dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 93
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 1847
  1. #781
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    polonista

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    A ja polecam pana Romana z ekipą, który skończył mi robić kafelki w łazience po trzech poprzednich ekipach. O tamtych, z litości nie będę się wypowiadał teraz, bo już częściowo zrobiłem to w innych wątkach. Pan Roman, za przystępną cenę, szybko, solidnie i, przede wszystkim - RÓWNO! - położył resztę kafelek, zafugował i zakończył ten koszmar. Przy okazji, w odróżnieniu od jednego z jego poprzedników okazał się uczciwym człowiekiem i nie musiałem liczyć narzędzi i materiałów. Bardzo gorąco go polecam! Oto numer jego telefonu:

    p. Roman 608 573 845

  2. #782

    Domyślnie Pilnie poszukiwany sprawdzony kafelkarz oraz malarz

    Witam .poszukuję pilnie - sprawdzonego malarza oraz kafelkarza.ponadto czy mogłabym sie dowiedziec ile płaci się obecnie za cekolowanie i malowanie.
    Interesuje mnie również gdzie za nie duże pieniądze mozna kupić ładne kafle oraz podłogię drewnianą .Będe wdzieczna za podpowież.Pozdrawiam

  3. #783
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rybkin
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Popatsz na 13ej stronie,polecilem mego kafelkarza,oraz malarza.
    Na temat kwescji dobrych kafli
    ,komu co pasuje,my w swojim przypadku.My przeszukaliszmy internet,objezdziliszmywe prawie wszystkie markety w 3miescie,oraz salony kafelkowe.
    W koncu kupiliszmy kafle w Nowym Dworze "U Stasia"milo przyjemnie ,kozystnie i szybko.
    Pozdrawiam

  4. #784
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pi0tr

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    242
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Gorąco plecam Pana Michała Malinowskiego (Gdańsk Osowa)
    U mnie budował stan surowy. Jedyny człowiek którego nie musiałem pilnować.
    Rzetelnie, szybko, fachowo, przystępne ceny. Co ważne posiada własne szalunki systemowe i wszelkie niezbędne narzedzia.

    tel. 601-338-477 lub 585525989

  5. #785

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR
    Witam
    Czy moze ktos polecic sprawdzona ekipe od elewacji? Moze zle szukalam ale nie znalazlam nikogo w tym watku. Pozdrawiam Ania
    Mogę polecić Pana Darka. Robi na Caparolu. Nie jest najtańszy ale naprawdę dobry. Tel. 502 911 858.

  6. #786

    Domyślnie

    Witajcie, szukam wykonawcy instalacji odkurzacza centralnego, możecie polecić kogoś sprawdzonego?

  7. #787

    Domyślnie Ceny usług

    Proszę o informację o kosztach malowania / cekolowania, kafelkowania.
    Ciągle słychać że ceny usług budowlanych spadają, ale czy to prawda ..... coś nie da się odczuć

    Pozdrawiam,

  8. #788

    Domyślnie Glazurnik godny polecenia

    Polecam usługi glazurnicze - Pan Henryk Kunowski z Gdańska tel. 516 822 970.
    Mistrz i pasjonat w swoim fachu.
    Dziękujemy - dobra robota
    Żona z podziwu nie może wyjść z łazienki.
    Jeśli druga łazienka będzie tak samo pięknie wykonana to zamienimy ją na sypialnię
    Jeśli coś można bardzo ładnie zrobić to zawsze moża znaleźć kogoś, kto to zrobi

  9. #789

    Domyślnie

    My wlasnie mamy gotowy stan surowy zamkniety wraz z elektryka, na
    tę chwilę mozemy polecić:

    Naszego elektryka Pan Krzysztof Dombrowski(698-128-722) szybko sprawnie i za rozsadne pieniazki.

    Dekarzy Pan Manfred Liebe z synami (502-826-091) jako jedyny z dekarzy z ktorymi sie kontaktowalismy podal cena za m2 bez dodatkow za orynnowanie za okna itd,itp konkretny gosc i robota super.

    Okna tu nie bede orginalny firma z tego forum Megabud z Rumi moze nie najtańsi ale potrafili zjechac z cena jak sie przedstawilo konkurencyjna oferte.

    Kierownik Pan Tomasz Pozarowszczyk(502-723-754) tez z tego forum doradzi zawsze pod tel i na pewno nie jest to kierownik tylko do wpisów w dzienniku

    Naszej ekipy od stanu surowego raczej nie polece niby wszystko Ok ale tylko dla ludzi o mocnych nerwach na budowie raz sa potem znikaja na pare dni krotko jak nie stoisz z batem to robota nie idzie.

    Pozdrawiam

  10. #790

    Domyślnie

    Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.
    Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?

    Druga sprawa szukam dobrego, taniego(czy to możliwe?) geodety do zrobienia map do celów projektowych i innych które są potrzebne.

    Zamierzam rozpocząć budowę w Kielnie.
    Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

  11. #791

    Domyślnie

    Error.....Podwójny post:/
    Ostatnio edytowane przez jimmy123 ; 03-04-2010 o 22:09 Powód: Podwójny post:/

  12. #792
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał jimmy123 Zobacz post
    Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.
    Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?
    Witaj, siatkę*brałam stąd www.limex.gdansk.pl Firma z Przywidza. Dla mnie wazne było to, ze mogłam sobie wybrac dowolny kolor osłonkii( u mnie jasnoszara)


  13. #793
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał jimmy123 Zobacz post
    Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.
    Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?
    Witaj, siatkę*brałam stąd www.limex.gdansk.pl Firma z Przywidza. Dla mnie wazne było to, ze mogłam sobie wybrac dowolny kolor osłonkii( u mnie jasnoszara)


  14. #794

    Red face deska lita

    Witam. Jestem na etapie wykończeniówki.Zastanawiamy się nad podłogami i doszliśmy do wniosku, że będziemy kłaść deskę litą z dębu,dlatego mam wielką prośbę , może ktoś wie gdzie stosunkowo niedrogo można kupić podłogi dębowe ,jednocześnie poszukuję fachowca do jej położenia. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

  15. #795
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Yellow77

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    1

    Koparkowy - "Krecik" Prace Ziemne Mariusz Płoski. Mirachowo

    Cytat Napisał Mariola11 Zobacz post
    POLECAM GORĄCO PANA MARIUSZA DO WSZELKICH PRAC ZIEMNYCH!
    Żałuję bardzo, że trafiłam na niego dopiero przy niwelacji terenu. Bardzo dobry sprzęt, praca sprawnie i dokładnie wykonana, konkurencyjne ceny, przy tym miły, kontaktowy człowiek tel. 0 694 930 102 . U mnie wykonał niwelację terenu wokół domu, wywóz ziemi i jej wyrównanie. Już jestem umówiona na prace przy deszczowni (wykopy, przywóz żwiru) oraz na etapie końcowym przywóz i rozplantowanie czarnoziemu. Od początku budowy miałam kontakt z kilkoma "koparkowymi", ale pochwalic mogę tylko tego jednego. Pierwszy tani, ale pracę wykonywał długo i niedokładnie, więc w sumie wyszło drożej niż u drogiego. Drugi dobry, ale drogi. Teraz relacja ceny do jakości extra. POLECAM !
    Też polecam Pana Mariusza - określiłbym to w ten sposób: że jak się ma swojego rodzinnego lekarza tak my mamy swojego rodzinnego koparkowego nikogo innego do prac ziemnych nie biorę. Jak tylko ma jakiś wolny termin to mozna na niego liczyć w 100%. Poza tym Pan Mariusz z bratem zrobili u nas drenaż i jesteśmy bardzo zadowoleni z porządnej roboty. A teren jak by nie było mało przyjazny - kto mieszka w Baninie to wie o czym mowa

    Jeszcze raz POLECAM

  16. #796
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monia@

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Polecam sympatyczną firme remontowo-budowlaną CHMIEL-BUD .Chociaż firma jest z Kościerzyny, to codzienny dojazd na budowę w okolice Gdańska nie jest dla nich problemem. Ocieplenie domu, płyty G-K, cekolowanie,malowanie, kafelkowanie, ogrodzenia i balustrady - wszystko na wysokim poziomie.
    Zawsze punktualni, solidni i kulturalni. Mimo młodego wieku Panowie mają duże doświadczenie w swoim fachu, chętnie służą radą, wspólnie rozwiązują wszelkie napotkane problemy, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
    W razie potrzeby sami kupują i organizują przywóz towaru na budowę. Jeśli po pracy okaże się, że zostało trochę materiału, to jest możliwość zwrotu do sklepu.
    Dysponują profesjonalnym sprzętem, po czym też można poznać dobrych fachowców.

    Szczerze polecam. Telefon do Pana MATEUSZA 607-860-071.

  17. #797
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jerzy53

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    EKIPA MURARZY

    Z największą przyjemnością polecam ekipę murarzy Pana Wojtka Kordy tel: 602880802. Robili mi STAN SUROWY (ścianki fundamentowe, chudziak, ściany parteru, strop, schody, ściany poddasza, ścianki działowe, kominy, taras, uwaga: nie robią więźby). Ekipa jest naprawdę rewelacyjna: doskonali fachowcy, wyjątkowo sympatyczni, uczciwi, podpowiadali rozwiązania różnych szczegółów.
    Ostatnio edytowane przez jerzy53 ; 08-04-2010 o 21:08

  18. #798
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aprilka1000
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    341

    Domyślnie

    Pilnie potrzebuje namiary na ekipe

    ktora zajmuje sie montazem piecow na eko groszek + kaloryf.

    na siec wod-kan tez .

    potem na wykonczeniowke

  19. #799

    Domyślnie

    Pilnie szukam ekipy do stanu surowego myślałem nad:

    Jacek Szymichowski-Kiełpino
    lub
    Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Rzeppa

    Kilka razy te ekipy były polecane na forum.Jednak da sie zauważyć coraz więcej "auto reklamy" na forum niestety....
    Co możecie mi doradzić?

  20. #800
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał jimmy123 Zobacz post
    Pilnie szukam ekipy do stanu surowego myślałem nad:

    Jacek Szymichowski-Kiełpino
    lub
    Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Rzeppa

    Kilka razy te ekipy były polecane na forum.Jednak da sie zauważyć coraz więcej "auto reklamy" na forum niestety....
    Co możecie mi doradzić?
    Mi zbudowal Jacek Szymichowski i jestem bardzo zadowolona, zlecilam mu tez dodatkowe prace. Pan Rzeppa nie odpowiedzial na zapytanie , moze byl zbyt zajety?

Strona 40 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony