zdarzały się problemy z dodzwonieniem się i lekkie opóźnienie z przywozem dachówki. POza tym wiem, że mają kilak ekip do kładzenia dachówki, więc każdemu może się zdarzyć inna. U nas do dekarzy mamy takie zastrzeżenia że zostawili bałagan i musieliśmy po nich sprzatać.
    Generalnie jednak jesteśmy zadowoleni, patrząc na to że doskonałych fachowców już nie ma
    Pozdr

  13. #213

    Domyślnie

    Z przyjemnoscia potwierdzam jak najbardziej pozytywna opinie o dekarzu
    Panu KŁUS ( polecany wczesniej przez Cmyka ) tel :603832776. Dach zrobiony perfekcyjnie, dachoweczka wyglada super Pozatym Panowie sa bardzo mili i chetnie doradza. Nie robia problemow jak trzeba dodatkowo podjechac i cos dokonczyc ( mialam problemy z dostawa dachowki na czas ).
    Polecam z czystym sumieniem
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  14. #214

    Domyślnie

    MEGABUD-okna,musze pochwalic.Montowali u mnie 18 okien o rozmiarach 110cm/220-260cm plus 4 mniejsze.Wszystkie prace przebiegały bardzo sprawnie,byli terminowi,a właściwie wpasowali się w podany przeze mnie termin realizacji.Nie za darmo firma MEGABUD otrzymała tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007(www.fachowaekipa.pl).Okna są naprawdę śliczne,pan Michał z żoną umieją świetnie doradzić klientowi,za co muszę im baaardzo podziękować,bo byliśmy kapryśnymi i niezdecydowanymi klientami.Polecam i pozdrawiam!!!

  15. #215

    Domyślnie

    A ja polecam swoją ekipę murarską. To Pan Krzysztof Kulling ze swoim wspólnikiem Panem Darkiem z Rumi. Doradzą, podpowiedzą w różnych kwestiach. Mam do nich pełne zaufanie i zawsze mogę na nich liczyć zwłaszcza że praktycznie sama buduję dom (mąż w Norwegii). Są niedrodzy, uczciwi, nie piją, pracują jak mróweczki i są w stałym kontakcie ze mną jeśli np. z jakichś względów przez kilka dni nie mogę jechać na budowę. Takich ludzi ze świecą szukać. Naprawdę pełen profesjonalizm i kultura, to po prostu dobrzy ludzie a oczywiście jakość wykonania ich prac też jest w porządku, mój inspektor ich chwali bo znają się na rzeczy i co ważne nie ściemniają i nie żadają żadnych zaliczek, zaplata jest po każdym kolejnym etapie pracy. Każdemu zainteresowanemu podam do nich telefon z czystym sumieniem.

  16. #216

    Domyślnie Re: Witam! ja też kupiłem na kiełpinie górnym w stanie sórow

    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    Cytat Napisał KamaD
    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    moge polecic.....

    sciany dzialowe a ogolniej mowiac cala wykonczeniowka - Piotr Lewarski tel.0507736273
    Nie wiem czy pan Piotr ma już za dużo zleceń, bo ze mną się umawiał prawie 2 miesiące temu na cokół wokół budynku, był oglądał powiedział że wchodzi i mam nikogo innego nie szukać i tyle go widziałam
    Już nawet telefonu nie odbiera, no chyba, że dzwonię z innego numeru.
    Jak się przypadkiem dodzwonimy i pytamy kiedy będzie to ze zdziwieniem mówi, że przecież jego ludzie powinni u nas być
    Widać ma za dużo robót - ale wystarczy powiedzieć, że rezygnuje albo cokolwiek ...
    hmmm strach juz kogokolwiek polecic
    u mnie sprawdzil sie super,nie moge zlego slowa powiedziec..

    i niestety juz moge powiedziec mowia nie chwal dnia przed zachodem slonca i maja racje
    NO WLASNIE CO SIE STALO ZE NIE JESTESCIE JUZ ZADOWOLENI? Bardzo prosze o odpowiedz.

  17. #217
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Mit tak napisalam 25 czerwca a edytowalam post 27 wrzesnia...

    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    polecam
    Piotr Lewarski tel.0507736273
    u mnie wlasnie skonczyl kafelki w lazienkach i gres na parterze,do tego sufit i sciany w garazu - plyty K-G,stawial dodatkowe 2 scianki dzialowe oraz wykonal inne drobne prace,a najwazniejsze poprawial schrzaniona robote poprzednikow bez dodatkowej zaplaty!
    Przesympatyczny mlody czlowiek,bardzo dokladny i sumienny..jeszcze nie zmanierowany jak wiekszosc wykonawcow p.Piotr kieruje firma i z tego co wiem,zajmuja sie wszelkimi pracami budowlanymi wykonczeniowka,tynki,wylewki ogrodzenia itp...
    bardzo zaluje,ze spotkalam go dopiero na etapie kafli na pewno bedzie wykonywal u nas jeszcze i malowanie i polozy panele i wykona taras plus balkon i postawi ogrodzenie i...cala reszte
    widzac jego precyzyjnosc i naprawde rzetelne podejscie do wykonywanej pracy a do tego stawki nie przyprawiajace o zawrot glowy w zamiast za dobrze wykonana robote - doszlismy do wniosku,ze nie ma najmniejszego sensu szukac kogos innego..
    jeszcze raz z czystym sumieniem - polecam

    z wielkim bolem serca musze zedytowac powyzszy post

    nie chce aby ktokolwiek mial do mnie kiedys pretensje...
    powiem szczerze,ze nie moge uwierzyc jak szybko zmienia sie czlowiek
    jak szybko przybiera postawe tak znana nam u innych wykonawcow - zwlekanie,klamanie,obietnice bez pokrycia i..oczywiscie nie odbieranie telefonow
    u nas wykorzystal fakt,ze rozliczala sie z nim w naszym imieniu Wojtka siostra i nie zauwazyla pewnych niedociagniec..kiedy po przyjezdzie rozmawialm z nim na ten temat..obiecal wykonanie poprawek i dokonczenie kafli (2!!!! sztuk) podczas kolejnej pracy na jaka sie umowilismy tj.montaz mebli kuchennych,montaz parapetow,ulozenie kafli na scianie w kuchni..
    jednak z powodu zlapania kolejnego zlecenia krucho bylo u p.Piotra i z czasem i z checiami..aby wyegzekwowac wywiazanie sie z umowy dzwonilam,prosilam,straszylam i...szukalam chlopaka po innych budowach
    zrobil na odp...dol i w polowie to do czego sie zobowiazal,zabral kafelke do doszlifowania (poniewaz przyjechal bez narzedzi) i...tyle go widzialam
    sytuacja naprawde zenujaca
    facet najpierw dziekuje ze dzieki dobrej opini ma kupe nowych zlecen a potem wystawia rufa do wiatru tego,dzieki komu te zlecenia zdobyl
    a tak obiecywal i zapewnial,ze dla nas ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS
    poza tym podczas wykonywania porzadkow doszlismy do wniosku,ze kupilismy na jego zamowienie kupe niepotrzebnych rurek,wezykow,srubek itp. - %$&%$ to tez pieniadze kosztowalo!
    ojjj Panie Piotrze tak latwo Panu ze mna nie pojdzie! nie nauczyl Pana ojciec (zreszta wstyd mu bylo za syna cholernie) ze z umow nalezy sie wywiazywac?
    ochhhhhhhhhhhh to najwieksza moja porazka..najbolesniejsza utrata wiary w drugiego czlowieka
    do powyzszego moge dodac tylko,ze po wezwaniu ostatecznym p.Piotr skontaktowal sie ze mna telefonicznie i wyrazl gotowosc dokonczenia prac..oczywiscie tlumaczyl sie wszelkimi plagami egipskimi z powodu ktorych nie mogl sie skontaktowac z nami lub osobami,ktore prosilismy o wspolprace z p.Piotrem aby mogl z umowy sie wywiazac...jestesmy umowieni z nim zaraz po naszym przyjezdzie czyli dokladnie za tydzien..jak zakonczy sie nasza wspolpraca? dowiemy sie juz niebawem..tylko czy naprawde musialam posuwac sie do straszenia skarbowka,policja itp?
    Mam nadzieje,ze nasza historia nauczy p.Piotra,ze umowa zobowiazuje i jeszcze beda "ludzie" z tego Pana...
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  18. #218

    Domyślnie

    Szukam rzetelnych murarzy do wymurowania ścian wewnętrzynych w moim domku...Materiał czeka...
    EWA_

  19. #219
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    z ogromna przyjemnoscia dopisuje czlowieka, ktory zajmuje sie wlasciwie cala wykonczeniowka domu:

    Grzegorz, 501 299 927

    co prawda robil u mnie tylko kafle (bo reszte z braku fachowcow robilem sam - zaluje, ze nie spotkalismy sie wczesniej, bo sporo bledow zrobilem przy sufitach z g-k), ale niemalze na kazdym etapie moich prac sluzyl mi rada i pomoca
    z tego co wiem, to wykonuje tez kompleksowo hydraulike, sufity, podlogi - no taka zlota raczka
    a juz specjalnoscia sa schody z kafli - mistrzostwo
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  20. #220

    Domyślnie

    Drodzy forumowicze!!
    Poszukujemy wykonawcy przyłącza wodno-kanalizacyjnego, prosimy o namiary. Budowa w Rumi.

Strona 11 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony