dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 93
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1847
  1. #41

    Domyślnie

    właśnie wykonano u nas kuchnię, polecam wykonawcę

    Pan Ronkowski z Konarzyn (k. Kościerzyny) 0604 631 749

    dla mnie bomba, byłem pozytywnie zaskoczony solidnie, sprawnie i przyzwoicie cenowo, mieli jakiś problem i jedną rzecz musieli następnego dnia poprawić i mimo że zapłaciłem za całość od razu to następnego dnia sie z rana zjawili i wszystko porządnie wykonali, w czasie wymyślania całości dużo rzeczy podpowiedział też

    szkoda tylko, że nie podłączają sprzętu, zlewu i zmywarki, niestety, ale mimo to rewelacja, za całkiem sporą zabudowę zapłaciliśmy 8 tys. zł. z szerszym blatem który od razu wpuszczono pod okna aby służył za parapet, szuflady ze zwalniaczami itd itd

    dla ciekawostki powiem, że Pan ten wykonywał stolarkę na Poczcie na Długiej w Gdańsku

  2. #42

    Domyślnie Wirtua Garden

    Wirtua Garden
    Działa na terenie całej polski.
    http://www.ogrody.wirtua.net

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał CMYK
    Tak sobie pomyslalem ze jak przegladam forum od podstaw szukajac ekip to dam wyniki

    Stolarze: od kuchni
    Michal Lejk 693-477-315
    Andrzej Wandtke 0601-299 855

    CMyK
    Witam

    Czy możesz mi przesłać jakieś zdjęcia ich kuchni?....a może znasz jakąś stronę gdzie mogę zerknąć na kuchnie?

    Pozdrawiam

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Cieśla i dekarz w jednej osobie - p. Piotr Brodnicki-tel. 667-94-30-74
    - ma sporo roboty, ale warto poczekać, pracuje z pomocnikiem. Pracują 5 dni w tygodniu po 8-10 godz. z jedną przerwą na śniadanie. Jak narazie to najlepsza ekipa , jaką miałam do tej pory, a efekt ich pracy można obejrzeć na fotkach. Na jesień umówiliśmy się jeszcze na podbitkę.

  5. #45

    Domyślnie Re: fachowy tynkarz

    Cytat Napisał justysia88
    Dzień dobry!

    Na chrzcie dali mi Justyna )) Jestem w trakcie budowy w okolicach Gdańsk (miejscowośc Jankowo) i poszukuje dobrego tynkarza. Bo własnie kończa elektrykę i wodno-kan ufff, nareszcie
    Pozdrawiam
    wyzej sa polecani dobrzy tynkarze np p.Wicki ale u nich trzeba termin zamawiac 3 miesace wczesniej
    CMyK

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Ja mogę szczerze polecić murarzy:
    Andrzej i Ireneusz Malotka, tel. 693 124 525

    solidni, dokładni, bardzo dobrze zorganizowani, właściwie bezobsługowi - nie trzeba im niczego pokazywać, załatwiać czy organizować - sami zamówią co trzeba i wykonają w odpowiednim czasie; nie będą pracować gdy pogoda temu nie sprzyja - wolą zrobić później, ale za to porządnie

    niestety są bardzo zajęci i pewnie mają już pełen portfel zamówień, więc należy się umawiać z ogromnym wyprzedzeniem
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    justysia88

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    5

    Domyślnie Re: fachowy tynkarz

    Cytat Napisał CMYK
    Cytat Napisał justysia88
    Dzień dobry!

    Na chrzcie dali mi Justyna )) Jestem w trakcie budowy w okolicach Gdańsk (miejscowośc Jankowo) i poszukuje dobrego tynkarza. Bo własnie kończa elektrykę i wodno-kan ufff, nareszcie
    Pozdrawiam
    wyzej sa polecani dobrzy tynkarze np p.Wicki ale u nich trzeba termin zamawiac 3 miesace wczesniej
    CMyK
    Dziekuję bardzo za informację . Listę polecanych tynkarzy stworzyłam sobie na podstawie opinii forumowiczów wyrażanych na "Białej liscie wykonawców z Trójmiasta. Pana Kaziemierz Wicki równiez tam figuruje.
    Jestem w trakcie rozmów z kilkoma panami. Jeszcze raz dziękuje. Każda dodatkowa opinia jest cenna.
    Miłego dnia .

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    roslena

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    28
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie geolog-badanie gruntu

    Cytat Napisał CMYK
    POLECAM GORACO geologa pan Szyłanski 0502 526 801, dom 348 52 83
    szybko na czas i bardzo bardzo tanio zamowilem ekspertyze gruntu po wymianie przyjechal zgodnie z ustalona godzina z 3 chlopakami wpadli na dzialke zrobili pomiary i skasowali zamiast 80 zl 50 myslalem ze cos nie tak ale nie wszystko w porzadku i jeszcze do domu przyslal 2 egzemplarze oprawionej ekspertyzy lacznie z mapka za darmo CUD.
    Za odwierty bierze 50 zl (przy badaniu na jakiej glebokosci zalegaja torfy)
    CMyK

    Coś chyba nie tak? Dzwoniłem do tego Pana i za zbadanie gruntu "krzyknął" mi coś około 400 - 500 zł (w zależności czy z fakturą czy bez). Skąd te 50 PLN??? Może trzeba się targować, ale, aż tak ) z 500 na 50
    Czy ktoś jeszcze badał grunt?
    Arek

  9. #49

    Domyślnie

    Ja badałam w maju, cena 300, 4 egz. dokumentacji i mogę polecić z czystym sumieniem.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał jolcia27
    Witam ..interesują mnie okna drewniane..drzwi wejściowe i brama garażowa..w jednej kolorystyce...czy możecie polecić sprawdzone i dobre firmy, które zajmują się i montażem?
    Witaj. Ja mam stolarke drewnianą fabryki "Dziadek" Okna i drzwi oczywiście w jednakowym kolorze malowane farba lazurową na drewnie meranti. Problem stanowi brama garażowa która raczej nie moze byc drewniana( w przypadku segmentowej) takze poszedłem na kompromis i mam brązową malowana na zblizony kolor. Całosć kupiłem u przedstawiciela "Dziadka" z Rumi.

  11. #51
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolcia27
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    stasiupomorze dziękuję bardzo za informacje...czy jesteś zadowolony z obsługi i montażu? jak długo czekałeś na realizację zamówienia?

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał jolcia27
    stasiupomorze dziękuję bardzo za informacje...czy jesteś zadowolony z obsługi i montażu? jak długo czekałeś na realizację zamówienia?
    zanim trafiłem do rumi to probowałem u przedstawicila w Gdansku i Gdyni, ale nie byłem na tyle zdesperowany aby robic z nimi interes,
    obsługa w Rumi ok montaż bez zastrzezen w jeden dzien całosc została skonczona, okna mam juz jakis czas i nie ma z nimi problemu, po zakonczeniu brudnych prac wykonczeniowych wewnetrznych zadzwoniłem aby sie umówic na regulacje, i o dziwo na drugi dzien ekipa sie zjawiła i wykonała wszystkie regulacje oraz zakonserwowali mi specjalnym preparatem powierzchnie drewna. Firma Megabud sprawdziła sie tez u mojego znajomego. Warto ponegocjować ceny wyjsciowe, zawsze można coś uszczuplić.

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolcia27
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    a długo czekałeś na realizację zamówienia.... jutro się do nich wybieramy i tak z ciekawości pytam....z góry dziękuje bardzo

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał jolcia27
    a długo czekałeś na realizację zamówienia.... jutro się do nich wybieramy i tak z ciekawości pytam....z góry dziękuje bardzo
    Okres realizacji wynosił koło jednego miesiąca, ale była to koncówka roku więc teraz termin może byc inny.

  15. #55

    Domyślnie

    Masz problemy z alarmem, nie wiesz jak rozwiazac problem z telefonami,a moze potrzebujesz centrale telefoniczna do domu, albo potrzebujesz rozwiazan sieci komputerowej (LAN),a moze cos z elektryki? Polecam Pana Wojtka z Gdanska.
    Pomoze,podpowie,pradzi,zalatwi,wykona.To jest poprostu geniusz, tel.0603 227812.

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał TOMEKWITKO
    Witam serdecznie
    dzisiaj odebrałem pozwolenie na budowę, i zamierzam niezwłocznie ruszyć z budową aby jeszcze w tym roku ją zakonczyc i na zimę się wprowadzić do nowego domu. Dom parterowy 140mkw. Poszukuję pilnie geodety do wytyczenia domu. Proszę o jakieś namiary na sprawdzoną osobę. Dziękuję
    witaj ja tez buduje w Redzie i mam dobrego niedrogiego geodetę jak jeszcze nieznalazłeś
    jak bedziesz chciał nr to napisz mi a gdzie sie bedziesz budował?

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał stasiupomorze
    Cytat Napisał jolcia27
    Witam ..interesują mnie okna drewniane..drzwi wejściowe i brama garażowa..w jednej kolorystyce...czy możecie polecić sprawdzone i dobre firmy, które zajmują się i montażem?
    Witaj. Ja mam stolarke drewnianą fabryki "Dziadek" Okna i drzwi oczywiście w jednakowym kolorze malowane farba lazurową na drewnie meranti. Problem stanowi brama garażowa która raczej nie moze byc drewniana( w przypadku segmentowej) takze poszedłem na kompromis i mam brązową malowana na zblizony kolor. Całosć kupiłem u przedstawiciela "Dziadka" z Rumi.
    moja znajoma tez u niego wszystko robiła i jest bardzo zadowolona ja tez chyba bede korzystać mowi ze na bramie garazowej Wiśniowskiego zarobila ok.1000zł

  18. #58
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolcia27
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Witajcie ....już po bólu - zamówione : okna i drzwi z firmy "Dziadek"oraz bramy garażowe Wiśniowskiego; wszystko u przedstawiciela w/w firm -"Megabud" w Rumii.Bardzo sympatyczny i pełen fachowego doradztwa P.Michał Michnowicz przyjechał na budowę i najpierw pomierzył, a potem dopiero wyliczał nasze zamówienie, zanim podjęliśmy ostateczną decyzję. Zdecydowalismy sie na te firmę, ponieważ był tam najkrótszy okres wyczekiwania, cenowo naprawdę niewielkie różnice a także dlatego,że mogliśmy obejrzeć w realu zamontowaną już przez tę firmę stolarkę. Mam nadzieję ,że tak jak do tej pory jesteśmy zadowoleni , tak będzie też do końca.
    Z tych wykonawców też jesteśmy zadowoleni solidnie i naprawdę niedrogo:
    - Geotechnik : P.Szyłański 058-348-52-83
    - Geodeta : P.Gieroń 0604-938-641
    - Gaz+inst.sanit. : P.Klawitter 058-682-93-89
    - Kier.budowy : P.Tałanda 0695-640-570
    - murarzy i cieśli niestety nie moge podać - bo już sa niedostępni
    ale jak już zacznie dekarz kłaść dachówki, to podam namiar- ma dobra opinię i dobrze kładzie-sprawdzone!!!!, ale to później, bo ja już czekam jak na szpilkach na te dachówki, by dojechały do nas...

  19. #59
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Do listy pragnę dopisać pana Zdzisława Nadolskiego.
    Prowadzi firmę "Dachy od korzeni" i zamówiłem u niego całą galanterię dachową w rozsądnych cenach. Zamówiłem też u niego więźbę dachową i było to najtaniej jak znalazłem (próbowałem 4 tartaki).
    Najbardziej podobało mi się, że widać iż temu człowiekowi zależy na sprzedaży - właściwie to on dbał o łączność między nami, podjeżdżał do mnie do pracy, żeby przywieźć dachówkę do obejrzenia czy próbny wydruk z cenami materiałów. Jak powiedział, że np. we wtorek zadzwoni, to zadzwonił we wtorek. Bardzo pro-klienckie podejście, słowny i terminowy.
    Tel.: 602 197 344.
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  20. #60

    Domyślnie

    Kowal Pan Górski wystawia się na Giełdzie w Pruszczu (czarne audi cygaro) jest niedrogi i solidny polecam niestety zgubiłem jego tel

Strona 3 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony