dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 245
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4887
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    emilianoss

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    1

    Domyślnie szukam budujących M05 z kolekcji Muratora

    Witam, jestem nowy i szukam porad, informacji, wskazówek dotyczących projektu M05 z kolekcji Muratora. Chciałabym sprawdzić realne koszty wybudowania tego domu (stan surowy). Serdeczne dzieki za szczere odpowiedzi. Czekam na info

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zbylo

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy chodziło Ci o D05? Taki ja buduję.

  3. #3

    Domyślnie

    No to jest nas dwóch, ja dopiero dziś znalazłem ten projekt, dotychczas byłem zainteresowany projektami z archdesign (linia Agenor lub Kaliope) ale sądzę, iż M05a (garaż na dwa stanowiska) może być tańszy.
    Jeśli już coś wiesz na temat kosztów lub masz inne informacje na temat przedmiotowego projektu to napisz.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    czesc
    widzialam M05 z muratora. jest tez M05a. obydwa mi sie podobaja, tez jestem zainteresowana tymi projektami. Moze ktos (z tych bardziej doswiadczonych) by sie pokusil o ocene ? Bylabym wdzieczna. Sa to nowe projekty, wiec chyba jeszcze nikt nie buduje?!
    Czy to sa drogie i skomplikowane w budowie domy?????? A moze wrecz odwrotnie? prosze o ocene

  5. #5

    Domyślnie

    A ja wiem. Projekt M05a zostł wycofany ze strony internetowej, pojawi się niebawem w nowym katalogu.
    To wszystko co wiem na dzień dzisiejszy, czekamy więc razem jeszcze kilka tygodni.
    Sympatyk M05a.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Ale czy podoba ci sie i na tym koniec, czy jakos analizowales? koszty na przyklad.
    M05a zostal wycofany z internetu, a co z M05?

  7. #7

    Domyślnie

    Szukaj na stronie http://www.projekty.murator.pl/proje...on=showProject
    Koszt budowy M05a stan zamknięty bez glazur i białego montażu to kwota 210 tys.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    dzieki

  9. #9

    Domyślnie projekt M05 NIEWIELKI

    Witam,
    czy ktoś byduje lub wybudował M05 Niewielki z Muratora???
    Pls o info. Chciałabym go zobaczyć w realu, zanim kupię ten projekt.
    Pozdrowionka

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    Byl juz podobny watek, ale ,,umarł śmiercią naturalną" - poszukaj przez wyszukiwarkę. Spróbuj zadzwonić do muratora, może cos ci podpowiedzą. nie wiem, czy znajdziesz kogos, kto go wybudował, bo nam się to nie udało.
    Bardzo podoba mi się M05a, ale skomplikowany dach (a więc koszty) i kilka innych ,,drobiazgów, spowodowało, że zrezygnowałam z tego projektu.
    Elewacja jest super, szczególnie od ogrodu wygląda ładnie.
    PS M05 dach jest rowniez bardzo drogi, a dom nie za duzy.
    pozdrawiam
    justa

  11. #11

    Domyślnie

    Dzięki na info, może ktoś w końcu kiedyś.....
    pozdr

  12. #12

    Domyślnie tak,tak

    tak ja buduję niewielki M05 z kolekcji murataora, przeglądałam całą stertę projektów a ten mnie szczególnie urzekł. Buduję i już, projekt mam już w domku a zaczynam na wiosnę!!!!

  13. #13

    Domyślnie

    Nareszcie, coś pozytywnego. Znalazłam przed chwilą wątek z zeszłego roku, który przyznam szczerze, trochę mnie zniechęcił. Drogi..., a mały.... No, cóż, ale ładny, a mi większego nie trzeba.
    Niewielka,
    a gdzie będziesz stawiać ten piekny domek?
    Ja w Warszawie gmina Wawer. Mam już wstępne warunki zabudowy i zbieram dokumenty do pozwolenia i muszę się już wkrótce zdecydować.
    Może zdradzisz co Cię ostatecznie przekonało.
    pozdr

  14. #14

    Domyślnie

    mój doma będzie stał k/Lubina woj. dolnośląskie a konkretnie na wiosce bo to jest nasze marzenie; mały domek na spokojnej i cichej wsi. Domek w zupełności nam wystarczy, mamy 2 dzieci (które przecież szybko rosną, niestety) i wiadomo, że one nie będą z nami stale mieszkać. Porównywałam ceny innych dokmków z muratora i ten wcale tak źle . wyszedł a wręćz jako jeden z tańszych. - tak przynajmniej przedstawili w katalogu Muratora. Co mnie przekonało? mały, ładny czyli to o czym marzę, a wiadomo że marzenia kosztują. Chę mieć domek w którym będę szczęśliwa. Ja też jestem w trakcie załatwiania pozwolenia na budowę. Będą jakieś drobne zmiany np. podniesiemy ściankę kolankową o 2 pustaki i zyskamy bardziej przestronne poddasze. Ale jutro będziemy mieli jeszcze cenne wskazówki architekta co można w nim poprawić. Poza tym w Muratorze nr 10/2005 przedstawiony jest ten domek.
    Pozdrawiam!!

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    niewielka
    GRATULUJĘ
    Dom jest bardzo ładny.
    Czy jesteś pierwszą szczęśliwą posiadaczką M05? Moze coś wiesz na ten temat? projekt znajduje się na liscie top10, ale jesteś pierwszą osobą, która ,,przyznała się", że do jej kupna.
    Czy oprocz podniesienia scianki bedziesz cos jeszcze zmmieniala?
    Czy dawalas projekt do wyceny jakims firmom, czy kosztorys znasz tylko ten z Muratora. Ciekawe, jak to się ma do rzeczywistosci. Miejmy nadzieje, ze Murator ,,zawyżyl" ceny.

    Prosze o jak najwięcej danych.
    pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    witaj Justa!!! a ty czy nie budujesz tego domku bo cos mi sie wydaje ze byłaś też zainteresowana. Jak już wspmniałam jutro się spotykam z pewnym fachowcem i będę wiedziała troszkę więcej.
    pozdawiam

  17. #17

    Domyślnie

    Hej Niewielka,
    jak tam spotkanie z fachowcem, rozwiał wątpliwości?
    Bardzo podoba mi się ten domek coraz bardziej i chyba też się na niego zdecyduję.
    pozdr

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Bylam zainteresowana, nawet bardzo M05a, ale teraz chyba juz zrezygnowałam.
    Bryla domu baaaaaaardzo mi się podoba, ale chyba dach jest za drogi jak na moje mozliwosci, podobno 50 tys. zl to mało.
    W środku M05a jest z jednej strony jakies dziwnie ,,zagracone", pełno w nim jakichs wnek, szaf, zakrętów, a z drugiej strony to wlasnie mi sie podoba, ze jest duzo pom. gospod. i bedzie gdzie postawic odkurzacz, buty, deske do prasowania, i mnóstwo innych gratów.
    Ale nikt z bardziej doswiadczonych jak na razie nie chcial sie wypowiedziec.
    Schody tez jakos dziwnie wygladaja, nie umiem sobie wyobrazic, jakie beda.
    Koszt budowy tego domu byl wyceniony na 250 tys. netto.
    Zaczelam szukac tanszego, ale kiepsko mi i dzie i przy tej powierzchni sa tylko drozsze, alebo brzydkie.
    Niestety nie podjęlam jeszcze decyzji, a juz powinien projekt byc u architekta.
    Pozdrawiam i gratuluje podjecia decyzji
    justa

  19. #19

    Domyślnie

    Witam ! Też kupiliśmy M05 , mamy nawet pozwolonko na budowę. Planujemy zacząć na wiosnę, budujemy okolice Zamościa, woj. lubelskie.

  20. #20

    Domyślnie

    super!!!! gratuluję wyboru. Mam pytanko , czy macie może już zrobiony kosztorys budowy domku , bo my dopiero zlecamy wykonanie a fajnie byłoby porownać koszty! My szukamy ekipy budowlanej, własnie dziesiaj mamy spotkanie z budowlańcami.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 245

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony