dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 93
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1847
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Kafelkarz, Pan Andrzej, po wizycie u mnie jak sam stwierdził" moze zostac astronauta" wszystko miał wylizone co do milimetra.Sprostał nawet wymaganiom wymagajacej p Joli.Namiar, pan Andrzej 0604453930

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Elektrycyp Andrzej i kolega.Czysto, szybko w 1000% profesjonalnie 0502399253

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Wykonawca boskich stiuków i struktur, u mnie miedzy innymi robił strukture na kominku.Artysta, nie moge inaczej powiedziec Zdecydowałam sie z lekiem ze wzgledu na dosc wysoka cene, ale efekty zaparły mi dech p Tadeusz 0501 182735

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Mistrz kamienia, kamieniarz z powołania.Mógłby Michała Anioła spokojnie zastapic .Pan Kramer0502306149

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    xan

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    4

    Domyślnie Instalacje grzewcze hydraulika godni polecenia!

    Polecam firmę GRALANTA ul: Elbląska w Gdańsku. tel (05 301-61-13 kom 601641470. Jestem bardzo zadowolony, przyjechali doradzili co oni sugerują potem wysłuchali co ja mam do powiedzenia. Po kilku dniach dokładny kosztorys wyszczegulnione każde kolanko złączka, projekt itp. Są oprócz tego autoryzowanym serwisem kotłów np jak Beretta, Vailant itp przyjechał 1 fachowiec w kilka dni zrobił inst wodną i grzewczą, mają swoich kominiarzy oraz projektantów. Kasa zapłacona ja już o sprawie zapomniałem a tu dzwoni gość dowiedzieć się czy wszystkie dokumenty otrzymałem a może w czymś pomóc?? POLECAM profesjonalna ekipa.
    Na wszystko oczywiście gwarancja.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, czasami

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KrzysztofJ_76

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Skąd
    Chwaszczyno
    Kod pocztowy
    80-209
    Dzielnica
    Zielona Dolina
    Posty
    33

    Domyślnie Wylewki i tynki p. Kazimierz Wicki tel. 693 379 089

    Korekta telefonu do p. Kazimierza Wickiego

    Wylewki i tynki tradycyjne p. Kazimierz Wicki tel. 693 379 089

    Wylewki
    Kasprowicz 0501 784 662
    Wicki 0693 37 089
    Serafin Marek 0601 831 484 (super)
    Toporek 0605 10 33 71 (super ale ciezki w obyciu, fachowiec)

  7. #27

    Domyślnie Geotechnik

    Polecam PWT GEOTEST Gdańsk Grunwaldzka 138/5 tel 3416901.
    Dokumentacja geotechniczna - na czas, w dobrej cenie i w pełni profesjonalnie naprawde OK.

  8. #28

    Domyślnie

    Wiem ze Polaszek z Redy jest stosunkowo o wiele drozszy od pozostałych ekip ale solidny

  9. #29

    Domyślnie

    Kafelkarz - p. Janusz, tel.887179422. Superfachowiec za bardzo przystępną cenę. Jedyny problem to obłożenie pracą. Trzeba umawiać się z wyprzedzeniem, ale warto zaczekać.
    Instalacje wod-kan - p. Lewna, tel. 601629486 - jestem bardzo zadowolony, zarówno z jakości, jak i z ceny.
    Kominkarz - niestety nie pamiętam nazwiska, tel. 602300114. Człowiek współpracuje ze sklepem z kominkami przy ul. Kartuskiej w Gdańsku. Bardzo solidny i terminowy.
    Hurtownia mat. bud - Ajlant w Żukowie, 0601681530, mają własny transport i jak potrzeba to nawet worek cementu przywiozą, bardzo elastyczni w rozliczeniach
    Wszelkie prace budowlane - Stanisław Szyca 604890459, żałuję, że spotkałem go dopiero na koniec budowy, pierwszorzędny fachowiec i przede wszystkim - myśli na budowie !!!
    Posadzki "z helikoptera" - 604758781 - tanio, szybko, idealnie równo, do mnie przyjechało chyba z dziesięciu chłopa
    Schody drewniane - 691697677 - bardzo solidnie i terminowo
    Geodeta - Zofia Bielska - 601628514
    Żwir, piasek, kruszywo - 603642043, full service , z Chwaszczyna
    Dekarz - Jan Malz - o nim chyba już było, 693865695. Super
    Instslacja przyłącza gazowego - firma AMET z Oliwy przy Droszyńskiego, telefonu niestety już nie mam
    Nie wszyscy zatrudnieni u mnie fachowcy się sprawdzili, ale z tymi powyżej nie było najmniejszego problemu i mogę ich polecić

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    trusted

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał dana531
    Wiem ze Polaszek z Redy jest stosunkowo o wiele drozszy od pozostałych ekip ale solidny
    Dzięki za informację, czy znasz jakieś ekipy równie solidne lecz tańsze ?

    z okolicy Redy lub Wejherowa ?

  11. #31

    Domyślnie

    Mnie bedzie budował Pan Baranowski z Luzina ze swoja ekipą.A wiem ze mozna na nim polegac poniewaz w zeszłym roku budował mojej kolezance i była z niego zadowolona i dlatego zdecydowałam sie na niego.
    Jego komorka to 604475073

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Jak niektórzy wiedzą, że jestem wymagający (chyba jak każdy) ale ekipa tynkarzy to mi się udała.
    Tynki gipsowe ORTH'a wykonała u mnie ekipa p. LADEMANA tel. 604424811
    Bardzo gorąco polecam.

    Niestety po 2 latach użytkowania jestem wściekły na ekipę pana Lademana. Zrobiła największą fuszerkę jak była możliwa.
    Tynki faktycznie były gładkie jak lustro ale ... miękkie jak masło. Po tych dwóch latach wyglądają jakby miały z dwadzieścia lat. Teraz zastanawiam się co z tym zrobić.
    Zadzwoniłem niedawno do p. Lademana i ... przyznał się, że zastosował tynk gipsowy lekki maszynowy, który stosuje się do sófitów bo łatwo go zatrzeć, ma dłuższy czas obróbki, mniej piasku w składzie. Same plusy dla wykonawcy!
    Niech inwestor odbierze, zapłaci i ... sam się później martwi.

    Pana Lademana wrzuciłem na czarną listę wykonawców i p. Lademan wie dobrze o tym.

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wakmen
    Jak niektórzy wiedzą, że jestem wymagający (chyba jak każdy) ale ekipa tynkarzy to mi się udała.
    Tynki gipsowe ORTH'a wykonała u mnie ekipa p. LADEMANA tel. 604424811
    Bardzo gorąco polecam.
    Więcej można na ten temat poczytać :
    tutaj.
    Niemozliwe i gniazdek Ci nie zatynkowali?Ma widac facet rózne ekipy, bo ja i pare osob w takim zachwycie nie jestem po ich wizycie

  14. #34

    Domyślnie kominki

    Polecam firmę p. Kwidzińskiego z Chmielna. tel; 603 60 00 54.
    Ekipa pracuje sprawnie, bardzo czysto, pytają o efekty wizualne.
    Bez zastrzeżeń. Polecam gorąco.

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie Re: kominki

    Cytat Napisał Beata Gdańsk
    Polecam firmę p. Kwidzińskiego z Chmielna. tel; 603 60 00 54.
    Ekipa pracuje sprawnie, bardzo czysto, pytają o efekty wizualne.
    Bez zastrzeżeń. Polecam gorąco.
    Beata, miło by było, gdybys sie przywitała, powiedziała gdzie budujesz i na jakim jestes etapie.Szczytem szczescia, by było, jakbys napisała jeszcze co ta ekipa robi Mam niejasne wrazenie, ze ktos kto ma 3 posty, a juz poleca ekipe, ma w tym "swoj interes" ale to oczywiscie tylko moje odczucie

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał Wakmen
    Jak niektórzy wiedzą, że jestem wymagający (chyba jak każdy) ale ekipa tynkarzy to mi się udała.
    Tynki gipsowe ORTH'a wykonała u mnie ekipa p. LADEMANA tel. 604424811
    Bardzo gorąco polecam.
    Więcej można na ten temat poczytać :
    tutaj.
    Niemozliwe i gniazdek Ci nie zatynkowali?Ma widac facet rózne ekipy, bo ja i pare osob w takim zachwycie nie jestem po ich wizycie
    1. We wszystkie puszki wkładali plastykowe pokrywki.
    2. Faktycznie to u mnie robili jego stali pracownicy bo i poza gorącym sezonem tynkarskim. Gdy jest więcej to zatrudnia jeszcze dodatkowo ludzi na dzieło więc może miałem szczeęście albo trzeba było zgłosić poprawki. Napewno by poprawili a śladu poprawek by nie było.

  17. #37

    Domyślnie

    Witam,
    Poleciłam ekipę budującą kominki, aby ktoś mógł być, jak ja, zadowolony z porządnej roboty. Nie mam korzyści z tej reklamy..... sama muszę wydać pieniądze za wykonanie. Myślisz Gosiu, że nie ma bezinteresownych ludzi??
    Aktualnie robię remont i modernizację kominka w domku szeregowym w Osowie. Do tej pory był to kominek otwarty i niefunkcjonalny. Teraz mam kominek z wkładem, dość nowoczesny z 3 szybami. Mam tez rozprowadzone ogrzewanie do 3 pomieszczeń. Firma p. Kwidzińskiego jest wykonawcą. Świetnie tez zrobili obudowę kominka z kamienia. Wszystko jak chciałam więc jest powód do zadowolenia.
    Jestem początkująca w tym forum i czytam Wasze wypowiedzi, gdyz na jesieni chciałabym rozpocząć budowę domu w Tokarach NOwych k/ Czeczewa. Na pewno skorzystam z podanych na forum telefonów.
    Miłego dnia

  18. #38

    Domyślnie

    To ja może polecę Pana Adam Kujawskiego z Kościerzyny - robi schody drewniane.
    Terminowo, b.ładne i czysto przy tym.
    Nie ukrywam że jestem b.zadowolona z jego wykonawstwa.
    Ma swoją stronę internetową: www.schodynawymiar.pl

    polecam
    Pozdrawiam Groszek

  19. #39

    Domyślnie

    Polecam okna od Pana Zielińskiego, już nie raz wychwalanego na forum Trójmiasto - okna plastiki. Jedna uwaga nie patrzcie na początkową wycenę, bo ona nijak ma się do ceny końcowej, najlepiej dać do wyceny a potem umówić się na spotkanie i ponegocjować, super obsługa no i okna ładne . On teraz sprzedaje okna Techniki Okiennej z Elbląga, profil Deceuninck Zendow, jak ktoś chce to Vekę też ma ale bardziej poleca te z Elbląga.
    OKNA SERWIS
    Piotr Zieliński
    Mściwoja 3
    Gdynia
    tel: 621-70-59

  20. #40
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KrzysztofJ_76

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Skąd
    Chwaszczyno
    Kod pocztowy
    80-209
    Dzielnica
    Zielona Dolina
    Posty
    33

    Domyślnie

    Polecam:

    1) ELEKTRYCY - p. Karol - +48 606 236 178 z kolegami elektrykami:

    - instalacja układana pod linijkę
    - jak inni fachowcy określili "projekt z głową"
    - najlepsza cena jaką dostałem
    - czysto i sprawnie (3-4 chłopa)

    2) TYNKI GIPSOWE MASZYNOWE - ekipa p.Lademanna +48 604 424 811 - mistrzowie

    Jeżeli nie zawiodą (a jak dotąd współpraca układa się wyśmienicie), to następni będą specjaliści od wod-kan, co/cwu, kominków i gazu (ATOM z Lublewa).

    Zupełnie zgadzam się z Gosią, że dobre ekipy, to klucz do sukcesu w procesie budowy domu

    /Krzysztof

Strona 2 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony