dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 366 z 373
Pokaż wyniki od 7.301 do 7.320 z 7458
  1. #7301
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Kupiłam sobie ostatnio wózek na zakupy (chyba się starzeję ...) wygląda jak mały sklepowy wózek z rączką aluminiową jak walizka, wchodzę z nim do sklepu, na targ, robię zakupy wkładając bezpośrednio do mojego wózka (mój wózeczek jest czysty w przeciwieństwie wszystkich sklepowych) kasuję i wychodzę do samochodu. Wreszcie nie dźwigam zakupów.
    Nie kupiłabym może tego wózeczka, gdyby nie napierniczał mnie kręgosłup. W samochodach mam duże siatki materiałowe do ręki i na ramię uszyte przeze mnie, albo te duże siatki z Ikei czy te co są w sklepach do kupienia. To jest bardzo dobre rozwiązanie na bezreklamówkowe zakupy.
    Jarzyny i owoce mogą być bez woreczków, grochu czy fasoli na rynku nie kupię bez woreczków.

  2. #7302
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Psy umieją rozmawiać. Nawet ja je rozumiem
    Dziś byłam na spacerze z Luną. Poszłyśmy uliczką, którą ostatnio nie chodziłam, bo tam błoto wielkie. A mieszka tam taki wilczur, którego ona lubi. Zobaczyła go z daleka, pies szczekał a ona podeszła do bramy i całą sobą mówiła "cześć, to ja, nie poznajesz?" Pies szczekał dalej, faktycznie jej chyba nie poznał a ona dalej stała i mówiła- co ty, co się z tobą dzieje? Ponieważ jednak nie przestał, odeszła taka zrezygnowana a po kilki krokach obraziła się- nastroszyła futro, podniosła ogon i szła już z godnością. Pies przestał szczekać, ale nie wróciła
    Nie potrzeba słów, żeby mówić...

    A poza tym czekam na wiosnę. Choć z drugiej strony lepiej, że jej nie ma, bo nie mam czasu na ogródek a tu trzeba zacząć myśleć o pomidorach. Ziemi do szklarni muszę dołożyć.

  3. #7303
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Na razie prace ogródkowe załatwiam metodą jednopalcową - znaczy pokazuję, co trzeba zrobić. Szczerze mówiąc wolałabym mieć czas na zrobienie czegoś własnoręcznie. Może w najbliższy weekend? Tylko jednak klasa pisze w tym tygodniu sprawdzian. Lepsze to niż wypracowania...
    Krokusy kwitną jak szalone, przebiśniegi już kończą, ciemierniki w tym roku jakoś słabiej, ale też mają kwiaty.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #7304
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Przez te .. no nie wiem, przez co, ale czuję się ..no, manipulowana albo co? O co chodzi? Poszłam na basen, było tam dwóch chłopaczków, jeden pozował nad basenem, drugi mu robił zdjęcia. I co? Jeszcze kilka lat temu bym pomyślała, że a) wygłupiają się, b) chcą zaimponować jakiejś dziewczynie. A co było moją pierwszą myślą teraz? O, para facetów, razem przyszli, obfotografowują się... Skąd te myśli? wczoraj oglądałam urywki filmów z Shirley Temple. Zawsze uważałam, że to była taka mała-stara. A wczoraj doszłam do wniosku, że ona wcale nie była niewinna! Pewnie, że zachowywała się, jak kazali, ale kazali z podtekstami ewidentnie erotycznymi! I nikt nie protestował?
    Chyba ten medialny zgiełk szkodzi. Człowiek nie jest w stanie zobaczyć kumpli, lecz parę, nie dziecko lecz obiekt dla facetów. Życie staje się dziwne.

  5. #7305
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Coś w tym jest, ale ja nie czuję się manipulowana. Po prostu inaczej patrzę na pewne rzeczy. Zmienia się to z czasem, bo ja się zmieniam, ale też i zmieniają się czasy. Rzeczywiście kiedyś lolitki w filmach były śmiesznymi dziećmi grającymi dorosłych i nikomu (poza pedofilami) żadne skojarzenia do głowy nie przychodziły. Czy wtedy było dobrze a teraz źle? Czy ja wiem? Z jednej strony, skoro nikomu się nie kojarzyło, to można by to uznać za niewinne. Z drugiej, nie wiem, jak było naprawdę. Czy to dziecko było wykorzystywane, czy czuło się wykorzystywane, czy zdawało sobie sprawę z tego erotycznego podtekstu? Chyba za późna godzina na to, żebym do mądrych wniosków doszła.
    A co do chłopaków na basenie, to w sumie chyba lepiej, że myśl o nich jako o "być-może-parze" wpada do głowy i nie budzi grozy ani niezdrowej sensacji.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #7306
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wzięłam w końcu i włożyłam do torebki woreczki na pranie. Mam różnej wielkości i małe i duże więc jak znalazł. I cieszy mnie to bardzo choć i tak pewne rzeczy jeszcze do tych cholernych reklamówek pakuję. Mam swoje torby (torebka wypchana jakbym piłkę lekarską w niej niosła) ale przestało mi to przeszkadzać. Jeszcze nabędę kubek wielorazowy na kawę bo czasami zdarza mi się kupowanie kawy "na mieście". I mam gdzieś wzrok "małomiasteczkowych"!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #7307
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Wiosna przyszła. Brzoskwinia jakoś przetrwała i nadal kwitnie. Nawet gruszka postanowiła zakwitnąć po raz pierwszy. Magnolia niemal kończy, wisteria zaczyna a piwonia ma pączki! Jakoś mam wrażenie, że albo wszystko jest wcześnie albo ja nie zauważyłam wiosny w tym roku. Co nie jest niemożliwe.
    A teraz święta, nie lubię Wielkanocy, niby radosne, bo daje obietnicę, ale smutne, bo po cierpieniu. A ja coraz bardziej jestem zdegustowana tym, co się wokół dzieje. Obłudą, lenistwem umysłowym i bezwzględnym egoizmem ludzi. Mam wrażenie, że stanowimy gatunek .. jak coś takiego, co zarasta wszystko się nazywa?

  8. #7308
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Perz? Podagrycznik? Bluszcz? Bo ja mam bardziej radykalne zdanie o ludziach: coraz bardziej przypominamy karaluchy: nie wiadomo po co istniejemy ale istniejemy.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #7309
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    a, perz może być. Ale chodzi mi o tzw gatunek na danym terenie przywleczony, co się bardzo dobrze przyjął i zagłusza rodzime. Ma to jakąś nazwę

    I po świętach. Gorzej, że jutro do pracy. Lepiej, bo w przyszłym tygodniu mam urlop. Co prawda, jak to ja, wybrakowany, bo i publikacja do napisania, i ogród już woła, polenić się nie da. Ale trochę wolnego będzie i to mnie trzyma.

  10. #7310
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    barszcz sosnowskiego jestesmy takim samym inwazyjnym chwastem
    a tak w ogole to u mnie wiosna na poczatku troche ruszyla ale teraz spore opoznienie mam i straszliwa susze. a przyszly tydzien tez wolny i planuje ogrodkowo podzialac

  11. #7311
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    U nas trochę popadało, więc chwilowo w ogrodzie suszy nie ma.
    Święta przemknęły niezauważalnie. Właśnie skończyłam poprawiać wypracowania. Nawet świątecznych porządków właściwie nie było, ale muszą zaistnieć majówkowe, bo jeśli chcemy wyjechać, kogoś musimy do domu wpuścić, a on chwilowo się do tego nie nadaje. Jedynie sernik był tradycyjnie, ale upiekła go Pierworodna, bo ja nie miałam czasu - odkopywałam pracownię w ramach nieistniejących porządków świątecznych.
    Dzisiaj spędziliśmy dzień głównie na Rękawce i odstawiliśmy dziecko na pociąg. Spotkamy się za tydzień w drodze na Mazury.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #7312
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    U mnie sucho jak sto piorunów! Miałąm nadzieję, że dzisiaj coś się wykroi z chmur, które się pzrypałętały ale nici. Jedynie wiatr narozrabiał, przewrócił huśtawkę i fotel z tarasu próbował gdzieś wynieść jeno nie zdążył.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #7313
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    sucho, owszem. Podlewam co dzień. A poza tym może przez ten wiatr ale taka jestem rozlazła dzisiaj, że najchętniej bym się zaszyła w łóżku

  14. #7314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ponoć burze piaskowe miewacie ostatnio tam na północy. Kiepsko to wygląda...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #7315
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Burzy u nas nie widziałam, ale wiatr jest silny.

    Czy możliwe, żeby ciemiernik zmienił kolor? Sam?
    Posadziłam dwie sztuki coś2 lata temu. Jeden fioletowy był i jest i rośnie bardzo ładnie. Drugi był biały i rósł kiepsko. A w tym roku zakwitł najpierw w multikolorze pół krzaczka białe a pół fioletowe a potem się zdecydował na pełny fiolet i zaczął rosnąć jak głupi. I co? to normalne?

  16. #7316
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Burze piaskowe i owszem występują na otwartych przestrzeniach. Nasz las to jednak fajny jest i nas chroni choć i on chwilami nie dał rady - samochody wyglądają jak po rajdzie Dakar.

    Mój biały ciemiernik kwitnie różnie: zaczyna na biało a zanim padnie to jest i seledynowy i różowy i nawet żółtawy. Chyba norma...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  17. #7317
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Ponoć burze piaskowe miewacie ostatnio tam na północy. Kiepsko to wygląda...
    macie niestety cala wiosna wicherkowata z lekka, ciezko cos zrobic w ogrodzie. ale od przedwczoraj jakis koszmarek. musi cos byc z tymi pylami bo az skora swędzi. na wentylacji dołożyłam dodatkowy filtr.

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Burzy u nas nie widziałam, ale wiatr jest silny.

    Czy możliwe, żeby ciemiernik zmienił kolor? Sam?
    Posadziłam dwie sztuki coś2 lata temu. Jeden fioletowy był i jest i rośnie bardzo ładnie. Drugi był biały i rósł kiepsko. A w tym roku zakwitł najpierw w multikolorze pół krzaczka białe a pół fioletowe a potem się zdecydował na pełny fiolet i zaczął rosnąć jak głupi. I co? to normalne?
    Ewa chyba jest to mozliwe z ciemiernikami. "Zarażaja sie" od siebie

  18. #7318
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Moje na razie kolorów nie zmieniają, chociaż rosną obok siebie. Za to tulipany robią dziwne rzeczy.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #7319
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Przeczytałam i popadłam w zamyślenie.. JAK wyglądają dziwne rzeczy robione przez tulipany ???

  20. #7320
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    tez sie przeobrazaja

Strona 366 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony