dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 92 z 93
Pokaż wyniki od 1.821 do 1.840 z 1847
  1. #1821

    Domyślnie

    Witam,

    To mój pierwszy post na forum ale skorzystałem sporo na sugestiach z postów poprzednich dlatego chciałbym też pochwalić ekipy które sprawdziły się u mnie na budowie (okolice Pruszcza Gdańskiego). Budowa jest na etapie SSZ bez elewacji także wymienię ekipy do tego momentu (dodam jeszcze moją prywatną ocenę w szkolnej skali), a więc tak:


    - Ekipa SSO + więźba i deskowanie - Marian Zielke - 602 716 501 - 6

    Znakomita ekipa, wszystko od A do Z zrobione profesjonalnie i równo. Wszyscy fachowcy później byli pod wrażeniem tej pracy. Dodatkowo mieliśmy kilka zmian podczas budowy i ekipa bez żadnych problemów sobie z nimi poradziła. Z czystym sumieniem polecam każdemu, ekipa jak los na loterii. Konstrukcja dachu to majstersztyk.

    - Dekarz - Dardach Dariusz Zieliński - 692 379 961 - 5

    Profesjonalna robota. Nie ma się do czego przyczepić, od p. Dariusza uzyskałem sporo dodatkowych porad, jest to fachowiec najwyższej klasy.

    - Okna - Megabud Gdańsk https://megabud.krishome.pl/ - 5

    Wszystko ok, bardzo dobry kontakt i profesjonalne wykonanie. Był jeden problem z obudową rolety, który szybko został naprawiony.

    - Hydraulika - DAKO - 608 722 696 - 5

    Porządna robota, znakomity kontakt z p. Michałem i p. Danielem, sporo dodatkowych wskazówek i wiedzy nabyłem podczas realizacji.

    - Elektryk - Tutaj muszę potwierdzić, że mogę upublicznić dane i nr telefonu także na razie nie będę się rozpisywał.

    - Rekuperacja - Almati - 608 504 238 - 5

    Przyjechali, zrobili, wszystko równo. Dodatkowo też zrobili mi rurę do okapu na poddasze i podzielili się masą pozytecznych wskazówek odnośnie rekuperacji. Tutaj również nie można się do niczego przyczepić.

    - Wylewki - Janusz Pulkowski - 502 656 698 - 5

    Wszystko zrobione tak jak uzgodnilismy, co do milimetra. Jestem bardzo zadowolony.

    - Projekt instalacji i wnętrz - 4Rooms Studio - 608 455 902 https://4rooms-studio.pl/ - 6++++!

    Na koniec absolutny hit, dziewczyny ułożyły wszystko tak, że poszło jak po sznurku, wszystkie instalacje perfekcyjnie rozpisane (włącznie z wysokością posadzek!), dziesiątki rzeczy o których bym nie pomyślał lub zapomniał przy budowie. Do tego fantastyczny kontakt i nietuzinkowe pomysły przy planowaniu wnętrz. Polecam z pełną odpowiedzialnością, jeśli ktoś wątpi że warto polecam spróbować to jest zupełnie inne doświadczenie niż organizacja domu przez zwykłego śmiertelnika


    Warto zaznaczyć. że organizowałem ekipy sporo wczesniej niż ruszała budowa. Co istotne równo z architektem do adaptacji projektu skontaktowałem się z projektantkami wnętrz co okazało się dobre bo w innym wypadku nie załapałbym się na termin (z tego co wiem dziewczyny są dość mocno oblegane)

    Jeśli ktoś chciałby wiedzieć coś więcej, zapraszam do kontaktu, chętnie podzielę się wiedzą którą nabyłem przez ostatnie dwa lata Mam też zdjęcia realizacji
    Ostatnio edytowane przez Brokson ; 21-09-2021 o 09:32

  2. #1822

    Domyślnie

    Cytat Napisał WierLang Zobacz post
    Kończąc budowę mogę szczerze polecić ekipy, które wywiązały się że swoich zleceń niemalże perfekcyjnie. Bez zastrzeżeń, bez reklamacji, bez problemów i przed wszystkim perfekcyjnie wykonana praca.
    Ekipa od dachu to DARDACH Dariusz Zieliński tel.692379961
    Ekipa od Elewacji to CherBud- Piotr Waligóra tel.502942798
    Ekipa od CO i Wód Kan- WodBud tel. 605566790

    Polecam i pozdrawiam ekipy i życzę wszystkim przyszłym inwestorom takich ekip i braku problemów.
    WOJTEK.
    No jak Pan poleca WODBUD to musiał Pan mieć sporo szcześcia bo mi robili podłogówkę i się zmyli pod koniec.Własciciel psychicznie chory.Do dzisiaj inni fachowcy szukają problemu z podłogówką.Walcze już prawie rok i dalej problemy.Nawet serwisant z Vailanta którego wysłali do podbicia reklamacji stwierdził że coś tu jest "nachrzanione" też stwierdził że temepratura wyjscia wody do ogrzewania była ustawiona na maksa czego nigdy się nie robi przy tego typu rozprowadzeniach jaki mi zrobili.Ja mam na myśli WodBud z Żukowa Kleina itd.Przytocze rozmowę z włascicielem "odpierdol się Pan ode mnie"

  3. #1823

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowalska1991 Zobacz post
    Witam wszystkich,
    ja chciałabym polecić z pełną odpowiedzialnością Pana Rafała Nowak z Żukowa, buduje mi dom, aktualnie mamy konstrukcję, jest to bardzo solidna firma, wszyscy znajomi i rodzina są pod wrażeniem tempa prac a także przede wszystkim jakości ich wykonania. Pan Rafał zawsze odpowie na wszystkie nurtujące mnie pytania, a mieliśmy ich z mężem bardzo dużo, w końcu to nasz pierwszy dom. już umówiliśmy się również na wykonanie dachu. W razie czego zostawiam numer do Pana Rafała 500 565 820

    Proszę już przestać z tą ukrytą reklamą.To tak razi po oczach że może wręcz odstraszać potencjalnych klientów.Ja z pewnością nie skorzystał bym z usług takiego "cwaniaka"

  4. #1824

    Domyślnie

    Cytat Napisał tuya Zobacz post
    Ta opinia sprzed lat właściwie zdecydowała o moim wyborze. Jednak pofatygowałam się i byłam na kilku budowach Pana Karola, rozmawiałam też z inwestorami i tylko utwierdziłam się, że to dobry kierunek Odwiedziłam też stronę barzowski.pl - nie rozczarowałam się. A na spotkaniu Pan Karol dosłownie skradł moje serce! Takich ludzi już praktycznie się nie spotyka. Wiedziałam, że nie oddam inwestycji mojego życia w żadne inne ręce.
    Czekałam na nich 1,5 roku, a od miesiąca ekipa wznosi mój dom, jak dotąd wszystko co w powyższej rekomendacji jest napisane sprawdza się w 100%.
    Jak już skończą - to jeszcze potwierdzę ale czuję, że to będzie tylko formalność.

    edit.
    SSO skończony!! wszystko super!!!
    Ekipa warta każdej złotówki. Organizacja pracy, sprzęt, tempo ,CZYSTOŚĆ, pracowitość, komunikacja - wszystko wzorowo.
    Każdemu życzę takiej ekipy - z nimi budowa, to przyjemność i spokojny sen - bezcenne

    Załącznik 448987
    Fajnie, że ktoś jest zadowolony. Rozmowa z właścicielem firmy była fajna, potwierdzam.Natomiast w naszym przypadku nawet do wycen nigdy nie doszło, za każdą rozmową prosił o wysłanie projektu na email ze strony i na tym koniec, cisza, brak wycen, brak współpracy, nada Jak ktoś lubi i ma czas to może się uganiać za firmą.

  5. #1825

    Domyślnie

    Cytat Napisał Skandalistka Zobacz post
    Fajnie, że ktoś jest zadowolony. Rozmowa z właścicielem firmy była fajna, potwierdzam.Natomiast w naszym przypadku nawet do wycen nigdy nie doszło, za każdą rozmową prosił o wysłanie projektu na email ze strony i na tym koniec, cisza, brak wycen, brak współpracy, nada Jak ktoś lubi i ma czas to może się uganiać za firmą.
    Potwierdzam, w naszym przypadku dokładnie to samo. Co prawda w końcu stwierdził, że nie ma czasu na kolejne zlecenie i odesłał do zaprzyjaźnionego wykonawcy, ale ten z kolei złożył ofertę na wykonanie stanu surowego ponad DWUKROTNIE wyższą niż jakakolwiek oferta, którą kiedykolwiek nam złożono, więc dałem sobie spokój.

    Najwyraźniej ma tyle zleceń, że nie może się opędzić.

    A ten jego przyjaciel to najpewniej czeka tylko na kolejnego jelenia..

    Z pozdrowieniem,
    T.

  6. #1826
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kłosowo

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-591
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek_iks Zobacz post
    Jako że jestem już bliżej końca z budową domu to chciałbym się odwdzięczyć i podziękować większości ekip jakie gościłem na budowie. Zacznę może od początku:
    SSO: Pan Jacek Szymichowski tel.506051021
    Każdemu życzę budowy z Panem Jackiem. Zadbał o dosłownie wszystko. Nigdy niczego nie odmówił. To co przeczytałem na jego temat w tym temacie to 100% prawda. Żadnych zaliczek, wysyła fakturę dopiero po zakończonym etapie. Robił u mnie cały SSO wraz z więźba. Wszystko tak jak w projekcie a nawet wprowadził kilka zmian za które bardzo dziękuję.
    Kier. Budowy: Pan Tomasz Pożarowszczyk tel. 502-723-754
    Był kiedy miał być. Zawsze pod telefonem. Zna się na rzeczy i często wyłapuje buble na projekcie. Na dodatek cenowo normalnie, nie liczy sobie nic za przyjazd, gdy coś się dzieje dzwoni. Polecam
    Okna: MegaBud Gdańsk
    Brałem u nich wszystkie okna, rolety, brame garażowa i drzwi wejściowe. Montaż trochę się opóźnił ale podobno trafiłem w najgorszy okres. Był problem z jedną roleta ale wszystko naprawione po kontakcie z biurem. Mimo tego i tak polecam.
    Elektryka: Artur z ProgresElectric http://www.progresselectric.pl
    Ktoś tu kiedyś pisał że z układania kabli zrobili sztukę i to 100% prawda. Wszystko do lasera, każdy narożnik podkuty. Dużo też propozycji z ich strony. Mieli u mnie trochę ciężko bo instalacja inteligentna i poszło kilometry kabli. Ale chłopaki dali radę. Tynkarz był zadowolony. Oprócz położenia kabli robili mi również przyłącze jak i tymczasową skrzynkę. A niedawno całą szafę wraz z skrosowaniem kabli i montaż gniazdek/wyłączników. Zawsze pod telefonem i gdy trzeba przyjedzie na budowę.
    Hydraulika: Pan Tomek tel 798-198-919
    Tomek robił u mnie całe wod-kan i ogrzewanie podłogowe. O Panie Tomku to powinienem nowy temat napisać na tym forum. Każdemu życzę takiego fachowca na budowie. Używa najlepszych materiałów, które są płatne dopiero jak przyjadą na budowę. Za każdy etap rozliczaliśmy się po skończonej i sprawdzonej robocie np sprawdzeniu szczelności itp. O tego fachowca w ogóle się nie bałem. Wie co robi i robi to najlepiej. Zawsze wszystko wytłumaczył (dziękuję za rysunek jak działa cyrkulacja) i za pomoc gdy trzeba było przerobić jedno podejście wody.
    Ogrzewanie i CWU - Solwar z Gdyni - Pan Mikołaj:
    Montaż pompy ciepła i wykonanie odwiertów. Dodatkowo montaż odkurzacza centralnego i klimakonwektorów. Polecam
    Rekuperacja: Pan Rafał Bisewski 501-034-874
    Potrzebowałem pilnie mieć zrobiona instalację. Pan Rafał się podjął. Szybka wycena, instalacja i teraz czekam już tylko na montaż centrali i anemostatów. Wszystko w porządku, sporo ekip po Panie Rafale chwaliła jak ładnie ma położone i wygłuszone rury.
    Wylewki: Pan Adam i Mateusz: tel. 602676334 Adam 506595648 Mateusz (2 szefów)
    Szybka wycena, dobry kontakt. Kładli u mnie styropian, przygotowali wszystko pod wylewki i wylali anhydryt. Twarda, równa - czego chcieć więcej.
    Wykończeniówka: Bracia Miętcy tel. 792-102-440
    Na początek miałem obawy bo po tej liście byłem nastawiony na braci Gurskich (było więcej na ich temat). Ale po skończonej robocie nie żałuje. Pan Zbyszek i Paweł to złote rączki. Robili u mnie całe poddasze (wełna, stelaże, k-g), szpachlowanie, malowanie, łazienki, montaż okapu, drobna hydraulika. Teraz czekam na resztę (biały montaż, oświetlenie). Pełen profesjonalizm!

    Dekarza, tynkarza i reszty ekip nie polecę..

    Niestety Panowie Mięccy na mnie się wypieli- znaleźli większą robotę i po czasie, jak sam zadzwoniłem powiedzieli, że rezygnują

  7. #1827
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kłosowo

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-591
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czy ktoś współpracował z danielem gaffką z bojana?
    Wiem, że to nie miejsce na to ale potrzebuję szybko opinii na jego temat.

    Co do niusów wyżej to opis:
    "Hydraulika: Pan Tomek tel 798-198-919
    Tomek robił u mnie całe wod-kan i ogrzewanie podłogowe. O Panie Tomku to powinienem nowy temat napisać na tym forum. Każdemu życzę takiego fachowca na budowie. Używa najlepszych materiałów, które są płatne dopiero jak przyjadą na budowę. Za każdy etap rozliczaliśmy się po skończonej i sprawdzonej robocie np sprawdzeniu szczelności itp. O tego fachowca w ogóle się nie bałem. Wie co robi i robi to najlepiej. Zawsze wszystko wytłumaczył (dziękuję za rysunek jak działa cyrkulacja) i za pomoc gdy trzeba było przerobić jedno podejście wody."

    JAK NAJBARDZIEJ POTWIERDZAM i POLECAM!

    Słowny, solidny, odbiera telefony i zawsze pomaga- chociaż jest zawalony robotą.
    Ostatnio edytowane przez Kłosowo ; 11-04-2021 o 19:07 Powód: uzupełnienie

  8. #1828

    Domyślnie

    Dzień dobry.
    Na tym forum znalazłam Pana Jarka którego chcę bardzo polecić. Stan SSO mamy ukończony z Jarbud Jarosław Pranczk tel: 504-199-182
    Dzięki super współpracy i dużym doświadczeniu pana Jarka przeszliśmy przez ten etap bez stresu.
    Ekipa bardzo pracowita. Ściany równe. Porządek na budowie.
    Pozdrawiam wszystkich budujących Marta Wróblewska

  9. #1829

    Domyślnie

    Witam,
    czy jest ktoś w stanie polecić kogoś z okolic Żukowa/Kartuz/Kościerzyny do wykonania gładzi w nowo wybudowanym budynku?

    Pozdrawiam
    Krzysztof

  10. #1830
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rafaello1985

    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-320
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    Chciałbym polecić firmę J5, panowie mają dwie ekipy, tel 791556197 pan Kamil

    Wykonali ocieplenie wełną, stelaże, płyty karton gips, sufity podwieszane, szpachlowanie i malowanie

    Druga ekipa wykończyła nam pięknie łazienki, ułożyła podłogi z listwami, była opcja wstawienia drzwi ale tu mieliśmy już montaż od sprzedawcy drzwi.

    Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko zrobione dokładnie, w terminie i w bardzo dobrych cenach

    Panowie nie brali żadnych zaliczek, zawsze odbierali telefon odpowiadając szczegółowo na wszystkie moje pytania.

    Polecam.

  11. #1831
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pablo3z

    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Skąd
    Pępowo
    Kod pocztowy
    83-330
    Posty
    1

    Dla szpachlowania natryskowego mogę z czystym sumieniem polecić Panów z firmy AR BUD Adam Reńkas - tel. 516 862 511. Musiałem trochę poryć w tynkach i pozaklejać później bruzdy, które oczywiście były raczej widoczne. Po wykonaniu przez Panów szpachlowania nie pozostał ślad po mojej rzeźbie Szybko, sprawnie, ładnie i gładko.

    Link do Panoramy firm

  12. #1832

    Domyślnie

    A ja polecam Vikinger Domy z pomorskiego. Co do cen to raczej średnia półka (90k za SSO dom 200 metrów), ale przynajmniej zrobione szybko i porządnie bez ściemniania i cwaniactwa. Taki trochę zachodni standard w naszym pięknym kraju . Numeru telefonu niestety nie posiadam, ale mam maila: [email protected]

  13. #1833

    Domyślnie

    Jeśli szukalibyście konkretnego rzeczoznawcy majątkowego to polecam https://koralewska.pl/
    Miałem okazję skorzystać i nie mam zarzutów

  14. #1834

    Domyślnie

    Szukam opinii na temat firmy BUD BAU ewentualnie Pana M.Kędzierskiego.
    Miał ktoś do czynienia z tym wykonawcą i mógłby się podzielić opinią?
    W internecie, na forum - nigdzie nie mogę znaleźć

  15. #1835
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mateusz.morwa

    Zarejestrowany
    Mar 2022
    Skąd
    Koleczkowo
    Kod pocztowy
    84-207
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujących i zaczynających budowę.
    Ja jestem na etapie stanu surowego zamkniętego. Udało się przebrnąć. Bez większych ekscesów
    Skorzystałem z kilku poleceń fachowców i chętnie dołączę się do tych poleceń, bo naprawdę warto.
    Nie będzie ich za dużo, ale tylko te konkretne osoby, które dają z siebie 100% i dla mnie pełną satysfakcję.
    Budowa domu- Firma Zielke tel. 602 716 501
    Dekarz-Dardach Dariusz Zieliński- 692379961
    Elewacja- Janusz Mielewczyk- 601076465
    Posadzki- Adrian- 504198761

    Z czystym sumieniem polecam bo można spać spokojnie.

    Pozdrawiam
    Mateusz

  16. #1836
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ika7ika7

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Gdansk
    Kod pocztowy
    80-123
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktos moze polecic uczciwego, sprawdzonego, architekta wnetrz ? Nie artyste po ASP ale inzyniera architekta z architektury wnetrz. Robie remont duzego domu. Zmieniam ustawienia scian. Potrzebuje projekt techniczy, przylaczy, elektryki, i projektu wnetrz.

  17. #1837

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ika7ika7 Zobacz post
    Witam
    Czy ktos moze polecic uczciwego, sprawdzonego, architekta wnetrz ? Nie artyste po ASP ale inzyniera architekta z architektury wnetrz. Robie remont duzego domu. Zmieniam ustawienia scian. Potrzebuje projekt techniczy, przylaczy, elektryki, i projektu wnetrz.
    Cześć, z tego co rozumiem, to jest to forum do polecania wykonawców a nie dział ogłoszeń gdzie szukamy wykonawców Ale, że jesteś w potrzebie to spróbuję pomóc Dostajesz nie jednego architekta a nawet dwóch:

    https://domy-projekt.pl/

    Pan Maciej robił u mnie modyfikacje domu od strony konstrukcyjnej natomiast Pani Maja zajmuje się projektowaniem wnętrz. Bez problemu zrobią Ci projekty techniczne przyłącz.. W rozmowie możesz powołać się na "Marcina z Przyjaźni"

  18. #1838
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ika7ika7

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Gdansk
    Kod pocztowy
    80-123
    Posty
    2

    Domyślnie Czy mozna prosic o zdjecia mebli wykonanych przez poleconego stolarza

    [QUOTE=kol;953833]Na 100 % mogę polecić stolarza - jak do tej pory wszystkie meble jakie mam są jego roboty, aktualnie czekam na łazienkę. jak zwykle terminy przesuwane, ale co do jakości i wykonania bez zastrzeżeń.
    Pan o dkominków też warty polecenia. Wolno ale starannie.

    Jeżeli ktoś chce telefon, to podam na privie.[
    Czy mozna peoaic o zdjecia mebli zrobionych przez polecanego wykonwce

  19. #1839

    Domyślnie

    Witam,

    Mam do polecenia fachowców od kładzenia tynków gipsowych.

    Pan Radosław, firma rodzinna z Rumii, tel. 513 331 933.

    Gips maszynowy alfa od Doliny Nidy na domu 250m2 położyli w 10 dni, przy czym 10 dzień to odbiór robót i jakieś drobne poprawki.

    Oprócz tego, że sprawnie się uwinęli, to jakość prac na wysokim poziomie - Kierownik robót zadowolony

    Dobry kontakt, wszystko przebiegło gładko i bez żadnych komplikacji.

    Miesiąc przed terminem rozpoczęcia zlecenia potrzebowałem wytynkować czołową ścianę w garażu - nie było problemu. Zjawili się we wcześniej określonym terminie, położyli tynk i jeszcze dali znać, że gotowe

    Jeśli jesteście na etapie tynków, to 100% polecam tych Wykonawców.

    Pozdr,

    PJ

  20. #1840
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarKam

    Zarejestrowany
    May 2013
    Kod pocztowy
    83-300
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dzień dobry
    Ja jestem na etapie stanu surowego zamkniętego. Buduje dom w Żukowie .Chętnie dołączę się do tych poleceń, bo naprawdę warto.
    Budowa domu stan surowy+ deskowani z papą - firma Gostex z Węsior Adam i Kamil 880048337
    SUPER wykonawcy robota wykonana dokładnie, solidnie i tanio.

    Hydraulika ogrzewanie podłogowe ,wod- kan oraz kocioł gazowy buderus Mirosław Łaga z Przodkowa 609203109
    Bardzo duża wiedza i fachowość wykonania.

    Posadzki Grzegorz z Żukowa 516978873
    Posadzki wykonane bardzo mocne cement 42 bez popiołu i równiutko: lol:

    Jak na razie tyle.

Strona 92 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony